Cca 5 let - Jaké boty kupujete na celý rok?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yarisek
Kecalka 453 příspěvků 11.03.18 12:01
Cca 5 let - Jaké boty kupujete na celý rok?

Ahoj,

jaké kupujete dětem boty?

My jsme dceři (teď je jí 5 let) do teď kupovali hlavně zdravotní - celoroční, sandály a zimní. K tomu měla doplňkově bačkory do školky, holínky, kroksy a takové plátěné kecky - na lítání.

Teď už je ale malá slečna, chce chodit v sukýnkách, tak uvažuju o tom, že přestaneme kupovat tak drahé zdravotní boty, ale začneme nakupovat více bot, ale levnějších třeba ve sportu nebo klasické obuvi.

Jakože by měla do školky nějaké sportovní tenisky a sportovní sandály ze sportu, k sukýnce sandálky nebo balerínky, na zimu nevím, jestli zůstat u sportovních bot nebo jít do něčeho jako kozačky??? Nebo kupujete oboje? Přecejen goratexové boty k sukni nejsou zrovna in.

Jak to máte Vy u takhle starých dětí. Přijde mi, že jak rostou, tak každý rok ty boty stojí strašně peněz. Teď jsme poprvé využili boty i z loňské zimy, jinak před tím, co půlrok, to nové boty.

Sledujete třeba někde nějaké akce na boty? Na netu? V nějakých obchodech?

Díky moc.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 11.03.18 12:06

Ted na jaro koupim goretexove Superfity - tenisky jako ty hlavni a doplnkove mestske tenisky. Ty hlavni boty se snazim kupovat kvalitni, ty doplnkove, co ma ke slusnejsimu obleceni, tam beru levnejsi typu Nike, Adidas apod.

Šarlota4
Extra třída :D 10817 příspěvků 11.03.18 12:09

Moje ma drahe celorocky, trekove/sportovni, zimni a sandale. Pak kupuju baleriny, holiny, crocsky, backory tak za 500,– treba od fare nebo Peddy. To jsou levnejsi, ale stale vhodne boty pro deti. Toto absolvujeme na jare a pred zimou. Uplne me nebavi 2× rocne vybavovat komplet novym oblecenim a botama, ale neda se nic delat.

Uživatel je onlineVeru1987
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 11.03.18 12:10

Dcera má zatím dva roky, takže kupujeme taky kvalitní. Ale kolem těch 5ti let to vidím tak nějak že ty hlavní celoroční kvalitní, k tomu nějaké botasky na ven levnější v obuvi, sportisimo nebo tak nějak. Sandálky jedny kvalitnější a k tomu levnější na parádu k sukýnce. A na zimu jedny sportovní kvalitní (primigi, fare) a ktomu v tomto věku asi i nějaké ty kozačky. Ono všechny to nejde mít jen ty značkové, to bychom taky nedali. ted ve dvou letech ji stačí celoročky, k tomu plátěnky kotníkové a sandálky tak je to fajn, ale jak začne školka…

Margery
Extra třída :D 10869 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 12:35

Mám pětiletého a kupuju mu jedny kvalitnější kotníkové plus nějaké do školky, na ven, když je tepleji, plátěnky a sandály, gumáky, papučky do školky… dohromady je to i tak celkem ranec za boty na pár měsíců, ale aspon jedny kvalitní má :roll:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 11.03.18 12:39

Prvňačka má celoroční superfity, jsou hezké a dají se vzít i k sukni.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 7 inzerátů 11.03.18 12:50

@Yarisek Na letos 4leťačku budu kupovat celoroční gore-tex Superfity + balerinky Superfity, do školky (na ven - písek, hřiště) potom něco levnějšího, ale taky kvalitního. Můžu ušetřit na oblečení, na botách fakt raději ne. Na zimu většinou vystačíme s jedněmi botami, kupujeme taky Superfity, jsou kvalitní, přitom takové subtilní, že nevypadají blbě ani k sukýnce. Na rozdíl o některých sněhulí nebo kolikrát i dětských kozaček. Prcci v tom vypadají jak mamuti. :roll:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18500 příspěvků 11.03.18 12:52

Pro chladné období se mi osvědčily Superfity, a hodí se i k sukni. Na léto tak různě…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23232 příspěvků 11.03.18 12:53

Já se s dovolením vtírnu. Jaké celoroční s membránou kromě superfitů se dělají? Superfity jsou co vím spíše na ouzkou nohu, což je u kluků mimo.Oba mají vyšší nárt a širší tlapku.

Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 11.03.18 12:55

My kupujema celoroční fare nebo primigi. Ty jsou na širší nohy.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23232 příspěvků 11.03.18 12:58
@Veru1987 píše:
My kupujema celoroční fare nebo primigi. Ty jsou na širší nohy.

A Fare mají i s membránou? Mám zkušenost jenom s koženýma.

tereza12345
Extra třída :D 11507 příspěvků 11.03.18 13:00
@lleennttiillkkaa píše:
Já se s dovolením vtírnu. Jaké celoroční s membránou kromě superfitů se dělají? Superfity jsou co vím spíše na ouzkou nohu, což je u kluků mimo.Oba mají vyšší nárt a širší tlapku.

Kupuju Fare.. maji taky membranu a nestoji 2000,–

Lucynka_v
Stálice 94 příspěvků 11 inzerátů 11.03.18 13:00

Na širší nohu se mi osvědčily zimní Primigi s gore-texem. Teď jsme měli ecco, ale jsou dražší a nepřijdou mi lepší. Celoroční s membránou dělají, myslím, taky, ale osobně je vyzkoušené nemám. Zatím jsme vystačili s celoročními bez membrány + impregnace.

Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 11.03.18 13:04

@lleennttiillkkaa Noo spíše kožené a impregnují (ty fare). S membránou mívaji zimní. Na jaro už máme objednané celoroční fare kožené, měli jsme i vloni nikdy nepromokli. Na zimu jsme měli primigi s goretexem.

scentini
Závislačka 3606 příspěvků 11.03.18 13:05

Kupuju primigi, to jsou pekny boty. Hodi se k sukni i na sportovno.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama