Častý sex - problémy s intimní partií

Anonymní
11.1.21 06:42

Častý sex - problémy s intimní partií

Zdravím a omlouvám se za anonym… :oops:
Když máme s manželem sex třeba dva dny po sobě nebo ob den, vždycky po tom chytnu kvasinkovou infekci. V horším případě přijde slabší zánět močáku… Když máme styk dvakrát týdně, ale s větším odstupem, jsem většinou vždy v pořádku. Při styku používáme kondom. Chtěla jsem se zeptat, zda to některá z vás má stejně? Nebo jestli je to vůbec normální? Co byste mi poradili krom půstu? :lol:
Spousta párů má sex denně a jsou ok, tak nevím, kde je problém…
Docela mě to trápí, protože mít pořád takové problémy není úplně fajn.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
11.1.21 06:56

Dojít si ihned po styku na toaletu. A neohlizet se na to, jestli se chce někdo tulit. Prostě vstát a jít na toaletu a klidně se hned omýt. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 06:58

@koko30 přesně toto dělám…

• Citovat
  • Nahlásit
2023
11.1.21 07:14

Tohle se nĕkdy stává, když to při styku „dře“, zvlášť když používáte kondom. Na sliznici ti vzniknou prasklinky, a to je vstupní brána pro infekci. Za mně můžu vřele doporučit lubrikační gel s tea tree, mám osvědčený z lékárny zn. Dr. Müller. A po sexu nenos tanga.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 07:22

Momentálně mám ty samé problémy :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1235
11.1.21 07:48

Doporucuji lubrikacni gel. A po styku se jit vycurat a umyt a pouzit gel k intimni hygiene. Na mocak nasadit brusinky z DM drogerie.
Co muzu rict za sebe, mrkni na nejakou literaturu o psychosomatice. Tyhle vlekle problemy v intimni oblasti ti chteji neco sdelit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
11.1.21 08:34

To měla kamarádka a bylo jedno, po jaké době má sex. Jí ale stačilo se jít umýt (takže spontánní sex např. někde v přírodě u ní nepřipadá v úvahu) a na močák bere brusinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
11.1.21 08:44
@VitaminC píše:
Doporucuji lubrikacni gel. A po styku se jit vycurat a umyt a pouzit gel k intimni hygiene. Na mocak nasadit brusinky z DM drogerie.
Co muzu rict za sebe, mrkni na nejakou literaturu o psychosomatice. Tyhle vlekle problemy v intimni oblasti ti chteji neco sdelit.

Jak to myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 08:48

Já se vždy po styku máznu clotrimazolem. Taky na to trpím a takhle je to OK.

• Citovat
  • Nahlásit
11.1.21 08:51

Před pár lety jsem měla něco podobného. Oběhala jsem spoustu doktorů, nic nepomáhalo, co měsíc antibiotika na močák.
Neříkám, že je to tvůj případ, ale u mě vyšlo na jevo, že partner se mrouská kudy chodí, dostal kopačky a nikdy už jsem zánět neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1347
11.1.21 08:51

Bych brala preventivne brusinky na mocak a po sexu bych si preventivne zavadela laktobacily na kvadinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
11.1.21 08:59
@VitaminC píše:

Ano, chtějí sdělit, že souložit se má jen tehdy, pokud chcete děťátko a né to dělat pro hřích!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
11.1.21 09:08

Řekla bych že to je tím kondomem. Taky jsme ho začali používat a mám obdobný problém. Jak již bylo zmíněno, sliznice se vysuši a dře to..chce to hodně při sexu namazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 12:04

Holky, děkuju vám moc za rady, jsem ráda, že v tom nejsem sama :palec:
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1235
11.1.21 13:08

@Snowoman Myslim to tak, ze nase vagina je vetsinou chytrejsi nez my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat