Cca 5 let - Jaké boty kupujete na celý rok?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yarisek
Kecalka 431 příspěvků 11.03.18 12:01
Cca 5 let - Jaké boty kupujete na celý rok?

Ahoj,

jaké kupujete dětem boty?

My jsme dceři (teď je jí 5 let) do teď kupovali hlavně zdravotní - celoroční, sandály a zimní. K tomu měla doplňkově bačkory do školky, holínky, kroksy a takové plátěné kecky - na lítání.

Teď už je ale malá slečna, chce chodit v sukýnkách, tak uvažuju o tom, že přestaneme kupovat tak drahé zdravotní boty, ale začneme nakupovat více bot, ale levnějších třeba ve sportu nebo klasické obuvi.

Jakože by měla do školky nějaké sportovní tenisky a sportovní sandály ze sportu, k sukýnce sandálky nebo balerínky, na zimu nevím, jestli zůstat u sportovních bot nebo jít do něčeho jako kozačky??? Nebo kupujete oboje? Přecejen goratexové boty k sukni nejsou zrovna in.

Jak to máte Vy u takhle starých dětí. Přijde mi, že jak rostou, tak každý rok ty boty stojí strašně peněz. Teď jsme poprvé využili boty i z loňské zimy, jinak před tím, co půlrok, to nové boty.

Sledujete třeba někde nějaké akce na boty? Na netu? V nějakých obchodech?

Díky moc.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 11.03.18 12:06

Ted na jaro koupim goretexove Superfity - tenisky jako ty hlavni a doplnkove mestske tenisky. Ty hlavni boty se snazim kupovat kvalitni, ty doplnkove, co ma ke slusnejsimu obleceni, tam beru levnejsi typu Nike, Adidas apod.

Uživatel je onlineŠarlota4
Echt Kelišová 9127 příspěvků 11.03.18 12:09

Moje ma drahe celorocky, trekove/sportovni, zimni a sandale. Pak kupuju baleriny, holiny, crocsky, backory tak za 500,– treba od fare nebo Peddy. To jsou levnejsi, ale stale vhodne boty pro deti. Toto absolvujeme na jare a pred zimou. Uplne me nebavi 2× rocne vybavovat komplet novym oblecenim a botama, ale neda se nic delat.

Veru1987
Kecalka 351 příspěvků 11.03.18 12:10

Dcera má zatím dva roky, takže kupujeme taky kvalitní. Ale kolem těch 5ti let to vidím tak nějak že ty hlavní celoroční kvalitní, k tomu nějaké botasky na ven levnější v obuvi, sportisimo nebo tak nějak. Sandálky jedny kvalitnější a k tomu levnější na parádu k sukýnce. A na zimu jedny sportovní kvalitní (primigi, fare) a ktomu v tomto věku asi i nějaké ty kozačky. Ono všechny to nejde mít jen ty značkové, to bychom taky nedali. ted ve dvou letech ji stačí celoročky, k tomu plátěnky kotníkové a sandálky tak je to fajn, ale jak začne školka…

Margery
Kelišová 5215 příspěvků 11.03.18 12:35

Mám pětiletého a kupuju mu jedny kvalitnější kotníkové plus nějaké do školky, na ven, když je tepleji, plátěnky a sandály, gumáky, papučky do školky… dohromady je to i tak celkem ranec za boty na pár měsíců, ale aspon jedny kvalitní má :roll:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 11.03.18 12:39

Prvňačka má celoroční superfity, jsou hezké a dají se vzít i k sukni.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 11.03.18 12:50

@Yarisek Na letos 4leťačku budu kupovat celoroční gore-tex Superfity + balerinky Superfity, do školky (na ven - písek, hřiště) potom něco levnějšího, ale taky kvalitního. Můžu ušetřit na oblečení, na botách fakt raději ne. Na zimu většinou vystačíme s jedněmi botami, kupujeme taky Superfity, jsou kvalitní, přitom takové subtilní, že nevypadají blbě ani k sukýnce. Na rozdíl o některých sněhulí nebo kolikrát i dětských kozaček. Prcci v tom vypadají jak mamuti. :roll:

pe-terka
Extra třída :D 14159 příspěvků 11.03.18 12:52

Pro chladné období se mi osvědčily Superfity, a hodí se i k sukni. Na léto tak různě…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22747 příspěvků 2 inzeráty 11.03.18 12:53

Já se s dovolením vtírnu. Jaké celoroční s membránou kromě superfitů se dělají? Superfity jsou co vím spíše na ouzkou nohu, což je u kluků mimo.Oba mají vyšší nárt a širší tlapku.

Veru1987
Kecalka 351 příspěvků 11.03.18 12:55

My kupujema celoroční fare nebo primigi. Ty jsou na širší nohy.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22747 příspěvků 2 inzeráty 11.03.18 12:58
@Veru1987 píše:
My kupujema celoroční fare nebo primigi. Ty jsou na širší nohy.

A Fare mají i s membránou? Mám zkušenost jenom s koženýma.

tereza12345
Echt Kelišová 8005 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 13:00
@lleennttiillkkaa píše:
Já se s dovolením vtírnu. Jaké celoroční s membránou kromě superfitů se dělají? Superfity jsou co vím spíše na ouzkou nohu, což je u kluků mimo.Oba mají vyšší nárt a širší tlapku.

Kupuju Fare.. maji taky membranu a nestoji 2000,–

Lucynka_v
Povídálka 37 příspěvků 11 inzerátů 11.03.18 13:00

Na širší nohu se mi osvědčily zimní Primigi s gore-texem. Teď jsme měli ecco, ale jsou dražší a nepřijdou mi lepší. Celoroční s membránou dělají, myslím, taky, ale osobně je vyzkoušené nemám. Zatím jsme vystačili s celoročními bez membrány + impregnace.

Veru1987
Kecalka 351 příspěvků 11.03.18 13:04

@lleennttiillkkaa Noo spíše kožené a impregnují (ty fare). S membránou mívaji zimní. Na jaro už máme objednané celoroční fare kožené, měli jsme i vloni nikdy nepromokli. Na zimu jsme měli primigi s goretexem.

scentini
Závislačka 3361 příspěvků 11.03.18 13:05

Kupuju primigi, to jsou pekny boty. Hodi se k sukni i na sportovno.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vajíčka k snídani, chia k svačině. Potraviny, které zasytí na dlouho

Hubnete nebo se prostě snažíte udržet si váhu, ale kazí vám to mlsná, která... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama