Casualplay S4 komplet - varianta olive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 17.02.11 13:19
Casualplay S4 komplet varianta olive

Holky nemáte někdo přímo tuto barvičku kočárku? Mě se líbí jen jsem ho neviděla ve skutečnosti nikde ho nemaji, není hodně vybledly?

Jak maminky hodnotí Casualplay S4

Reakce:
kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 19.02.11 18:44

ahojki. podle me je spise tmavsi :dance:

Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 21.02.11 13:37

děkuji ja uz jsem se dozvedela na 100 procent co cekam tak ve st jedu pro ruzovy :-) A uz je tam jen posledni kus a ja ho mam zamluveny

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 21.02.11 16:59
ruzovy casual?? 8-o
Renča23 píše:
děkuji ja uz jsem se dozvedela na 100 procent co cekam tak ve st jedu pro ruzovy :-) A uz je tam jen posledni kus a ja ho mam zamluveny
Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 23.02.11 16:36

na fotce vypadal ze je ruzovy, ale ve skutecnosti je takovy krasny fialkovy, a uz ho mam doma :-) a mala uz vozi pejska plysacka v koracku :-)

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 23.02.11 18:06
ja si rikala, ze znam jen fialovou :-)
Renča23 píše:
na fotce vypadal ze je ruzovy, ale ve skutecnosti je takovy krasny fialkovy, a uz ho mam doma :-) a mala uz vozi pejska plysacka v koracku :-)
Renča23
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 24.02.11 16:48

ja mela fotku a tam to bylo hodne ruzove asi dobre nasvicene :lol:

jowana
Echt Kelišová 9522 příspěvků 07.08.11 15:37

Holky a jak se vám s ním jezdí? Narazila jsem na starší diskuze a často byla problém krátká zádová opěrka, je to i u kolekce 2010,2011? Co vidíte jako + a - kočárku? Potřebovala bych skladný a lehčí kočárek, dobře ovladatelný, co zvládne i mírný terén a S4 se mi líbí,můžete posoudit, zda by splňoval mé požadavky?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >