Čeká někdo na nové Ivf? Třeba i Apolinář...

95
31.7.21 11:45

Čeká někdo na nové Ivf? Třeba i apolinar...

Zdravím holky,

Nečeká teď některá na tu rudou potvoru, aby mohla začít stimulovat, na nové Ivf?
Jako já… Chodím k apolinari…tak se pořád modlím, ať ještě 2 dny počká… Abych mohla opravdu začít stimulovat teď.. A nečekala až do září.

:dance:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
113
31.7.21 19:09

@Kat007 Ahojky také čekám na MS abych mohla začít se stimulaci. Bude to moje druhé IVF tak uvidíme jestli se zadaří. Hrozně moc bych si to přála aby se zadařilo. Ale u nás špatný spermiogram. Ale pořád doufám že to někdy vyjde. Nejhorší je to čekání. MS mám dostat až 18 takže zatím si užíváme dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.8.21 19:44

Zdravím,
Také teď čekám na MS, abych mohla začít se stimulaci. Pro mě to bude první IVF a jsem u Apolináře. Spermiogram máme výborný. Zkoušeli jsme inseminaci ta nám nevyšla a prý je problém u mě v hlenu. Tak uvidíme snad už se po dvouletém snažení dočkáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 21:01

@Malvína111
Ahoj, já taky čekám na MS a jdu na druhé IVF. Já čekám až na 25.8., tak to budu o týden za tebou. Už máš rozpis? Čím budeš stimulovat?

• Citovat
  • Nahlásit
113
4.8.21 08:05
@Anonymní píše:
@Malvína111
Ahoj, já taky čekám na MS a jdu na druhé IVF. Já čekám až na 25.8., tak to budu o týden za tebou. Už máš rozpis? Čím budeš stimulovat?

Ahoj tak to na tom budeme skoro stejně. Rozpis ještě nemám čím budu stimulovat. Ty už víš čím budeš stimulovat? Kam chodíš do CARu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
6.8.21 00:13

Ahojky! Me ceka prvni IVF, MS ocekavam 17. a mam predepsany pergoveris 250 a Orgalutran Mam pry lehke PCOS, vubec nevim co ocekavat, jen se hrozne desim OHSS. Ziju v zahranici, a konzultaci jsem mela zatim s doktorkou na klinice jen jednou pres skype, behem 15min vybaveno a rovnou jsem dostala stimulacni protokol. Mam pocit ze jsem se toho mela ptat vic, jen ja jaksi nevedela co :roll: tak snad to dopadne dobre. Co jsem tak tady procetla, jedine vysetreni, ktere nam nedelali je genetika a imunologie, netusim jestli je to chyba nebo ne.. myslite ze bych neco z toho mela jeste zaridit?

Kazdopadne se nemuzu dockat, snad to dopadne dobre!

Hodne stesti nam vsem! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat