Často se mi zdá o bývalém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:05
Casto se mi zda o byvalem

Prosim o zachovani anonymity, je to pro me velmi citliva vec a nechci, aby o tom nekdo jiny vedel. Pokud ne prosim smazat.
V prvaku na stredni skole jsem se zakoukala do jednoho kluka. Byl o dva roky starsi. Nikdy by me nanapadlo, ze by o me byt kouskem oka zavadil. Jake pak bylo prekvapeni, kdyz mi poslal sve telefonnicislo 8o Chodili jsme spolu mesic, ja bohuzel nemela od rodicu moc volnosti, takze jsem tam nemohla spat nebo tak neco. Zaroven jsem mela jen jednu sexualni zkusenost, takze i vyplasene mlade :mrgreen: Po mesici se se mnou rozesel. Tak nejak ale celou stredni se nase cesty vzdy setkaly a pak zase rozesli, ale porad nas to k sobe hrozne tahlo. Byla tam neuveritelna chemie. Stacilo se dotknout jen konecku prstu a uplne sexualni napeti :lol: Milovala jsem ho, i kdyz jsme meli kazdy nekoho jineho potom, zase jsme se sesli az jsme byli kazdy sam. Sex probehl az za dva roky co jsme se takhle okoukavali, schazeli a rozchazeli. Ja ho milovala, ale on to dvakrat ukoncil. Byla jsem z toho hrozne spatna. On byl ten z koho se mi podlomila kolena jen jsem ho videla. Myslim, ze takova laska je jen jednou za zivot :nevim: Po stredni skole jsme se par let nevideli a pak se zase nejakou nahodou nase cesty setkali a my byli nejaky cas milenci. Ani doted porad nevim, proc se to neposunulo ve vztah…ja chtela moc, on asi ne…Pak odjel do zahranici a od te doby jsme se nevideli. Nevideli jsme se uz asi 12let.
Ja jsem 10let stastne vdana, mam 3 deti, hodneho manzela a nic mi nechybi. Na tohoto byvaleho ani nemyslim, obcas si clovek vzpomene na tu chemii, jak to bylo hezke. Ale o co mi jde. Casto se mi o nem zdava :nevim: Aniz bych na nej predtim myslela nebo tak. Proste se mi zda, ze se potkame a chceme byt spolu, nebo ze ja ho chci a on me ne, ze se setkame a neco probehne a pak se nase cesty zase rozejdou. Pak jsem dalsi den takova smutna, jakoby mi opravdu chybel, ale pak to prejde a je vse ok. Ale ten smutek vzdy po tom co se mi o nem zda je vazne silny, az bych i brecela :nevim: Proste jsem uplne rozhozena pak a je mi snad lito, ze spolu nejsme!? Jak mam ovlivnit hlavu? Ja bych fakt nemenila, proc se mi do te mysli takhle dostava aniz bych chtela? Asi to nebude ani srozumitelne co tu pisu nebo jak od pubertacky a to je mi 33let :oops: Vzdy po tom snu mam uplne uzkost a pocit ze ho porad miluju ci co :oops: I kdyz to tak neni…aspon myslim :nevim: Hlavne jsem se potrebovala vypsat, tohle ani nikomu nemohu rict…co by si kdo pomyslel :roll: Manzela miluju a nechtela bych bez nej zit :nevim: :(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:41

Mně se takhle občas zdává o mé dětské lásce ze základky, myslela jsem tehdy, že jsme si snad souzeni. :oops: Občas jsme spolu cvrlikali ještě na střední, ale bylo to víceméně vždycky platonické. No a jednou za rok dva se mi o něm zdá. Pak mám následující den podobné pocity. Přitom na něj nemyslím, nechtěla bych ho ani za zlaté prase a za manžela bych ho nikdy nevyměnila. Prostě hlava někdy utřídí vzpomínky ve zvláštní sny. Až na ten jeden den v roce to absolutně neřeším a dotyčný je mi jako chlap absolutně šumák. Řekla bych, že je to normální, pokud v tobě někdo vyvolal v minulosti silné pocity. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:45
@Anonymní píše:
Mně se takhle občas zdává o mé dětské lásce ze základky, myslela jsem tehdy, že jsme si snad souzeni. :oops: Občas jsme spolu cvrlikali ještě na střední, ale bylo to víceméně vždycky platonické. No a jednou za rok dva se mi o něm zdá. Pak mám následující den podobné pocity. Přitom na něj nemyslím, nechtěla bych ho ani za zlaté prase a za manžela bych ho nikdy nevyměnila. Prostě hlava někdy utřídí vzpomínky ve zvláštní sny. Až na ten jeden den v roce to absolutně neřeším a dotyčný je mi jako chlap absolutně šumák. Řekla bych, že je to normální, pokud v tobě někdo vyvolal v minulosti silné pocity. :mavam:

Jenze ono se mi o nem zda treba jednou za mesic :oops: :nevim: Prave me to docela vzdy rozhodi z poklidu. On je sam zenaty a ma deti :nevim: Nekdy by me hrozne zanimalo, jestli by tam ta chemie byla kdybysme se potkali. Nekdy si rikam, ze by prave asi byla fuc a mne by se o nem zdat treba prestalo. Ze si hlava pamatuje to hezly co uz tam davno treba ani neni. :nevim: Zaroven bych se setkani bala, ze to tam naopak ta chemie jeste je :lol: Ale nemyslim si…po tolika letech uz tam davno nic byt nemuze :nevim: Jsem proste divna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:53
@Anonymní píše:
Jenze ono se mi o nem zda treba jednou za mesic :oops: :nevim: Prave me to docela vzdy rozhodi z poklidu. On je sam zenaty a ma deti :nevim: Nekdy by me hrozne zanimalo, jestli by tam ta chemie byla kdybysme se potkali. Nekdy si rikam, ze by prave asi byla fuc a mne by se o nem zdat treba prestalo. Ze si hlava pamatuje to hezly co uz tam davno treba ani neni. :nevim: Zaroven bych se setkani bala, ze to tam naopak ta chemie jeste je :lol: Ale nemyslim si…po tolika letech uz tam davno nic byt nemuze :nevim: Jsem proste divna.

Jj, já to mám podobné. Jsou období, kdy se mně to vrací častěji a někdy si i říkám, že bych mu napsala jen tak. Máme se i na FB, ale kromě přání k narozeninám nekomunikujeme. Já mám jeho zeď záměrně vypnutou, ale občas na ní nakouknu. Ale nechtěla bych ho, protože mě nepěkně poslal někam, a potom si nabrnknul kamarádku. I když sny o sexu s ním mám dost často :lol:

Origamia
Kecalka 297 příspěvků 05.07.19 14:53

Pokud dobře počítám, kopnul tě třikrát do zadku. To není žádná osudová přitažlivost ale přirozená lidská touha mít co nejde- z tvé strany. Úplně zbytečně si plníš hlavu nereálnem a idealizovanými představami. On dávno neví, že existuješ.

Origamia
Kecalka 297 příspěvků 05.07.19 14:55

A zjisti si jak tu fungují anonymy, je to docela trapas :roll:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 05.07.19 14:57

Myslim, ze se v tom tvem spokojenem manželství dost nudis..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:27

Praveze nenudim, vse je tak jak ma. A pred tim nez se mi to zda na nej nemyslim, vetsinou se mi zdaji sny co bude nebo co uz se stalo, vzdy s necim spojeny a vzdy se me o nem zda jen tak. Nevim co mi do tech snu furt leze :D Na vztah bych ho ani nechtela pak uz tenkrat kdyz porad nevedel co chce. Proto i pak ustala veskera komunikace. Ani na ty narozeniny si neprejeme nebo tak. Proste se mi o nem zda, je to dost intenzivni v tom snu ty city, ze jsem pak rozhozena celej den. V tom snu jde vesmes vzdy o to, ze jsme meli byt spolu, ze jsme si souzeni ci jine takove blbosti :roll: Ale ja se chtela hlavne jen vypsat. Protoze mi to neprijde uplne normalni. V realnem zivote bych si s nim zadny vztah zacit uz nechtel :nevim: @Origamia nevim jak to myslis :nevim:

Váš příspěvek
Reklama