Často pláču bez důvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 22:43
Často pláču bez důvodu

Ahoj holky, mám takový problém. Poslední dobou strašně často pláču a to buď bez důvodu nebo kvůli úplné hlouposti… K tomu jsem hodně unavená a přibírám na vaze a jsem jakoby oteklá. Pořád to dávám za vinu třem potratům a případnému stresu… Ale trvá už to několik měsíců. Máte prosím některá zkušenost? Děkuji za případné odpovědi a reakce. ????

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 19.04.18 22:51

Štítná žláza?

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 22:53

Dělali mi testy po druhém potratu a byla v pořádku… Také se mi zhoršila pleť.. :( štítná žláza mě také napadla jako první :,(

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.04.18 23:09

Je mi líto, že máš za sebou tolik potratů. A nemůžeš být znovu těhotná? Nebo nebereš nějaké hormony?

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 23:13

@nedline těhotná určitě nejsem… Nesmíme až do května a tak používáme ochranu… A hormony neberu… Možná už blbnu… Poslední potrat byl o vánocích, tak třeba jsem ještě plná hormonů… :) ještě bych zapomněla že jsem po konizaci čípku asi dva měsíce

Serpentini
Kecalka 395 příspěvků 19.04.18 23:14

Osobně to vidím na ten stres.

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 19.04.18 23:17

@Serpentini… Snažím se být v klidu… Děje se to ve dnech kdy se třeba půl dne směju..stres žádný nemám… Jen takové špatné myšlenky sem tam… Ale asi to bude tím po tom všem

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 20.04.18 00:11

Pokud je štítná vpořáku tak to vypadá na depresi, úzkost. Tři potraty a konizace je stres mamutí, tvá psychika dost možná nemá kde brát, ROzhodně bych se obrátila na psychologa a klidně vyzkoušela alespoň bylinky na psychiku.

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 20.04.18 00:14

@Sexynohy děkuji :)… Bude to nejlepší

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 20.04.18 00:16
@mikelaj píše:
@Sexynohy děkuji :)… Bude to nejlepší

Moc držím palce :hug:

Serpentini
Kecalka 395 příspěvků 20.04.18 04:44

@mikelaj Podle mě určitě. Stres je šílená mrcha. Bohužel nemám radu jak ho překonat. Tak ti alespoň přeji ať to prekonas brzy :hug:

mau-mau
Závislačka 3112 příspěvků 20.04.18 07:07

:hug: čoveče, hormonama to nebude. Já měla potraty za posledních 10 měsíců tedy „jen“ dva, poslední v lednu, tj. později než ty, a jsem v pohodě. Byla jsem už cca 2 týdny po zákroku. Spíš to vidím na tu psychiku, že ti někde přetéká pohár :,( Což by se tedy ani moc nebylo co divit. :,( :hug: Přeji ti brzy úspěšný pokus o miminko :hug:

Petra67
Kecalka 250 příspěvků 20.04.18 07:12

Já jsem měla takové stavy po vysazení antikoncepce. Šla jsem na procházku a zničehonic jsem brečela…byly to hormony…což myslím klidně může být i u tebe, těhotenství a potraty určitě s hormony zahýbou, stejně jako s psychikou…myslím, že bylinkami a psychologem nic neztratíš a nezkazíš…

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 20.04.18 07:21

Psychika je mocna carodejka v tom dobrem i v tom spatnem. Po 3 potratech bych se nedivila vubec nicemu. Bud se to srovna samo nebo pokud by to bylo horsi od veci by nebyla ani psycholozka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama