Částka za darování vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 22:35
Částka za darování vajíček

Dobrý den. Byla jste teď některá darovat vajíčka v Ostravě? Zajímalo by mě, jaká byla výše finanční kompenzace? Děkuji za odpověď

Reakce:
stinga
Závislačka 4421 příspěvků 3 inzeráty 02.12.18 00:03
@Anonymní píše:
Dobrý den. Byla jste teď některá darovat vajíčka v Ostravě? Zajímalo by mě, jaká byla výše finanční kompenzace? Děkuji za odpověď

co je ti po tom, a proč jsi anonymní :zed:
a proč si tam nezavoláš a nezeptáš se?

mumi91
Kecalka 131 příspěvků 02.12.18 00:28

Protože o tom uvažuji a všude je částka pouze orientační? To stejně řeknou i na klinice, částku od- do. Když už o tom uvažuji, tak mě samozřejmě zajímá i ta finanční stránka. Je na tom něco tak špatného?? Anonym kvůli známým, kteří tady také chodí ;)

ocean.mama
Stálice 58 příspěvků 02.12.18 04:02

@mumi91 No, uz jsi zapomnela byt anonymni 8o

Jasticka 2
Nováček 4 příspěvky 02.12.18 17:12
@Anonymní píše:
Dobrý den. Byla jsem darovat vajíčka v Praze v Gennetu.A nikdy se mi nestalo,že bych finanční kompenzaci nedostala.24000kc za odběr 500kc na první konzultaci a 3000kc za vyplnění dotazníku.
Jasticka
Povídálka 21 příspěvků 08.12.18 21:22

Finanční kompenzace 24500KC za odběr a 3000kc za vyplnění dotazníku, plus 500kc na první konzultaci. Nejde o finance, vás to stojí jen chvilku času ale ti druzí za to dostanou uzlicek

Klopotkova
Echt Kelišová 8304 příspěvků 09.12.18 18:24

Jednou jde o vaše dítě, to dítě bude biologicky vaše, netrápí vás, že nad ním nebudete moct držet ochrannou ruku, že to dítě se může mít špatně, že ho třeba může někdo surově bít atd.?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >