Casualplay S4 - přestříkání konstrukce

264
9.8.13 15:01

Casualplay S4- přestříkání konstrukce

Ahoj maminky, třeba mi některá poradíte. Chtěla bych se zeptat zda někdo nemá zkušenost s přestříkáním konstrukce u CAsualplay S4 REVERSE. Pokud někdo ví, budu ráda za každou odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3781
9.8.13 15:30

Nevím moc, na co se ptáš… Pokud potřebuješ přelakovat konstrukci jakéhokoliv kočárku, tak stačí ho „odstrojit“ a udělají ti to v jakékoliv autolakovně nebo po domluvě v dobrém cykloservisu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
9.8.13 15:37
@balenka píše:
Nevím moc, na co se ptáš… Pokud potřebuješ přelakovat konstrukci jakéhokoliv kočárku, tak stačí ho „odstrojit“ a udělají ti to v jakékoliv autolakovně nebo po domluvě v dobrém cykloservisu…

Ano ano přesně tak ale vím že se dá udělat i doma, nebo respektive nekde kde nebude vse zašpiněné a tak, že na to prý stačí koupit nějaký lak ve spreji, tak třeba někdo již zkoušel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
9.8.13 15:41

Lakuju sprejem kde co… Stačí pořádně odmastit, odřená místa vyhladit… Spreje se dají koupit v miliónu odstínů v drogerii nebo v kutilských obchodech (Oni, Hornbach, baumax…) ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
9.8.13 16:51
@balenka píše:
Lakuju sprejem kde co… Stačí pořádně odmastit, odřená místa vyhladit… Spreje se dají koupit v miliónu odstínů v drogerii nebo v kutilských obchodech (Oni, Hornbach, baumax…) ;-)

Tak suprozni moc dekuji. Urco se na to vrhnem s manzelem. Dekuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
719
11.3.14 09:43

Ahoj holky, taky zvažuji přelakování podvozku… jak jste s tím pochodily? Jak to dopadlo? čím jste vyhlazovaly ty škrábance? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
14.3.14 09:16

@Rachael Ahojky ja jsem se na to nakonec vyprdla ale co jsem tak cetla na netu tak někdo psal ze to zbrousil a pak na strikal, ale radsi se ještě jukni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama