Cítím prázdnotu a úzkost, co se to děje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peony1
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 06.12.17 08:42
Cejtim prazdnotu a uzkost co se to deje?

Ahoj holky, nevim co se to semnou deje, ale posledni dobou se nedokazu radovat i kdyz se snazim a chci, citim se prazdna, nemam vubec chut na sex a kdyz se donuti, tak i kdyz dosahnu orgasmu, necitim zadnou euforii dobry pocit, ale smutek. Co se to semnou deje? Myslite by to mohlo byt rozhazenejma hormonoma??

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 06.12.17 09:44

Mě tohle udělala hormonální antikoncepce, prostě všechno bylo takové jakoby placaté. Spravilo se to úplně až rok po vysazení.

Peony1
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 06.12.17 09:57

@Heivka ja antikoncepci neber :(

ivik21
Neúnavná pisatelka 19812 příspěvků 06.12.17 10:06
@Peony1 píše:
@Heivka ja antikoncepci neber :(

Cokoliv, starosti, únava,…

Sama musíš vědět co tě trápí, nad čím uvažuješ, práce, vztahy, rodina,… ;)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 06.12.17 10:19
@ivik21 píše:
Cokoliv, starosti, únava,…Sama musíš vědět co tě trápí, nad čím uvažuješ, práce, vztahy, rodina,… ;)

Souhlasím… Musíš vědět, co je v Tvém životě v nepořádku přece…

Ou
Závislačka 4729 příspěvků 06.12.17 11:03

1. zajděte k lékaři, minimálně je potřeba prošetřit štítnou žlázu.

2. pokud se nenajde fyziologická příčina, tak jsou na vině vzorce chování a prožívání, které dlouhodobě používáte a už o nich nějkou dobu víte, že prostě nejsou dobré přestávají sloužit a začínají víc škodit.

Pokud si v duši a v hlavě nezačnete dělat pořádek a z něj vyplývající změny v životě, tak se tahle depka časem změní na plnohodnotnou depresi.

Vřele doporučuju využít třeba právě advent k tomu, k čemu má sloužit - totiž k zastavení, přemýšlení, pořhodnocování a tak.

Pro začátek si začněte psát denník - ne o tom co děláte, ale o tom, co se vám honí hlavou. pomůže to propojit to co se vám děje s tím co prožíváte.

jinak tedy tohle období sebzpytu nebude příjemné, budete si muset přiznat věci, před kterými zavíráte oči a vyhýbáte se jim. A pak sebrat odvahu je začít řešit.

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 06.12.17 11:29

@Peony1 Už jí taky dost dlouho neberu, a nehodlám to znovu zkoušet, radši se v 35 nechám sterilizovat.

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 06.12.17 11:44

@Peony1 Ještě mě napadá z obvyklých podezřelých: Štítná žláza, nedostatek vitamínu D z důvodu nedostatku slunce, dlouhodobé nevyspání nebo stres, nebo taky počínající deprese.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama