Cateringová firma Ostrava, Frýdek Místek a okolí

3006
11.8.20 21:44

Cateringová firma Ostrava, Frýdek Místek a okolí

Hezký večer, sháním cateringovou firmu na rodinnou oslavu pro cca 10-12. Nemá prosím někdo osobní zkušenost s nějakou z okolí Frýdku-Místku, Ostravy s kým jste byli opravdu spokojení? Nepotřebujeme obsluhu, spíš jen dovézt občerstvení popřípadě alko, nealko nápoje. Děkuji za případné tipy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2515
11.8.20 22:06

A musí to být přímo cateringova firma? My si na oslavu sami objednali dovoz v pizzerii. A pití si přivezli sami. Se obávám, že cateringova firma jen na závoz jídel pro 10-12 lidí, nebude. To by se jim snad ani nevyplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3006
12.8.20 09:55

@jindra.kytka to já právě vůbec netuším, jestli je to nějak omezené počtem osob :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2515
12.8.20 10:08

Já jsem totiž nad tím taky přemýšlela a bylo by to pohodlné nechat si přímo přivést vše na oslavu na zahradě. Ale nenašla jsem. Jen nabídky velkých cateringu, kde by přivezli i svůj přívěs a chtěli pro něj i dost místa, přístupovou cestu. Tady takové menší akce, to si spíš objednat fakt něco sama a co jde, to si i sama přivést. A vlastní papírové kelímky a papírové talíře, aby pak nebylo nádobí na umývání.
To jsi u té cateringova firma myslela i s nádobím?

Ale tak třeba se ještě někdo ozve a vyvede mě z omylu. Já jen, že jsem se o to taky zajímala a nenašla jsem. I když to tedy nebylo v oblasti, ve které to hledáš. Ale myslím, že ten princip bude všude stejný, že malý počet lidí by se jim nevyplatil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama