Reklama

Čeká dítě s jinou. Jak se s tím vyrovnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 10:51
Čeká dítě s jinou. Jak se vyrovnat ?

Zdravím všechny!
Mám problém a prosím všechny o jakoukoliv radu nebo sdělení vlastní zkušenosti. Před půl rokem jsem se dala dohromady se svým přítelem, všechno bylo na dobré cestě, chtěli jsme se sestěhovat k sobě. Často jsme se bavili o jeho bývalé přítelkyni, se kterou byl 4 roky. Neustále mu volala, psala a já nechápala, proč se nedokáže vyrovnat s tím, že jejich vztah skončil. Po čtyřech měsících mi řekl, že spolu čekají dítě. Dostala jsem histerickou chviku a úplně se shroutila. Vysloveně mě ukecal, abych s ním zůstala a já tak udělala. Spousta lidí mi teď řekne, že jsem najiví a hloupá. Bohužel ho mám ráda natolik, že se tím trápím a nepustím ho k vodě. Termín porodu se blíží a já si nevím rady, jak se zachovat nebo se s tím vyrovnat, že bude v neustálém kontaktu s jeho bývalou partnerkou která ho stále miluje. Mám to ignorovat? Nedokážu se s ním těšit, často jsme o tom mluvili a jeho názor je, že by tuhle situaci překousla každá druhá ženská. :nevim: :zed: děkuji za každou radu!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 10:54

Proč proboha ztrácíš čas s takovým chlapem? tohle nikdy nebude dobré, vždy tady to jeho děcko bude… nevážíš si sama sebe

Emimin7
Echt Kelišová 8068 příspěvků 09.05.18 10:55

Rychle pryč, to je jediné řešení.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 09.05.18 10:56

Ja bych teda vycouvala. Uz kvuli tomu malemu ktery bude potrebovat kvuli jeho ex a hlavne kvuli sobe a faktu ze lhal!!!.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33008 příspěvků 10 inzerátů 09.05.18 10:56

Radu? Odstranit ho okamžitě ze života, s takovým člověkem se ničeho pěkného nedočkáš, pouze si prodlužuješ utrpení. Buď ráda, že zatím nemáte společné dítě a můžeš tohoto živočicha vymazat ze všech kontaktů a už ho nikdy nevidět. To, co dělá on, není absolutně normální, ať si jde po svých a obklopí se individui, která mu to budou baštit. Snad opravdu nejsi tak hloupá… Bude to určitě chtít nějakou dobu silnou vůli, klidně se sama propleskni při každé vzpomínce na něj. Určitě to za pár týdnů přejde a budeš moct pokračovat normálně v životě dál.

Příspěvek upraven 09.05.18 v 10:57

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 09.05.18 10:56
@Anonymní píše:
Zdravím všechny!
Mám problém a prosím všechny o jakoukoliv radu nebo sdělení vlastní zkušenosti. Před půl rokem jsem se dala dohromady se svým přítelem, všechno bylo na dobré cestě, chtěli jsme se sestěhovat k sobě. Často jsme se bavili o jeho bývalé přítelkyni, se kterou byl 4 roky. Neustále mu volala, psala a já nechápala, proč se nedokáže vyrovnat s tím, že jejich vztah skončil. Po čtyřech měsících mi řekl, že spolu čekají dítě. Dostala jsem histerickou chviku a úplně se shroutila. Vysloveně mě ukecal, abych s ním zůstala a já tak udělala. Spousta lidí mi teď řekne, že jsem najiví a hloupá. Bohužel ho mám ráda natolik, že se tím trápím a nepustím ho k vodě. Termín porodu se blíží a já si nevím rady, jak se zachovat nebo se s tím vyrovnat, že bude v neustálém kontaktu s jeho bývalou partnerkou která ho stále miluje. Mám to ignorovat? Nedokážu se s ním těšit, často jsme o tom mluvili a ** jeho názor je, že by tuhle situaci překousla každá druhá ženská. ** :nevim: :zed: děkuji za každou radu!

Tohle by tě mělo hodně varovat.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 09.05.18 10:57

Neprekousla bych to, tim jsem si jista. Pokud je on alespon trochu normalni, bude chtit byt se svym ditetem a bude se svou ex prozivat rodicovstvi, budou v uzsim kontaktu a to uz se nikdy nezmeni.
Neumim si predstavit, ze by zrovna takove vyjimecne zivotni obdobi muj partner prozival s jinou a ja tomu jen prihlizela, protoze do jejich rodiny nepatrim.
Laska nelaska, dobrovolne bych se takto netyrala.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 09.05.18 10:57

Utikej jak rychle můžeš…tohle nebude mít štastnej konec

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 09.05.18 10:57

A ty sebou nechas pekne orat a manipulovat, kdyz mu zeres kec o tom, ze kazda druha by zkousla ze ceka se svou ex dite. Co to je proboha za blbost.

Příspěvek upraven 09.05.18 v 10:58

Tuco
Echt Kelišová 9494 příspěvků 09.05.18 10:58

Každá druhá… a o jaký planetě, že to mluvil? :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 09.05.18 10:59
@Tuco píše:
Každá druhá… a o jaký planetě, že to mluvil? :mrgreen:

O planete zoufalek, kterym je jedno, koho maji doma. Hlavne kdyz ma penis a dejcha.

Sára 1
Echt Kelišová 8644 příspěvků 09.05.18 11:00

Myslím, že by to jen tak nepřekousla žádná. Jaký je důvod, proč se s ní rozešel? Jak dlouho trvalo, co byl sám? Po jak dlouhé době ti řekl, že bývalá čeká dítě? Pokud ho ona miluje a chce zpátky, tak se bude o to snažit.

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 09.05.18 11:04

To ti měl říct mnohem dříve. Fakt chceš zůstat s chlapem, který opustí těhotnou a nabrnke si jinou a ještě jí to tají?

Jak víš, že se tobě nestane to samé?

Petra Z
Hvězda diskuse 51781 příspěvků 09.05.18 11:04

@Sára 1 po 4 měsících jí to řekl…vždyt je to tam napsaný :nevim:
Ne nezůstala bych s ním…

věrasek80
Extra třída :D 10943 příspěvků 09.05.18 11:04

Pryč od něho, já bych to nepřekousla a neznám nikoho kdo by to překousnul. bude stebou manipulovat pořád a nakonec stejně budeš sama že on bude chodit za bývalkou a svým dítětem

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama