CBD olej, pomohl někomu s plodností?

2
19.1.21 16:02

CBD olej, pomohl někomu s plodnosti?

Ahoj všem, jsem zde nová ale diskuze čtu pravidelně, přes to, jsem zde nenašla odpověď na mou otázku.
Snazime se o miminko, dle doktora mám PCO syndrom. Cyklus už se mi dikybohu z 90ti dnů, snížil na 35-37 ale nejspíš dle všech výsledků nedochází k ovulaci.
Pritele tedy ceka spermiogram a následně se rozhodne zda dostanu léky na podporu ovulace a nebo nás rovnou odkážou na umělé oplodnění. A teď k té mé otázce.
Jelikož jsme měla jiné zdravotní problémy nasadila jsem si CBD olej a nasla jsem pár diskuzi, že by snad měl pomoci i s plodnosti tak by mne zajímalo jestli se tady najde někdo komu pomohl a nemusel brát hormony. Děkuji moc za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16101
19.1.21 16:52

Přímý prokazatelný účinek na PCO kanabidol nemá. ublížit to nemůže.

Kde bývá častá souvislost je s problematickou funkncí inzulinu - s tím že na to pomáhá přirozně nízkosacharidová dieta s vysokým podílem vlákniny a dostatečným objemem zdravých tuků - tzv. paleo dieta.

Mrkni na sem a zkus ten měsíc změny dát- uvidíš jestli ti to něco udělá.

https://www.melvil.cz/…rvnim-miste/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.1.21 17:09
@Ou píše:
Přímý prokazatelný účinek na PCO kanabidol nemá. ublížit to nemůže.

Kde bývá častá souvislost je s problematickou funkncí inzulinu - s tím že na to pomáhá přirozně nízkosacharidová dieta s vysokým podílem vlákniny a dostatečným objemem zdravých tuků - tzv. paleo dieta.

Mrkni na sem a zkus ten měsíc změny dát- uvidíš jestli ti to něco udělá.

https://www.melvil.cz/…rvnim-miste/

Ano o dietě vím, ale jelikož jsem našla pár diskuzi i článků, kde právě potvrdili, že kanabinoidy pomáhají i v této oblasti, zajímalo mne jestli i tady se třeba někdo nenajde ;)… Každopádně moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat