Často nemocné 17 měsíční dite

Anonymní
23.1.20 20:16

Často nemocné 17 měsíční dite

Holky máte taky některá z vás často nemocné 17 měsíční dětičky? Syn se narodil v roce 2018,hned první Vánoce měl zapal plic, takže antibiotika. Pak měl zánět průdušek tudíž zase antibiotika.. Pak nějaké záněty dutin, angína-antibiotika. Od 23.12.2019 opět angína takže antibiotika. 2.1.jsme skočili v nemocnici pro akutní oboustranný zánět středního ucha opět antibiotika. Propustili nás po 5 dnech doma ještě bral asi 2 dny antibiotika. Po do raní antibiotik jsme se po 3 dnech opět vraceli do nemocní. Zase hospitalizace kombinované antibiotika do žíly. Nyní jsme doma cca týden, antibiotika Dobrany v pondělí. Včera jsme byli na kontrole na orl s tím, že jsme poslání na vyndani nosní mandle kterou má poměrně velkou. Má silné ratrahovane bubínky, stredousi nevzdusne a dr. Doporučuje aplikaci gromet. Dnes odpoledne po vzbuzeni 37.8 teplota, malý uplakany, nejí, moc nepije tudíž ani moc čůrat nechce. Rýmu nemá, ale je slyšet, ze tam někde něco asi je, ale nic neodsaju. Dostal alespoň mořskou sůl na sklidneni sliznice, nurofen a opět spinká. zacinam opravdu už mít o malého strach, protože je toho poměrně už hrozně moc. Zítra jdu na jiné orl. Starší syn má rýmu, mám ho doma. Máte někdo podobnou nebo stejnou zkušenost? Jak to u Vas dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1388
23.1.20 20:33

A co imunologicke vysetreni? Nemluvila jsi o tom s pediatrem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 21:00

@luci.no při poslední hospitalizaci dělali nějaké testy, chtěla sem od pediatra doporučení a byli mi řečeno, že není třeba, když to dělali v nemocnici takže mi ho nenapsala. Našla jsem kontakt na jeho pediatra kam své děti prehlasim, protože jsem s touto dr. Nespokojená. Je neochotna, vše dle ní je v pořádku a ono to úplně v pořádku neni

• Nahlásit
  • Citovat
216
23.1.20 21:27

Moji dceri vyndavali nosni mandle, kdyz trpela na opakovane zanety usi.. ve dvou letech asi 10×pichane, atb, i zilou a hospitalizace..ventilacni trubicky.. od te doby ma pokoj a atb uz nemela ani jednou(je ji 6)
Syn, nyni rok, uz 3×atb, neustale bronchitidy, laryngitida, pocinajici zanety usi.. u nas je to ale i hodne tim ze je alergik..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 21:47

@Neuz my alergii zatím žádnou nemáme. Starší syn má též vydaný nosní mandle a relativně je klid sem tam jen rýma, ale to je spíš, že se málo oblika.tak to se asi máme na co těšit, snad bude po tom všem pak chvíli klid

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 21:53

Něco podobného mám se synem. Je mu 5,5, měl 24× ATB. Mandle venku. Měl gromety (už vypadly), měl opakovaně laryngitidu, zápaly plic, horečky bez příčiny, dlouhodobé kašle. Mimo to měl několikrát angínu, zánět ledvin, záněty průdušek.
Alergie a ani astma nemá. Od 10 měsíců sledovaný na imunologii.
Pokud není ve školce, tak se už drží. Teď byl 3 dny ve školce a už má zase rýmu. Zítra už nejde.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama