Čeho by měla ženská dosáhnout ve 30 letech?

16383
17.5.20 10:23

Čeho by měla ženská dosáhnout ve 30 letech?

Nechala jsem se inspirovat podobnou diskusí o chlapech. Čeho by podle vás měla žena dosáhnout ve 30 letech? Já byla vystudovaná, s prací na dobu neurčitou, vdaná a dětná a v bydlení na splátky. Jak to funguje v současnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.5.20 10:25

Já byla vystudovaná, měla svůj byt a nějaké úspory, ale žádnou pořádnou kariéru (tu teda nemám ani teď, jen mě to už netrápí). A začínala jsem panikařit skrz biologický hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
5345
17.5.20 10:26

@divine woman :lol: :lol: :lol: to jsou otázky. Dost záleží z jakých podmínek ta žena vychází. Jinou startovací pozici bude mít holka/žena, kde jí rodiče podporují v každém kroku, poskytnou jí vlastní bydlení/peníze apod a jiné to mají holky třeba z děcáku apod. Obecně bych řekla, že ve 30 letech by ženy i muži, měli pracovat nebo studovat, být soběstační a začlenit se do společnosti (nefetovat, nekrást, nebýt alkoholik,…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
17.5.20 10:27

Do třiceti jsem stihla dostudovat VŠ, vdát se, získat Celkem dobře placenou práci na dobu neurčitou, porodit dvě děti a koupit s manželem dům na hypotéku :mrgreen:
Ale stejně jako u “chlapské” diskuse - tohle je tak strašně individuální, že to prostě nejde zobecnit. Jediná “podezřelá” 30+ je podle mě taková, co nikdy neměla vážný vztah a bydlí u rodičů :nevim: jo ještě taková co má na krku exekuce nebo třeba x dětí, každé s jiným tatínkem :mrgreen:

Příspěvek upraven 17.05.20 v 10:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13376
17.5.20 10:28

WTF?

Jestli nejsi v seznamu 30 pod 30 v mezinárodním Forbes magazínu, tak jsi naprosto neschopná a bezcenná lidská bytost.

A jinak pokud se sama s v sobě cítíš nejistá se svým vlastním životem, tak srovnávání s kýmkoliv dalším ti nepomůže- a to ani s lidmi co je vidíš jako úspěšnější, a nebo s lidmi co vidíš jako losery, aby ses necítila tak špatně.

Pokud neumíš sama sebe přijmout taková jaká jsi, tak cesta k lepšímu sebepřijetí nevede skrze srovnávání.

Pro základní inspiraci

https://www.kosmas.cz/…-sebevedomi/

https://www.kosmas.cz/…-dost-dobra/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25746
17.5.20 10:30
@divine woman píše:
Nechala jsem se inspirovat podobnou diskusí o chlapech. Čeho by podle vás měla žena dosáhnout ve 30 letech? Já byla vystudovaná, s prací na dobu neurčitou, vdaná a dětná a v bydlení na splátky. Jak to funguje v současnosti?

Nechala bych to na každé soudružce, jak si to zařídí. Asi by neměla žít s rodiči ve svém dětském pokojíčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25746
17.5.20 10:31
@Ou píše:
WTF?

Jestli nejsi v seznamu 30 pod 30 v mezinárodním Forbes magazínu, tak jsi naprosto neschopná a bezcenná lidská bytost.

A jinak pokud se sama s v sobě cítíš nejistá se svým vlastním životem, tak srovnávání s kýmkoliv dalším ti nepomůže- a to ani s lidmi co je vidíš jako úspěšnější, a nebo s lidmi co vidíš jako losery, aby ses necítila tak špatně.

Pokud neumíš sama sebe přijmout taková jaká jsi, tak cesta k lepšímu sebepřijetí nevede skrze srovnávání.

Pro základní inspiraci

https://www.kosmas.cz/…-sebevedomi/

https://www.kosmas.cz/…-dost-dobra/

Nedávno tu byla diskuze o muži, co má mít v určitém věku. Je to asi jen pro zábavu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13376
17.5.20 10:32
@Russet píše:
Nedávno tu byla diskuze o muži, co má mít v určitém věku. Je to asi jen pro zábavu…

Tak to pak je naprosto stejná wtf diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25746
17.5.20 10:33
@Ou píše:
Tak to pak je naprosto stejná wtf diskuze.

Nejsi tady první tejden. Takových diskuzí tu je… :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
17.5.20 10:33

Ehm, 30 mi není, mám práci kterou si mohu maximálně přizpůsobit. Procestovala jsem kus světa a hodlám s tím pokračovat. Jsem vdaná, byt máme na splátky, dodělávám si další titul.

Řekla bych, že do 30 by člověk se sebou měl být vnitřně spokojený, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
22621
17.5.20 10:34
@divine woman píše:

Měla by mít účet na emiminu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
17.5.20 10:35

No ve 30 jsem byla čerstvě rozvedená, 2 děti, s vlastním bytem, bez dluhů, práci jsem měla takovou abych zvladla hlavně skloubit školku dětí s pracovní dobou. Ale byla jsem spokojená. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
17.5.20 10:38

Člověk by měl v životě milovat živého Boha...

@divine woman píše:
.. Stvořitele všech věcí a všeho živého a milovat bližního jako sám sebe. Pak bude žít věcně s Bohem v nebi, pač jsme se s holou… narodili a zemre i tak naše tělo. Poslednim výdechem to nekončí a duše je nesmrtelná. Ani to oblečení jsi s sebou neodneseme na onen duchovní svět. Takze život nespočívá v hromadění majetku, ale v dodržování Božího zákona. Fungujte jako rodina a k tomu přidejte toto.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13774
17.5.20 10:38

Hm, třicítka za rohem, chlap žádný, úspory žádné, dělám na dohodu, každé dítě s někým jiným, bydlení v nájmu.. :mrgreen: ale jsem v rámci možností spokojená.. bylo hůř, bude líp.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13774
17.5.20 10:39
@Mango_Lassi píše:
Měla by mít účet na emiminu.

super, aspoň něco :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek