Často pláču bez důvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 22:43
Často pláču bez důvodu

Ahoj holky, mám takový problém. Poslední dobou strašně často pláču a to buď bez důvodu nebo kvůli úplné hlouposti… K tomu jsem hodně unavená a přibírám na vaze a jsem jakoby oteklá. Pořád to dávám za vinu třem potratům a případnému stresu… Ale trvá už to několik měsíců. Máte prosím některá zkušenost? Děkuji za případné odpovědi a reakce. ????

Reakce:
Heivka
Závislačka 3261 příspěvků 19.04.18 22:51

Štítná žláza?

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 22:53

Dělali mi testy po druhém potratu a byla v pořádku… Také se mi zhoršila pleť.. :( štítná žláza mě také napadla jako první :,(

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.04.18 23:09

Je mi líto, že máš za sebou tolik potratů. A nemůžeš být znovu těhotná? Nebo nebereš nějaké hormony?

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 23:13

@nedline těhotná určitě nejsem… Nesmíme až do května a tak používáme ochranu… A hormony neberu… Možná už blbnu… Poslední potrat byl o vánocích, tak třeba jsem ještě plná hormonů… :) ještě bych zapomněla že jsem po konizaci čípku asi dva měsíce

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 19.04.18 23:14

Osobně to vidím na ten stres.

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 23:17

@Serpentini… Snažím se být v klidu… Děje se to ve dnech kdy se třeba půl dne směju..stres žádný nemám… Jen takové špatné myšlenky sem tam… Ale asi to bude tím po tom všem

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 20.04.18 00:11

Pokud je štítná vpořáku tak to vypadá na depresi, úzkost. Tři potraty a konizace je stres mamutí, tvá psychika dost možná nemá kde brát, ROzhodně bych se obrátila na psychologa a klidně vyzkoušela alespoň bylinky na psychiku.

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 20.04.18 00:14

@Sexynohy děkuji :)… Bude to nejlepší

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 20.04.18 00:16
@mikelaj píše:
@Sexynohy děkuji :)… Bude to nejlepší

Moc držím palce :hug:

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 20.04.18 04:44

@mikelaj Podle mě určitě. Stres je šílená mrcha. Bohužel nemám radu jak ho překonat. Tak ti alespoň přeji ať to prekonas brzy :hug:

mau-mau
Závislačka 3226 příspěvků 20.04.18 07:07

:hug: čoveče, hormonama to nebude. Já měla potraty za posledních 10 měsíců tedy „jen“ dva, poslední v lednu, tj. později než ty, a jsem v pohodě. Byla jsem už cca 2 týdny po zákroku. Spíš to vidím na tu psychiku, že ti někde přetéká pohár :,( Což by se tedy ani moc nebylo co divit. :,( :hug: Přeji ti brzy úspěšný pokus o miminko :hug:

Petra67
Kecalka 280 příspěvků 20.04.18 07:12

Já jsem měla takové stavy po vysazení antikoncepce. Šla jsem na procházku a zničehonic jsem brečela…byly to hormony…což myslím klidně může být i u tebe, těhotenství a potraty určitě s hormony zahýbou, stejně jako s psychikou…myslím, že bylinkami a psychologem nic neztratíš a nezkazíš…

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 20.04.18 07:21

Psychika je mocna carodejka v tom dobrem i v tom spatnem. Po 3 potratech bych se nedivila vubec nicemu. Bud se to srovna samo nebo pokud by to bylo horsi od veci by nebyla ani psycholozka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >