Může častý sex usnadnit porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikulisek
Nováček 6 příspěvků 17.01.19 19:57
Casty sex usnadneni porodu

Rada bych se zeptala jestli nektera z vas mela hodne sexu v tehotenstvi a usnadnilo nebo urychlilo ji to porod…a tim myslim hodne caste orgasmy atd

Přečtěte si článek: Sex těsně před porodem - proč ano?

Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 17.01.19 20:02

Orgasmus jsem měla často, byla jsem nadržená jak králík. Rodila jsem 18 hodin. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:03

Já měla za dobu těhotenství sex asi 3×. Orgasmy nesčetněkrát, dokonce i samovolné. Kdyby mi nebylo špatně, tak by to bylo skutečně to nejkrásnější období :lol: :lol: porod vyvolávaný, ale bez poranění a nástřihu, celkem rychlý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:04

Meli jsme s manzelem sex minimalne trikrat tydne,tehotenstvi nebylo prekazkou,ten posledni mesic uz treba jen jednou tydne,orgasmy mam klidne i tri,ctyri za jedno milovani a zda to melo vliv nevim :nevim: otvirala jsem se na prvorodicku rychle,ale nakonec porod skoncil nastrihem a dite tahali klestemi :( nevim,na co presne by to melo mit vliv?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:08

Sex jsem v těhotenství měla jen na začátku párkrát, orgasmus žádný. Od prvního zabolení trval porod cca 6 hodin. A to ta bolest nebyla nijak velká. Do porodnice jsem jela s tím, že to jsou poslíčci a pošlou mě domů. Neposlali a za dvě hodiny bylo dítě na světě. Měla jsem jen malinký nástřih, protože dítě moc pospíchalo a mohlo by mě potrhat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:17

Ja u vsech těhotenství docela dost sexu, vzdycky i den před porodem :D , od doktorky jsem měla info že spermie zmekcuji hrdlo ci co a orgasmus má vliv na stahy dělohy, 3 děti 3 různě rychlé porody, všechny bez nastřihu… Nevím jestli to bylo tím sexem :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:27

Sex jsme měli asi jen dvakrát, zdravotní stav mi to neumožnil, poslední trimestr pak na moje jižní partie už koukal a sahal jen doktor. Porod byl vyvolávaný, trval dlouho, ale bolest byla snesitelná, finále bylo rychlé, neměla jsem žádné poranění a byla jsem rychle zhojená. Myslím, že množství sexu/orgasmů během těhotenství na porod vliv nemá. Ale jestli to jde, tak si užívejte :lol:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 7181 příspěvků 17.01.19 20:33

Neverim ze to ma vliv. Sex jsme měli, orgasmy taky po celou dobu těhotenství a porod byl vyvolavany a trval 38hodin.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >