Častější stolice při změně UM - prosím poraďte!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 20:43
Častější stolička při změně UM-prosím poraďte!

Zdravím všechny co máte mimča na UM. Mám 3,5 měsíční holčičku jsme na um AR kǔli refluxu. Měla nutrilon AR, ten jsem změnila na hipp, jelikož mi přišlo že nutrilon nedělá moc dobře bříško a začala mi kakat 2× denne (jinak celkově je jí po hippu líp). Na nutrilonu to bylo jen jednou. Ted 2× a docela nálož pokaždé, tak jen jestli je to normalni, kolikrá´t Vám miminka na um kakají? Vím že je to individuální, ale prosím uklidněte mě:-)

Reakce:
Eliskaxox
Závislačka 3023 příspěvků 28.09.14 20:52

Je to normalni :) My presli z Beby Ar na Hipp Bio combiotik a po 14 dnech mi dokonce kakal az 4×denne, ale do tydne se to upravilo nyni 1 max 2× denne. Ale rozhodne uz ho to tak neboli jako po Bebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 20:55

Aha, tak to máma ještě rezervu☺️Diky…mě právě přijde, že po tom hippu má v břiśšku jak v pokojíčku☺️Akorát jsem měla strach, aby jí to třeba „nedehydratovalo“…

Eliskaxox
Závislačka 3023 příspěvků 29.09.14 10:12

Ne vubec, ja kvuli tomu kakani taky volala doktorce. Muzete zkusit mu nabidnout mezi jidli cajik ale nas dmaly ho nechce. Jinak ja tomu Hipp rikam zazracne mleko. Nam pomohlo hned s nekolika starostma :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 20:16

Moc dekuji všem za reakce:-) ja davam hipp AR - reflux, takze čajik by hned letěl ven..ale kazdopadne už jsem klidná:-) na blinkání sice asi víc pomáhal ten nutrilon AR, ale po hippu mi přijde mnohem lepší bříško, celkově mi přijde princezna víc spokojená, tak jsem se bála, abych nemusela měnit, nechci jí v tom bříšku to moc míchat..vážně mám pocit že hipp je nej, i co jsem tak pročítala diskuze, tak si ho maminky moc chválí, v podstatě nic negativního jsem na něj nenašla.

Eliskaxox
Závislačka 3023 příspěvků 29.09.14 20:35

Hlavně pozor kompletní změna u nás nastala až tak po 3týdnech používání takže i třeba s tím blinkáním neházet ještě flintu do žita. Jinak malý si taky ublinkává, ale už to není to hrozné kdy mu šlo mlékoi nosem a celá dávka. prostě někdy se moc hýbe nebo ho moc brzo dám na bříško, nebo jak říká naše doktorka na RHB:Tak to tam už bylo navíc :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 20:47

@Eliskaxox a kolik je Vašemu prckovi jestli se mǔžu zeptat? Tak to jste mě docela potěšila s tím, že se to třeba ještě zlepší já už se smířila s tím, že pokud bude dobře přibývat i přes to že víc blinká (na začátku sme si dost užili malá nepřibírala a ješte zhubla :-(…)tak jí ten hipp nechám, jelikož mi vžně přijde spokojenější..holt budu jěstě vulg prát a zabalená do plen:-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >