Čeká mě screening v prvním trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 13.03.18 18:00
Ceka me screening v prvním trimestru

Jsem 12+5 a ve ctvrtek me ceka screening v prvnim trimestru :) bojim bojim :D Kdo to ma podobne? Snad bude vse v poradku :srdce:

Najdete v encyklopedii: Screening v prvním trimestru

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9221 příspěvků 13.03.18 18:26

Měla by jsi být spíš v klidu než se takhle nervovat ;)

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 13.03.18 18:46

Ultrazvuk jako každý jiný. Není se čeho bát, žádnej stres ;)

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1729 příspěvků 13.03.18 18:46

@Petruna21 Nojo, to se to píše, když už máš skoro před porodem, co? ;)

@NatalieSofie Taky jsem měla nervy, spíš větší u druhýho dítěte, protože jsem měla dost načteno tady na e-mimi o ZT, takže jsem se nervovala snad při každý prohlídce, jestli je všechno OK. Navíc jsem měla druhé těhu po SP, takže další, co mi nepřidalo a bylo mi 38, takže mě čekala i genetika. Naštěstí všechny testy dopadly na výbornou, tak jsem ani nemusela na odběr plodovky. Teď už mi tu lítá momentálně zachřipkovanej 19 měsíční chlapeček :srdce:

Soňa Zacharová
Závislačka 2980 příspěvků 13.03.18 18:52

@NatalieSofie Nenervuj se zbytečně

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 13.03.18 18:52

Ja se hlavne bojim z toho duvodu, ze uz jsem o 3 mimca prisla. U jednoho to bylo v 6 mesici…bylo postizene, tak jsem ho musela mrtve porodit a o ty 2 jsem prisla ve 4 mesici a ty jsem potratila… :( tak asi tak. Tohle jestli vydrzi, tak bude vymodlene…zadne deti jinak zatim nemam a je mi 33 let

vertunka
Závislačka 3719 příspěvků 13.03.18 19:01
@NatalieSofie píše:
Ja se hlavne bojim z toho duvodu, ze uz jsem o 3 mimca prisla. U jednoho to bylo v 6 mesici…bylo postizene, tak jsem ho musela mrtve porodit a o ty 2 jsem prisla ve 4 mesici a ty jsem potratila… :( tak asi tak. Tohle jestli vydrzi, tak bude vymodlene…zadne deti jinak zatim nemam a je mi 33 let

Chudaku :hug:. Na jednu zenskou je toho az prilis. Drzim moc moc palecky :*. Pak dej vedet.

Petruna21
Echt Kelišová 9221 příspěvků 13.03.18 19:07

@PapeJ Prosím? :lol: Jak těsně před porodem jsem ve 21 tt :) to mi teda jako před porodem nepřijde mě čeká zítra 2.screening

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 13.03.18 19:48

Moc dekuji a urcite dam vedet :*

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1729 příspěvků 13.03.18 20:05
@Petruna21 píše:
@PapeJ Prosím? :lol: Jak těsně před porodem jsem ve 21 tt :) to mi teda jako před porodem nepřijde mě čeká zítra 2.screening

NOjo, já myslela, že jsi už dál, v nějakým 26tt, tak držím palce, ať ti to dobře dopadne.

Petruna21
Echt Kelišová 9221 příspěvků 13.03.18 20:10
@PapeJ píše:
NOjo, já myslela, že jsi už dál, v nějakým 26tt, tak držím palce, ať ti to dobře dopadne.

Né nejsem :) neříkám že jsem úplně na začátku ale do porodu mám ještě dost času :)
Děkuji :kytka: a na zakladatelku jsem to nemyslela zle.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 14.03.18 02:03

@NatalieSofie
Neboj se a nestresuj, pokud je něco špatně, stejně s tím nic neudelas, zbytečně můžeš uškodit stresem. Spíš se těš na utz :)

theressapoch
Kecalka 264 příspěvků 14.03.18 12:03

Mě čeká teď v pondělí. Mám taky strach. Ale neskutečně se těším na ten dlouhej a podrobnej ultrazvuk. Zatím jsem drobka viděla jen šup šup a hotovo :D tajne doufám, že už by aspoň náznak nějakého pohlaví vidět mohl. I když teprve budu nějakých 13+0… :lol:

Helča4
Nováček 6 příspěvků 14.03.18 13:44

Ahoj, screening mě čeká za 14 dni a už se nemůžu dočkat, spíš se moc těším až miminko uvidím, ale taky mám trošku strach, aby bylo vše v pořádku, ale tak nějak věřím, že bude :) Tak ti přeji, aby ti všechno vyšlo v pořádku, budu držet palečky ;-)

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 14.03.18 14:42

Ja uz zitra :lol: a taky budu 13+0 :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama