Casualplay S4 - vydržel vám víc dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 09:53
Casualplay S4 - vydržel vám víc dětí?

Ahoj,

prosím měl jste někdo tenhle kočárek na víc dětí? My jsme ho dostali od známých po 1 dítěti (dítěti už je 6, ale byl používaný jenom 2 roky)…byla jsme docela ráda, že to mám vyřešené a nemusíme kočár kupovat. Ale potom jsem si přečetla, že někomu prasklo kolečko, apod…tak nevím, jestli přecijenom kočárek nekoupit a tenhle mít jako druhý kočárek v autě, nebo u rodičů…co myslíte? A jak zvládá terén? My bydlíme na vesnici, takže potřebujeme něco takového bytelného…

Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 46268 příspěvků 22.06.19 13:07

Mela jsem teda Casualplay S6, protoze trikolky mi prijdou skarede. Takze jsem mela klasika 4 kola a nebyl problem. Odvozila jsem v nem nase 3 decka. Autosedacka polohovatelna byla super. Nas vysel na 30 tis., kdyz jsem ho 11r. zpet kupovala.
Pak jsem ho prodala pani, ktera mela ctvrte dite a az posledni mel pekny, znackovy kocar rikala. Takze minimalne ctyri deti odvozil, kdyz budu pocitat i jeji dite.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 13:49

@Kelsey Děkuju za odpověď - snad je tedy ta 3-kolka podobný držák… jako nechce se nám kupovat kočárek, máme to s rozpočtem napjaté a navíc mi to přijde škoda. Tenhle taky tehdy stál s výbavou 30tis…tak o to víc si ho teď vážím. Přední kolo tedy trochu vrže, ale to promažeme a snad to bude dobrý…no a jak s korbičkou a sport. sedačkou? Vystačila vám na dítko? My ho dostali po olčičce, která je velmi drobná, tak to bylo v pohodě, ale zdá se mi celkově takový méně prostorný…

Kelsey
Hvězda diskuse 46268 příspěvků 22.06.19 15:04
@Anonymní píše:
@Kelsey Děkuju za odpověď - snad je tedy ta 3-kolka podobný držák… jako nechce se nám kupovat kočárek, máme to s rozpočtem napjaté a navíc mi to přijde škoda. Tenhle taky tehdy stál s výbavou 30tis…tak o to víc si ho teď vážím. Přední kolo tedy trochu vrže, ale to promažeme a snad to bude dobrý…no a jak s korbičkou a sport. sedačkou? Vystačila vám na dítko? My ho dostali po olčičce, která je velmi drobná, tak to bylo v pohodě, ale zdá se mi celkově takový méně prostorný…

No vystacilo, ale ja si pak poridila, jeste jeden sportak byl lehci, ale vyuzili jsme oboje.
Ze druhe a treti dite mame rozdil 17 mes., takze na vylety jsme vyuzili oba sportaky.
Neboj, kocar bude fajn.

Váš příspěvek
Reklama