Reklama

Častý průjem v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dinnuska
Kecalka 350 příspěvků 27.08.18 18:06
Častý průjem v těhotenství

Ahoj holky.

Dlouhodobě mě trápí průjem v těhu. Povětšinou jen dopolko, neni to nic hroznýjo. Prostě řídká stolice max 3 dopolko. Zbytek dne úplně v pohodě. Nechce se mi úplně pelášit k dr. Když pribiram, dítě je v pohodě. Oba utz dobrý. :nevim:

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reklama

Reakce:

natyber
Kelišová 6021 příspěvků 27.08.18 18:21

@Dinnuska Mě to dělal mangosolv, lítala jsem jak šílená pořád na záchod, tak jsem přestala brát a ok. Ale někdo to tak má celé těhotenství, já chodím od začátku několikrát denně, žádná zácpa.

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 27.08.18 18:41

Já nejdřív behavku a teď zácpu. K dr jsem s tím nešla.

Cepell
Povídálka 44 příspěvků 27.08.18 18:41

Já jsem úplně na začátku měla taky průjem, ale zrovna jsme se vrátili z dovolené,tak to možná bylo i z toho. Po pár dnech to přešlo. Ale zkus lékárnu, jestli ti poradí něco co můžou i těhotný.

Dinnuska
Kecalka 350 příspěvků 27.08.18 18:44

@natyber
@lachtanice86

No já tak 4tydny teď na to trpím. Vždycky ráno a pak dobrý. Můžu sníst cokoliv potom, 3jablka a dobrý :lol: :lol:

Dinnuska
Kecalka 350 příspěvků 27.08.18 18:45

@Cepell
Už jsem byla, dostala jsem probiotika

Micaella22
Kecalka 164 příspěvků 27.08.18 19:42

S prvni zacpu ted rano mam prujem. Nemuzu z baraku protoze dokud nejdu, asi bych to pak nestihla????????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 20:15

Ja to u obou tehu mela, zlepsilo se to, kdyz jsem prestala jist denne jogurt (dala jsem si tak 1× tydne, mam je desne rada). :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama