Často se budí s pláčem, uklidní ho prso...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
WeroniqueL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 18:11
často se budí s pláčem,uklidní ho prso...

Mám 5 měsíčního syna…Když byl menší spinkal jedna báseň, ale asi už tak 3 týdny se budí tak po 2 hodinách s brekem, někdy mu stačí pouze dudlík, ale to málokdy, spíš mu musím nabídnout prso. Někdy pije dost, někdy si jenom trochu cucne a hned usne a spí dál. Bála jsem se, jestli nemá hlad, ale někdy se stane, že v noci spí i 4 hodiny i přes den vydrží i 3 hodinky. Nevíte čim to může být? Myslíte, že to časem odezní, jsem totiž dost nevyspalá, když se pořád budím.

Reakce:
nadus
Závislačka 4841 příspěvků 15.10.14 18:31

Ahoj nam je 4.5 mesice, mame to to same. Ja uz ji ani nedavam do postylky, prosti spi se mnou a staci, ze kdyz se vzbudi, ma prso a je klidna ani neplace… do deseti minut spi… vse zacina tak kolem 3. rano… do te doby spi jednym tahem… a pak takto prespi i do 7me…

hold muze to byt prechodny a vydrz to jestli ti to vadi, tak mu prso nedavej, zvykne si na to. Segra ma takto holcicku vic nez rok, a je to porad to same… a kamoska rok a pul a taky… mne to osobne nevadi, takze ja to neresim.. ale myslim, ze pak odvykani bude tezke.
a proc to tak je? holt potrebuje te citit u sebe… si myslim…

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 15.10.14 18:38

@WeroniqueL a nemá hlad?

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 15.10.14 18:41

Syn to tak měl taky od 5. Měsíce se budil po 1-2 hodinách čistě jen na prso. Cucnul a usnul. Bylo to tím, že sám usnout neuměl a vyžadoval to, co na usnutí znal - prso. V 9 měsících (kdy už jsem byla fakt nevyspalá) jsem to prostě utla. Večer nakojila a nespícího dala do postýlky. Manžel se obětoval a s prckem byl sám týden v ložnici. Syn pochopil po třech dnech, že v noci má spinkat a ne bumbat.
Ale v 5 měsících mi syn přišel malý na takovéto nucené odnaučování.

Teď je mu 13 m a spí v noci 11-12 hodin bez vstávání ;)

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 15.10.14 20:11

Můžou to být zoubky. Měla jsem to tak s oběma, čím starší, tím bylo noční buzení horší… Dávala jsem homeo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >