Casualplay S4 komplet - varianta olive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 17.02.11 13:19
Casualplay S4 komplet varianta olive

Holky nemáte někdo přímo tuto barvičku kočárku? Mě se líbí jen jsem ho neviděla ve skutečnosti nikde ho nemaji, není hodně vybledly?

Jak maminky hodnotí Casualplay S4

Reakce:

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 19.02.11 18:44

ahojki. podle me je spise tmavsi :dance:

Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 21.02.11 13:37

děkuji ja uz jsem se dozvedela na 100 procent co cekam tak ve st jedu pro ruzovy :-) A uz je tam jen posledni kus a ja ho mam zamluveny

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 21.02.11 16:59
ruzovy casual?? 8-o
Renča23 píše:
děkuji ja uz jsem se dozvedela na 100 procent co cekam tak ve st jedu pro ruzovy :-) A uz je tam jen posledni kus a ja ho mam zamluveny

Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 23.02.11 16:36

na fotce vypadal ze je ruzovy, ale ve skutecnosti je takovy krasny fialkovy, a uz ho mam doma :-) a mala uz vozi pejska plysacka v koracku :-)

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 23.02.11 18:06
ja si rikala, ze znam jen fialovou :-)
Renča23 píše:
na fotce vypadal ze je ruzovy, ale ve skutecnosti je takovy krasny fialkovy, a uz ho mam doma :-) a mala uz vozi pejska plysacka v koracku :-)

Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 24.02.11 16:48

ja mela fotku a tam to bylo hodne ruzove asi dobre nasvicene :lol:

jowana
Echt Kelišová 9509 příspěvků 07.08.11 15:37

Holky a jak se vám s ním jezdí? Narazila jsem na starší diskuze a často byla problém krátká zádová opěrka, je to i u kolekce 2010,2011? Co vidíte jako + a - kočárku? Potřebovala bych skladný a lehčí kočárek, dobře ovladatelný, co zvládne i mírný terén a S4 se mi líbí,můžete posoudit, zda by splňoval mé požadavky?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >