Čeho by měl chlap ve 30 letech dosáhnout?

49
16.5.20 21:56

Čeho by měl chlap ve 30 letech dosáhnout?

Ahojky, přítel zanedlouho oslaví 30-té narozeniny. A tak nějak jsme se dnes bavili co byc chtěl k narozeninám a on že už vše má a bla bla :D

Ale mě tak zajímá čeho by měl chlap ve 30-ti dosáhnout a co mít, aby byl ve vašich očích úspěšný? Co je vlastně ukazatelem že je na správné životní cestě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

40464
16.5.20 21:58

Muj chlap, kdyz mu bylo 30, ziskal me :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8521
16.5.20 22:00

Tož to bych taky rád věděl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
16.5.20 22:02

Nebydlet s maminkou, umět se obstarat, mít zaměstnání.

Jako bonus je třeba vlastní auto, pokud je třeba - ale samozřejmě záleží, můj švagr je třicátník, na manažerské pozici a auto nemá, v Praze k ničemu, když někde cestuje, buď si půjčí nebo využívá taxi, takže to tak jednoznačné měřítko není.

Ono taky záleží - můj přítel studoval ještě ve 28, takže do 30 měl mnohem míň času než někdo, kdo se vyučil/odmaturoval a vrhnul se do pracovního procesu :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24405

Když jsem poznala manžela ve 28 měl motorku a bydlel u maminky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356

Co já vim:smile: mne přijde, ze 30 ještě není žádný věk, ale já už mám taky po:sweat_smile: ale určitě by už par let neměl bydlet u rodičů a měl by byt schopen obstarat sám sebe a svoji domácnost 100% bez mamaservisu nebo bez partnerky. A měl by mit stálou praci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
16.5.20 22:03
@matkabagristy píše:
Muj chlap, kdyz mu bylo 30, ziskal me :dance:

To jsem si přesně řekla, že má mě :grin: :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
16.5.20 22:05

Tak to jsou zatím celkem nízké nároky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2779
16.5.20 22:05

Ve 30ti? Měl by mít založenou rodinu a zajištěné bydlení a měl by mít stabilní příjem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3207
16.5.20 22:07
@nixynka píše:
Ahojky, přítel zanedlouho oslaví 30-té narozeniny. A tak nějak jsme se dnes bavili co byc chtěl k narozeninám a on že už vše má a bla bla :DAle mě tak zajímá čeho by měl chlap ve 30-ti dosáhnout a co mít, aby byl ve vašich očích úspěšný? Co je vlastně ukazatelem že je na správné životní cestě?

Zeptas se i na to, ceho by mela dosahnout zena nebo ta nemusi nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597

Můj chlap ve 30 měl zrekonstruovane bydlení, za sebou svatbu (se mnou :mrgreen:), zasazený strom. Jo a taky měl auto (staré) a motorku. V jeho 31 se nám narodila dcera.
Já bych od tricatnika čekala, že ví, co v životě chce, kde chce žít, aktivně pro to něco dělá nebo udělal, stará se sám o sebe (opět aktivně - sportuje, rozvíjí se, maká v práci, uvaří si oběd a opere prádlo…), je samostatný, rozhodný, bere věci „do svých rukou“ a staví se k nim čelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
@Zumpa píše:
Ve 30ti? Měl by mít založenou rodinu a zajištěné bydlení a měl by mít stabilní příjem.

Proč založenou rodinu? 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
16.5.20 22:10
@nixynka píše:
Tak to jsou zatím celkem nízké nároky :D

bez urazky, ale ted jsi me naserankovala :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2779
16.5.20 22:11
@yocheved píše:
Proč založenou rodinu? 8o :lol:

Aby nemusel na promoce svých dětí v 70ti letech. Třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
16.5.20 22:12
@izquierdo píše:
Zeptas se i na to, ceho by mela dosahnout zena nebo ta nemusi nic?

No zatím jsem se ptát nechtěla ale když si to nakousla klidně povídej :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama