Čeká mě hysteroskopie

Anonymní
2.8.19 08:53

Čeká mě hysteroskopie

Dobrý den, v úterý mě čeká pod celou narkozou hysteroskopie a chtěla bych se zeptat co to vše obnáší a hlavně jak to bude po zákroku. Mají mě pustit hned ten den. A jestli jsou pak nějaké omezení a kdy pak např. dostanu MS… Jdu tam kvůli dlouhému krvácení a na sonu my našli něco co by tam být nemelo :,(… (Bojím se co by to mohlo být)… Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3898
2.8.19 09:00

Taky jsem kdysi byla. Nakonec nic nenašli, stačilo to propláchnutí :lol: a krvácení ustalo. Já jsem teda zůstala v nemocnici přes noc, ale asi bych nemusela. Bylo mi dobře, jen jsem byla unavená z narkózy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
2.8.19 09:03

Byla jsem na ambulantní hysteroskopii a super :palec: z ambulance jsem odcházela po svych a druhy den jsem sla do prace :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22264
2.8.19 09:17

Bylo to v pohodě, pouštěli nás dvě hodinky po zákroku, ten den větší krvácení, druhý den už zlehka, pak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.19 10:34

@vokishka no toho krvácení se právě dost bojím, protože dom jedu autobusem kolem hodiny a půl mám to do nemocnice od nás docela dalku

• Citovat
  • Nahlásit
22264
2.8.19 10:38
@Anonymní píše:
@vokishka no toho krvácení se právě dost bojím, protože dom jedu autobusem kolem hodiny a půl mám to do nemocnice od nás docela dalku

tak my nesměly odejít samy, taky jsem původně chtěla autobusem. Musel mít každý doprovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.19 10:44

@vokishka tak já doprovod mít budu o to nejde spíš o to krvácení a jestli jsou bolesti

• Citovat
  • Nahlásit
22264
2.8.19 10:46
@Anonymní píše:
@vokishka tak já doprovod mít budu o to nejde spíš o to krvácení a jestli jsou bolesti

bolesti ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama