Čeká nás inseminace (IUI) co máme od toho očekávat?

Anonymní
22.6.20 20:40

čeká násInseminace (IUI) co máme od toho očekávat?

Hezký večer, čeká nás Inseminace (IUI) co máme z přítelem od toho očekávat - 16.6. jsem měla MS a ukončená byla 21.6 a takže 6 dnu MS a lékař že mám dojít k němu 24.6 to je 9 dní od MS co mě bude čekat ve středu u DR teda. Byl někdo na tom a čím jste si prosím prošli děkuji moc. A měl někdo s toho i dvojčátka? Budu ráda za každou informaci a platili jste něco?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

136
22.6.20 21:43

Takže ta první kontrola bude ultrazvuk, aby se doktor ujistil, že ti roste folikul. Pak vás oba objedná na konkrétní den - v den ovulace nebo den předem. Muž nechá svůj příspěvek 2 hod před aplikací (oni si to potřebují připravit. No a tobě na gynekologickém křesle zavedou gumovou hadičkou a stříkačkou sperma rovnou do dělohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
22.6.20 21:51

No, nám to vyšlo takhle, vlastně dost přirozeně, bez léků. Je možné, že u tebe budou chtít ovulaci načasovat lépe a dají ti na to léky.
Dále pak k tvým otázkám:
My jsme nic neplatili, ale jak jsem říkala, neměli jsme žádné léky (ty mohou mít nějaký doplatek).
Dvojčátka - jednovaječná dvojčata - tam bude riziko stejné jako u normálně počatého dítěte. Dvojvaječná dvojčata mohou být častější - především pokud budeš brát léky na stimulaci vaječníků, aby se vytvořilo více folikulů a tím pádem i více zralých vajíček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 08:31
@Myška321 píše:
Takže ta první kontrola bude ultrazvuk, aby se doktor ujistil, že ti roste folikul. Pak vás oba objedná na konkrétní den - v den ovulace nebo den předem. Muž nechá svůj příspěvek 2 hod před aplikací (oni si to potřebují připravit. No a tobě na gynekologickém křesle zavedou gumovou hadičkou a stříkačkou sperma rovnou do dělohy.

A můžu se zeptat, co následuje pak? Myslím, jestli můžeš hned vstát a odejít, nebo jestli tam ještě chvíli ležíš, třeba 10 minut?

• Nahlásit
  • Citovat
136
23.6.20 08:54
@Anonymní píše:
A můžu se zeptat, co následuje pak? Myslím, jestli můžeš hned vstát a odejít, nebo jestli tam ještě chvíli ležíš, třeba 10 minut?

Já jsem hned vstala a šla do práce. Jen si dej vložku do kalhotek, ještě pár hodin to ze mně teklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 09:18
@Myška321 píše:
Já jsem hned vstala a šla do práce. Jen si dej vložku do kalhotek, ještě pár hodin to ze mně teklo.

Ok, díky!

• Nahlásit
  • Citovat
283
24.6.20 19:23

Ahoj holky, chci se zeptat kdo maá zkusenosti s inseminaci. Dneska štíplo něco přítele neví jestli to bylo klíště nebo něco jiného ale má nateklou nohu a bolí ho zítra jde k doktorce, boji se, ze bude brát antibiotika. Může se to dělat při antibiotikach?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
24.6.20 22:05

@Katulina77 Tohle je dotaz přímo na centrum, zavolej si sestřičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
25.6.20 09:08

@Myška321 zavolám :)…až budu vědět jestli ty antibiotika dostane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
1.7.20 16:31

Holky přidávám se já čekám na mrchu a pak volám na gyndu a IUI chceme podstoupit v červenci tedy pokud vše klapne tak jak má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
1.7.20 18:35

@hoppanka2 nás Čeká inseminace okolo 15.7. :dance: držím palce. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
1.7.20 20:34

@Mik.Martina tak to také držím palečky :kytka: ať nás je tu v srpnu těhotných více :potlesk: už to přeci musí vyjít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
1.7.20 22:20

Ahoj holky me čeká zitra:) tak třeba snad dopadne… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
3.7.20 22:50

Musiii to vyjít :) :) :)