Čeká mě hysteroskopie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 08:53
Čeká mě hysteroskopie

Dobrý den, v úterý mě čeká pod celou narkozou hysteroskopie a chtěla bych se zeptat co to vše obnáší a hlavně jak to bude po zákroku. Mají mě pustit hned ten den. A jestli jsou pak nějaké omezení a kdy pak např. dostanu MS… Jdu tam kvůli dlouhému krvácení a na sonu my našli něco co by tam být nemelo :,(… (Bojím se co by to mohlo být)… Děkuji

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2667 příspěvků 02.08.19 09:00

Taky jsem kdysi byla. Nakonec nic nenašli, stačilo to propláchnutí :lol: a krvácení ustalo. Já jsem teda zůstala v nemocnici přes noc, ale asi bych nemusela. Bylo mi dobře, jen jsem byla unavená z narkózy.

villa
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 02.08.19 09:03

Byla jsem na ambulantní hysteroskopii a super :palec: z ambulance jsem odcházela po svych a druhy den jsem sla do prace :palec:

Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 02.08.19 09:17

Bylo to v pohodě, pouštěli nás dvě hodinky po zákroku, ten den větší krvácení, druhý den už zlehka, pak nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 10:34

@vokishka no toho krvácení se právě dost bojím, protože dom jedu autobusem kolem hodiny a půl mám to do nemocnice od nás docela dalku

Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 02.08.19 10:38
@Anonymní píše:
@vokishka no toho krvácení se právě dost bojím, protože dom jedu autobusem kolem hodiny a půl mám to do nemocnice od nás docela dalku

tak my nesměly odejít samy, taky jsem původně chtěla autobusem. Musel mít každý doprovod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 10:44

@vokishka tak já doprovod mít budu o to nejde spíš o to krvácení a jestli jsou bolesti

Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 02.08.19 10:46
@Anonymní píše:
@vokishka tak já doprovod mít budu o to nejde spíš o to krvácení a jestli jsou bolesti

bolesti ne

Váš příspěvek
Reklama