Čeká mě hysteroktomie - odstranění dělohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krčka
Echt Kelišová 8170 příspěvků 30.05.19 11:18
Čeká mě hysteroktomie - odstranění dělohy

Původně jsem to sem chtěla dát anonymně, ale kašlu na to. Proč to dávat anonymně, nemám lepru, jen holt nebudu mít dělohu.

Je mi 35let, mám dvě děti a můj myom má 7cm a roste z děložního čípku a je to na bobek. Ač je to zajímavé, nebýt preventivní prohlídky tak o něm nevím. Ale pořád roste (2cm za dva měsíce) a už je to prostě špatný.

Čeká me operace na Homolce. Nemá tu někdo zkušenost co s sebou?

Například takové vložky: Mám v soupisu věcí uvedené vložky…vložky jsem naposledy použila před 15ti lety… Jaké si mám koupit? Jak moc člověk krvácí?

Zatím není jasné, jestli to zvládnou laparo nebo budou muset jít řezem, ale to neovlivním…

Potřebuju s někým pokecat 8)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anny2148
Kecalka 301 příspěvků 30.05.19 11:57

S operací neporadím, jen k těm vložkám, určitě klasické porodnické. Nemyslím, že takové plastové Alweys by byly vhodné.

Krčka
Echt Kelišová 8170 příspěvků 30.05.19 12:01

@Anny2148 taky mě napadly porodnické, ale zase jem si říkala jestli nejsou moc extra obrovske :nevim:

Vemas
Kelišová 5605 příspěvků 30.05.19 12:04

Ja byla na myomektomii na homolce a co se tyce pece v praze nic lepsiho neni, tak to mas dobry. S vlozkama neporadim, Nekrvacela, brali mi myom pres bricho.
Podle me to zvladnou laparo. Primar popelka a mudr Zelenka jsou desne sikovni

Krčka
Echt Kelišová 8170 příspěvků 30.05.19 12:15

@Vemas děkuju, já doufám, že to bude fajn.

Mám, strašně špatné zkušenosti s lidmi na pokoji. S doktory problém nemám, ale moje spolupacientky… a to nejsem nějaká nesnášenlivá…

Poslední noc v nemocnici jsem trávila na sedačce na chodbě kvůli tak neuvěřitelně chrápající a hekající a téměř se dusící a vykřikující paní, že si stěžovaly i vedlejší pokoje… (nebyla nemocná, šla další den domů).

Jindy jsem byla na začátku těhotenství den a noc v nemocnici kvůli špinění a celou noc moje spolkunocležnice řvala, že jí nezajímá že byla na interupci a ať jsou všichni někam a pustěj jí a že jsou hajzlové a já se tísnila v koutku a bála se. Byla strašně agresivní. Fakt v tomhle mám smůlu…

Vemas
Kelišová 5605 příspěvků 30.05.19 12:33

@Krčka v den prijmu tam bud brzy a zaber si nadstandart, neni to drahy. Jsou tam
2 postele, tv a vlastni socialni.
Drzim ti palce

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 30.05.19 12:37

@Krčka nemůžou odstranit jen ten myom, musí brát celou dělohu?

Krčka
Echt Kelišová 8170 příspěvků 30.05.19 12:45

@pe-terka je velikej a na blbým místě. Plus se objevil další a taky roste :-(

Krčka
Echt Kelišová 8170 příspěvků 30.05.19 12:48

@Vemas když človek je tam jednu noc na normalu a pak aspon jednu noc na jipce…a cena je čtrnáct stovek na noc a prý mám počítat cca s osmi-deseti dny, to je hrozně drahé :-(

Vemas
Kelišová 5605 příspěvků 30.05.19 13:02

@Krčka pockej 1400 na noc? 8o to museli desne podrazit, ja platila kolem 300,– na noc. Byla jsem na dvouluzaku. A teda 8-10 dni mi taky prijde moc, vedle pani byla taky na hysteroktomii, brali ji i vajecniky a ta sla domu 2 dny po me, tj 6dni 8o

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 19313 příspěvků 30.05.19 13:19

@Krčka byla jsem u Apolináře, brali mi i vaječníky. Vaječníky laparo, zbytek přes pochvu. Krvácení minimální, spíš jen špinění. Nastup v neděli, operace v pondělí a ve čtvrtek jsem šla domů. Pohoda, nebolelo.

Elenloth
Závislačka 4284 příspěvků 30.05.19 13:50

@Krčka 8-10 dní? To je nějak strašně moc.
Já jsem na Bulovce nastoupila na standardní pokoj a rovnou u nástupu si zamluvila nadstandard až mě pustí z JIPky. V pátek mě operovali, v pondělí jsem šla domů. Až jsem se divila, vůbec se s tím nemazali. Měla jsem LAVH, takže laparoskopie a dělohu vyndali spodem.
Jinak vložky doporučuju porodnické značky Batist. Ale já teda moc nekrvácela, jen trochu špinění.
Jinak jsem myslím nic extra neměla, jen běžné vybavení do nemocnice.

Krčka
Echt Kelišová 8170 příspěvků 30.05.19 14:32

No já doufám, že s tím počtem dní mě jen chtěli vyděsit a pak případně příjemně překvapit. Dneska jsem dotáhla z knihovny dvacetčtyři knížek :-D a stahuju seriály :-)

Krčka
Echt Kelišová 8170 příspěvků 30.05.19 14:34

@Vemas s tou cenou nevím, tohle jsem našla na netu, ale teď jsem se informovala a nadst. zamluvit nejde a vzhledem k tomu, že jsou prý pokoje max po třech tak to snad ani nemají? Nevím, to jsem úplně nepochopila. Ještě se zeptám až budu nastupovat.

Vemas
Kelišová 5605 příspěvků 30.05.19 14:42

@Krčka nedaji, prave proto jsem psala byt tam
Pri nastupu brzy a rict si o nej.
Ale maji

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama