Čeho v životě nejvíc litujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 00:51
Ceho v zivote nejvic litujete?

Ahoj. Mam takovou otazku. Je neco, co jste v zivote pokazili, provedli a nejvic toho litujete? Vec kterou byste vzali zpet? Protoze to treba ovlivnilo rodinu nebo tak? Po jake dobe se to urovnalo, dostalki jste v zivote druhou sanci? Diky za odpoved.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Detsa
Extra třída :D 11008 příspěvků 19.08.18 01:01

Myslím si, že každý něco takového v životě najde. Ale když nebudeš konkrétnější, tak ti moc nemůžeme pomoct :kytka:. Vždycky záleží co se stalo a za jakých okolností. Účastník to zpravidla vidí vždycky o něco hůř. Svědomí umí udělat z něčeho mimořádnou událost a ve skutečnosti to tak úplně není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 01:13

Já napišu teda anonymně,brala jsem 3roky pervitin s bývalým,toho lituji hodně,stydim se za to,bylo to tak z rozežranosti,li­bilo se mi že jsem štihla a mam energii(chodila jsem tedy normalně do prace,pouze jsem šnupala).pak jsem přestala a otěhotněla ale chlapečka jsem nedonosila kvuli memu vysokemu tlaku(prerklampsie) ve 24tt,tak to ve mě stale hloda že ten tlak mam z těch drog možná.(i ldyz i moji rodice maji oba vysoky tlak ale kdo vi,mozna to drogy u mne rozjeli driv-26let)
A ano dostala jsem druhou šanci,potkala skveleho muže a mame krasneho syna(2,5) a jsme štastni. :kytka: i když syn se take narodil nedonošeny kvuli memu tlaku.Je zdravý.Dekuji za to a jsem štastná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 01:15
@Anonymní píše:
Já napišu teda anonymně,brala jsem 3roky pervitin s bývalým,toho lituji hodně,stydim se za to,bylo to tak z rozežranosti,li­bilo se mi že jsem štihla a mam energii(chodila jsem tedy normalně do prace,pouze jsem šnupala).pak jsem přestala a otěhotněla ale chlapečka jsem nedonosila kvuli memu vysokemu tlaku(prerklampsie) ve 24tt,tak to ve mě stale hloda že ten tlak mam z těch drog možná.(i ldyz i moji rodice maji oba vysoky tlak ale kdo vi,mozna to drogy u mne rozjeli driv-26let)
A ano dostala jsem druhou šanci,potkala skveleho muže a mame krasneho syna(2,5) a jsme štastni. :kytka: i když syn se take narodil nedonošeny kvuli memu tlaku.Je zdravý.Dekuji za to a jsem štastná

Rozneslo se to vsude? I pres drby se to kdostalo dal ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 01:16

@Detsa
Já mam hrozný strach, ze me tu lidi odsoudí… Je mi příšerně…

Detsa
Extra třída :D 11008 příspěvků 19.08.18 01:22
@Anonymní píše:
@Detsa

To naprosto chápu. Ale když si o něčem člověk zakáže mluvit, bude to vždycky jen silnější, bohužel. Omezuje to naší svobodu a to není příjemné. Pokud ti to není nepříjemné ani zde, napadá mě, že to někomu můžeš napsat do soukromé zprávy, jestli ti to pomůže. Klidně k tomu můžeš využít mě. Mohu ti slíbit, že budu naprosto diskrétní a jinam se to nedostane, kdybys chtěla si o tom popsat :andel: :kytka:.

Případně nám to tu můžeš jen naznačit, oč se jedná. Jakkoli je ti to aspoň trochu příjemné. Ale nenuť se do toho, pokud nechceš.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 19.08.18 01:26

Zatím lituji jen toho, že jsme si vybrali špatně město a práci. Ale děláme všechno proto, aby bylo lépe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 02:14

I když je to anonymní, dost se za to stydím. Ve 20 jsem potřebovala velmi rychle sehnat určitou sumu peněz, kvůli svému prohřešku z mládí, který mě dohnal. Studovala jsem VŠ, měla jsem příležitostnou brigádu, ze které jsem školu platila, protože rodiče se k ničemu neměli. A nenapadl mě lepší způsob rychlého vydělání peněz než sex s muži… Vyspala jsem se se 3 a s dalšími několika jsem provozovala jen mazlení. Byla jsem schopná to říct jen jedné nejbližší kamarádce. Snažím se to hodit za hlavu, ale občas se mi to v myšlenkách vrátí. Momentálně se dost bojím, že mi to ovlivní moje budoucí vztahy s muži. Lituji toho hodně, ale čas nevrátím, proto se s tím budu muset naučit žít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:05
@Anonymní píše:
Rozneslo se to vsude? I pres drby se to kdostalo dal ?

Naštěsti to nikdo krom mych rodičů,neveděl.Ani okoli nevi že mám drogovou minulost.Vi to jen naši a muj manžel kteremu jsem to vše řekla hned jak jsme se do sebe zamilovali,za­leželomi na něm a chtěla jsem mit čistý stůl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:09

Já teda nejvíce lituji toho, že jsem 10 let brala HA a myslím si, že díky tomu nemohu mít vlastní děti. Kdybych mohla vrátit čas, tak bych to nikdy nebrala a raději měla děti dřív, když by to šlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:11
@Anonymní píše:
@Detsa

Ono zaleží,lidi odsuzuji i za maličkosti,ja jsem také často v životě říkala větu…”to já bych nikdy nemohla udělat” ,bum vratilo se mito jako bumerang a dostalajsem se do stejne pozice jako odsuzovany člověk.Dnes se snažim nesodit,nikdy nevis co toho človeka k tomu vedlo a tak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:20

Já lituju toho, že jsem nestudovala a nenaučila se jazyk. Teď je mi 34 a neumím vůbec nic, musím dělat jen ty nejpodřadnější práce. S angličtinou pořád jen začínám, ale nejsem schopná vydržet. Připadám si totálně na nic a nevím co s tím.

Russet
Extra třída :D 12162 příspěvků 19.08.18 06:41
@Anonymní píše:
Ahoj. Mam takovou otazku. Je neco, co jste v zivote pokazili, provedli a nejvic toho litujete? Vec kterou byste vzali zpet? Protoze to treba ovlivnilo rodinu nebo tak? Po jake dobe se to urovnalo, dostalki jste v zivote druhou sanci? Diky za odpoved.

Ničeho :mrgreen: Všechno, co se stalo, mělo nějaký smysl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:47

Lituji, že jsem porodila předčasně. Lituji, že jsem neviděla umírat svého syna. Že jsem doufala, že když další den přijedu, bude tam. Bylo to malé miminko pod morfinem (po operaci, už nebyla naděje, že se uzdraví) a já musela mít dost síly pro druhé dítě.
Myslím, že jeho dušička se nám vrátila, takže druhou šanci jsem asi dostala, ale i tak, nezapomenu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:52

Já lituji špatného výběru manžela, resp. spíš toho, že s ním mám děti. Měla jsem růžové brýle, spoustu věcí jsem neviděla, protože jsem byla zaslepená touhou po dětech.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >