casualplay S4 na zimu?

Anonymni
24.8.07 11:24

casualplay S4 na zimu?

vím, že casualplay S4 není dlouho na trhu, ale nezažil jste s ním někdo zimu? jak se s ním jezdí ve sněhu a v terénu vůbec? nevadí zdvojená přední kolečka - nebude se tam zachytávat sníh a kameny? u autosedačko-korbiček (Prima) se navíc uvádí, že slouží jako hluboká korba v létě - co v zimě? a sporťák asi neni otočný po a proti směru jízdy? díky předem za odpověď!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

682
24.8.07 16:31

Ahojky : budu mít říjnové dítě, takže zimy s tím samo jezdit budu a protože mám zkušenosti s velkými koly a sněhem, tak jedině velká kola. Do sněhu se musi zablokovat aretace. Když je moc sněhu tak nepomůže nic, leda sáně :-). Jinak mám hlubokou korbu, a někteří primu fakt používají jako hlubokou korbu. Sporťák se otočit nedá, já mám pro slunce variantu slunečník.

pa Lime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
30.8.07 09:47

Ahojky, my už jednu zimu za sebou s Casual S4 máme a přežili jsme, je ale pravda, že minulá zima byla milosrdná k maminám s kočárkama :) Akorát malý se mi do hluboké varianty už s fusakem nevešel, tak jsme ve 4 měsících přešli na sporťák. Otočit se proti směru jízdy nedá. Jinak jsem tu už ale psala, že Casual už nikdy!!! :( Stále něco reklamujeme. Doporučuju zakoupit minimálně jedno kolečko navíc, pokud teda nemáte za manžu opraváře koleček, který případný defekt (např. rýsováčky - klasika, už bych mohla založit sbírku.....) opraví na počkání. Jediné plus vidím v designu…na pohled je fakt krásný, ale už má ho kde kdo :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.8.07 10:25

Casualplay

Ahojky!
Taky jsem váhala nad S4, ale teď jsem hodně zviklaná!!! Mimi čekám začátkem prosince, takže v korbičce první zimu snad přežijeme bez úhony, ale bojím se té další zimy. To bude prckovi jeden rok a mám strach, že se mi do kočáru - sporťáku spolu s fusakem nevejde! Co si o tom myslíte? Moc díky!!!
(Váhám ještě nad Jané, ale tam je taky spousta reklamací…)
T. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.8.07 14:54

Fusák jsem raději volila aesthetic ( či dobrý a stejně dlouhý je i emitex) protože fusak origoš se mi zdál kratší, a do sportáku se v roce a půl tím pádem určitě vejde.

Lime

• Nahlásit
  • Citovat
253
30.8.07 15:23

Ahojky,
no ať jsem na Casual nabroušená sebevíc, tak si myslím, že s v zimě s fusakama se nám robátka budou mačkat v každém z těch dnešních moderních kočárů. Není nad košatiny z 60tých let :wink: Sama jsem zvědavá, jak se vejdeme…loni ještě malý hezky ležel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama