Časté záněty močového měchýře

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
4.7.22 13:52

Časté záněty močového měchýře

Ahojte ;),

mám problém se záněty močového měchýře a zajímalo by mě jestli se s tím již někdo setkal.
Už minimálně půl roku trpím na záněty močových cest, 2× jsem již na tento problém dostala antibiotika, pomohli pouze na par dnů nebo týdnu a bylo to hned zpět. Brala jsem i doplňky stravy na předcházení zánětu ale nepomohlo to. Hygienu dodržuji i pitný režim. :nevim:
Týden zpátky to přišlo zase ale už jsem si zvykla, že se snažím více pít a když mam opravdu bolesti tak si dat vanu.
Dříve to pomáhalo a po 2 dnech jsem měla zase klid na nějakou dobu. :zed: No a momentálně je to týden co se budím kolem jedné hodiny ráno a nemůžu s tím již usnout takže se snažím do sebe dostávat více tekutin aby to zase přešlo. A ikdyz to večer vypadá ze je vše vpořádku tak se to ráno zase vrátí a poslední 2 dny mě bolí i prostřední záda a zajímalo by mě jestli tohle vše můžou způsobovat ledviny?
Byla jsem jednou se zánětem na pohotovosti ale tam mi dali jen injekci a prášky od bolesti. :roll: Takže jsem nic nezjistila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.7.22 13:59

Mívala jsem záněty močáku způs

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 14:00

Dopisuji: způsobené sexem. Pak mi doktorka jednou na pohotovosti poradila se vždy po sexu jít vyčůrat a od té doby mám klid.

• Citovat
  • Nahlásit
2
4.7.22 14:08
@Anonymní píše:
Dopisuji: způsobené sexem. Pak mi doktorka jednou na pohotovosti poradila se vždy po sexu jít vyčůrat a od té doby mám klid.

To také dodržuji a jdu poté do sprchy ale vždy se to dostaví, neříkám, že hned po sexu ale po 1-2 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5188
4.7.22 14:29

Gratuluji, vypěstovala sis nejspíš z chronického zánětu ledvinovou koliku. Taky se mi stalo. Nejdřív zánět močáku, který jsem se snažila samo-domo vypudit pitím, brusinkami, pobytem v teple a volně prodejnými přípravky, a pak začalo mírné pobolívání v zádech, které se zhoršovalo a zhoršovalo, až z toho byl fakt pekelný ledvinový záchvat, kdy jsem nebyla schopná dojít z postele na záchod.

Zavolej teď hned praktické, vylož svůj problém a snaž se dostat se na urologii a začni to rychle řešit trochu komplexněji - aby proběhla kultivace, dostala jsi cílené ATB, ne jen nějaká první volby, ty důsledně dober, a pokud by se ti to vracelo, tak se snaž to řešit a ne přecházet a léčit doma.
Pokud tě praktická odbude, tak holt znovu na pohotovost a určitě zmiň, že ti začala ta záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
4.7.22 15:19

Po dobu 10ti let jsem měla asi 17×, pak jsem vysadila HA a od té doby ani jednou. To samé i vaginální infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
5.7.22 02:22

Urcite se ty zanety nesnaz lecit sama. Vzdy ATB a dobrat podle pokynu lekare. Ja jsem mivala zanety mocaku cca 10 let 5 - 8× rocne. Posledni zanet cca 2 tydny pred prvnim otehotnenim. Je to 8,5 roku a od te doby jsem mela zanet mocaku jednou, a to pred 3 lety, kdy jsem prochladla v aute cestou z dovolene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
5.7.22 08:49

Zkoušela jsi Blokurimu? Lze jí brát i preventivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat