Čeká mě pvní noc mimo domov bez kojeného ročního dítěte

550
26.6.15 22:04

Ceka me první noc mimo domov bez kojeneho rocniho ditete..

Ahoj holky, zajimaji me vase zkusenosti s podobnou nebo stejnou situaci ktera me brzy ceka :)..Mam roční dcerku a stale ji kojim.Jde ale spis o to, ze ji uspavam u prsa a nevim jak to zvladne jen s tatkou az konecne vypadnu s kamaradkou vypustit paru na celou noc mezi lidi…jak ja se tesim…Jenze tohoto se desim.Budi se i nekolikrat za noc a chce prso… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2243
26.6.15 22:06

@Marky983 Doporučila bych ti zůstat pryč více nocí, přestala by v noci pít:-) V tomto věku je to už jen zvyk. Hezky si to s kamarádkou užij, neboj se, doma to zvládnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
26.6.15 22:09

To jsi celkem odvážná, já teda prvně odnaučila noční pití (v 11m) a až pak jsem se odhodlala se od ní večer vzdálit :pankac:
v podstatě ale radím to co @zuzkasim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68992
26.6.15 22:10

@zuzkasim Mě se líbí, jak nevíš jak často a za jakých okolností se dítě v noci pije, ale víš, že je to zvyk :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
26.6.15 22:16

Děti jsou v tomhle dost chytré, pokud bude tatínek v pohodě, dítě pochopí, že máma není a mléko nebude. Koukej si to s kamarádkama užít, tím, že jsi se stala mámou, jsi nepřestala existovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929
26.6.15 22:19

@zuzkasim U nás to zvyk rozhodně nebyl a byl to hlad. Jinak jsme to omezili, že místo prsa jsme mu dávali flašku.
Udělali jsme to tak, že já se odstěhovala z ložnice a za týden jsem šl zpátky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
26.6.15 22:20

Musí to být hned celá noc? Možná by to chtělo postupně na pár hodin a intervaly prodlužovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
26.6.15 22:21

@Marky983

Malá je kouzelnááááá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
26.6.15 22:26

Taky si myslím, že je to už spíše zvyk…
Když se vzbudí, dostane holt flašku:) Už je velká a noční pití bych se snažila odbourat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
26.6.15 22:27

@j.a.n.i1 Já myslím, že je úplně jedno, jak často dítě v noci pije. Nepovažuju za běžné chodit se v noci najíst, takže stejně tak nepovažuju za žádoucí, aby se takto staré dítě v noci budilo na mléko. Samozřejmě jsou děti, které se v noci budí i po prvním roce, je otázkou, jestli by nešly uklidnit i jinak, než pouze tím mlékem. Každý si musí rozhodnout sám, jak to se svým dítětem udělá.
Dotaz zakladatelky jsem pochopila jako žádost o povzbuzení, ona už si noc mimo domov domluvila, nemám potřebu pouštět se do hlubokomyslných úvah o nočním kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68992
26.6.15 22:34

@zuzkasim Ale to, že ty nepovažuješ za běžné se v noci chodit najíst ještě neznamená, že nejsou lidi, kteří se v noci probudí hlady… třeba já ano a když se to stane, tak se prostě zvednu a jdu se najíst, nevidím důvod, proč bych měla mít hlad, jen protože není běžné jíst v noci. A nevidím důvod, když se vzbudí dítě a má hlad, proč bych mu nedala najíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8809
26.6.15 22:44

A jak to uděláš další noci? Když teď jednorázově bude bez prsa, mlíka, tak v tom další noc bude mít zmatek, ptž tam budeš a bude ječet, pokud jí ho nedáš. Nejdřív bych zkusila zrušit noční kojení a pak někam šla. My ho ale zrušili až v 18m :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
26.6.15 22:45

Ja to asi od ostatních schytam, ale jak tady pár z vás rádi utnout kojení kvůli parbe tak to mi hlava nebere. Neříkám sedět doma do tři let věku dítěte, ale jsou jiné méně stresující metody. A je dobře vědět ze dítě se pomoci prsu zbavuje nejen hladu ale i stresu. Takže bych dítěti dala tedy výjimečně na tu noc odsate mm a nepila moc alkohol, abych mohla dite co nejdřív zas nakojit.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
26.6.15 22:53

Jo a pokud je dite zvyklé usinat u prsa, tim spis bych postupovala opatrne. prvne bych dite uspala a pak odesla.

• Nahlásit
  • Citovat
550
26.6.15 22:56

Holka pres den bez prsa vydrzi pokud je zabavena…Normalne se naji a normalne naveceri..Pprso ma spis misto dudliku, ktery nikdy neprijala a nebo na stres, nemoc, nebo prave to usinani…nemyslim ze bych mela dorazit domu a co nejdrive ji nakojit, aby nemela hlad…Ale to je vedlejsi…spis me zajimaly vase zkusenosti..jak to deticky zvladli s tatinkama prvni noc bez vas… v pripade ze jste deti uspavali u prsa..nebo proste jen vy. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama