Čekám dítě s milencem, který mi lhal

Anonymní
5.7.21 20:24

Čekám dítě s milencem,který mi lhal

Ahoj, prosím nesoudit :nevim: Byla jsem asi půl roku sama, nenapadlo mě nic jiného než si ze srandy udělat profil na seznamce :potlesk: ve zkratce, psala jsem si tam s jedním sympošem, říkal že má jedno dítě ve střídavý péči, často je na cestách protože je voják (jo, tím mě dostal :oops: ) a hned od začátku mi to cele přišlo jako upřímné.. Vídali jsme se celkem pravidelně o víkendech, někdy v tydnu výlet nebo tak, a vážně jsem se s ním cítila šťastná trvá to víc jak dva roky, je fajn bydlet sama, ale zároveň mít někoho s kým trávit víkendy a volna.. No, bum bác nitroděložní tělísko selhalo a já jsem těhotná, minulý tyden mi to potvrdil i gyn. Chvilku se to ve mě pralo, miminko je super zpráva, beru to jako osud že si dusičná našla zrovna mě, ale zároveň mám pocit nejistoty z budoucnosti.. Přeci jen jsem dost mladá (já 21 on 32) jenže co se nestalo že.. Zjistila jsem (úplně nechci vypisovat jak) že on stále žije s matkou své dcerky..-asi jsem byla hodně naivní, tvrdil mi že žije s bratrem (proto jsem u něj nikdy nebyla) byla to pro mě fakt rána, kudla do zad po tom všem co jsme za ty dva roky spolu prožili..a asi budu znít jako blbka, ale v sobě mám pocit že mi taky patří, že to nebylo jen tak, že mám taky právo na to mít otce pro své dítě..na druhou stranu, nikdy jsem nechtěla být v roli rozvracečky no šíleně se to ve mě pere :( na potrat jít nechci, jak jsem psala v tomhle věřím na osud :andel: ale těch "ale " je spousta…
Omlouvam se za můj výlev, nechci se zatím svěřovat někomu koho znám, ale potřebovala jsem se vypsat.
Hezky večer, Adéla

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4113
5.7.21 20:28

A on se k tomu staví jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
5.7.21 20:29

Řeš praktické věci, pokud si chceš dítě nechat.
1. Už jsi mu to řekla?
2. Budeš jej zapisovat do RL?
3. Kolik ti bude dávat alimentů od narození dítěte?
4. Už přispěl na vybavičku - Pokud už jsi sháněla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
5.7.21 20:29

Adélo takových je jako ty… A ty nebudeš ani první a ani poslední, které se to přihodilo. Pokud zvládneš utáhnout bydlení a pokud máš pocit, že i starost o dítě, tak si miminko nech. Bylo by fajn, kdybys měla i podporu rodiny… a na nárok mít pro dítě otce zapomeň. Možná tak úředně, v rodném listě a alimentech. To ostatní se vynutit nedá a ani na to nárok nijak nevzniká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 20:30

@mamina2017 já to vím od minulé středy, jsem zbabělec a ještě jsem se neodvážila o tom s nikým mluvit :zed: jak jsem psala, chtěla jsem to ze sebe vypsat, uvidíme se v sobotu, ráda bych si to do te doby srovnala v hlavě :?

• Citovat
  • Nahlásit
1684
5.7.21 20:30
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím nesoudit :nevim: Byla jsem asi půl roku sama, nenapadlo mě nic jiného než si ze srandy udělat profil na seznamce :potlesk: ve zkratce, psala jsem si tam s jedním sympošem, říkal že má jedno dítě ve střídavý péči, často je na cestách protože je voják (jo, tím mě dostal :oops: ) a hned od začátku mi to cele přišlo jako upřímné.. Vídali jsme se celkem pravidelně o víkendech, někdy v tydnu výlet nebo tak, a vážně jsem se s ním cítila šťastná trvá to víc jak dva roky, je fajn bydlet sama, ale zároveň mít někoho s kým trávit víkendy a volna.. No, bum bác nitroděložní tělísko selhalo a já jsem těhotná, minulý tyden mi to potvrdil i gyn. Chvilku se to ve mě pralo, miminko je super zpráva, beru to jako osud že si dusičná našla zrovna mě, ale zároveň mám pocit nejistoty z budoucnosti.. Přeci jen jsem dost mladá (já 21 on 32) jenže co se nestalo že.. Zjistila jsem (úplně nechci vypisovat jak) že on stále žije s matkou své dcerky..-asi jsem byla hodně naivní, tvrdil mi že žije s bratrem (proto jsem u něj nikdy nebyla) byla to pro mě fakt rána, kudla do zad po tom všem co jsme za ty dva roky spolu prožili..a asi budu znít jako blbka, ale v sobě mám pocit že mi taky patří, že to nebylo jen tak, že mám taky právo na to mít otce pro své dítě..na druhou stranu, nikdy jsem nechtěla být v roli rozvracečky no šíleně se to ve mě pere :( na potrat jít nechci, jak jsem psala v tomhle věřím na osud :andel: ale těch "ale " je spousta…
Omlouvam se za můj výlev, nechci se zatím svěřovat někomu koho znám, ale potřebovala jsem se vypsat.
Hezky večer, Adéla
.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
5.7.21 20:31

To je blbe, ale spis jen pro nej, on si zavaril, kdyz ti lhal.Asi bych nechtela zit s takovym chlapem, jestli dite opravdu chces, nechej si ho, on ma pouze narok na navstevy nebo zalezi, jak se fomluvite nebo nedomluvite, chce byt i v RL? Zjisti si, jestli ma i vyzivovaci povinnost vuci tobe v dobe po porodu.
Jak se vubec stavi k tvemu tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
5.7.21 20:32

No a řekla jsi mu to už, jak se k tomu staví?
Ví o tom, že si zjistila, že stále žije s matkou svého prvního dítěte?

Nooo, dva roky ti lhal. To je dobrej, že mu to tak dlouho procházelo. Je mi to líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
5.7.21 20:34

Troll?
Dva roky máš o 11 let staršího milence v 21 letech, takže jsi byla v 19 půl roku sama a šla jsi na seznamku?
Takže po maturitě jsi neměla přítele a co?

Jestli je to pravda, tak je to hnusný… ten chlap je pitomec a zaslouží si platit alimenty, když musí vybírat v mateřský školce, když má rodinu- fuj…

Nitroděložní tělísko ve 20? - to taky není rozumný :nevim:

Příspěvek upraven 05.07.21 v 20:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5420
5.7.21 20:36

On teď neví, že ty víš, že ti lhal a neví, že jsi v tom? A ty chceš být s někým kdo ti lhal? Hele takhle ti to vyhovalo do teď tak třeba to takhle zůstane. On bude mít dvě rodinky. Nebo na něj vybalíš s těhotenstvím i to, že víš, že bydlí s jinou ženou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 20:40

Takhle dodám že on neví že jsem zjistila tohle všechno, zatím ještě neví že čekám dítě (uvidíme se o vikend a já nemám sílu mu to jen tak napsat smskou ) nevím jak se k tomu postaví, netroufám si odhadnout reakci, když mi lhal s ledovým klidem takovou dobu, nicméně vim že bych mela oporu v mé rodině - proto jsem si jista, že potrat ne.. I za cenu toho že budu sama. Díky za vaše názory, já vim že tohle si musím vyřešit jen s nim, jen jsem to potřebovala dostat ven. A ano, vim že jsem mlada naivní trubka která věřila v buh ví co :(

• Citovat
  • Nahlásit
4619
5.7.21 20:42
@Tvojeteta píše:
Troll?
Dva roky máš o 11 let staršího milence v 21 letech, takže jsi byla v 19 půl roku sama a šla jsi na seznamku?
Takže po maturitě jsi neměla přítele a co?

Jestli je to pravda, tak je to hnusný… ten chlap je pitomec a zaslouží si platit alimenty, když musí vybírat v mateřský školce, když má rodinu- fuj…

Nitroděložní tělísko ve 20? - to taky není rozumný :nevim:

Příspěvek upraven 05.07.21 v 20:36

Já jsem už na střední brouzdala po seznamkách. Prostě ze zájmu, co je na tom tak strašně divnýho? A u plnoletý holky psát něco o mateřské školce… jaký mindráky si léčíš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 20:43

@Tvojeteta Mužu se zeptat proč troll? To ze jsem si z nudy udělala profil, že jsem si chtěla najít někoho i kdyby jen kamaráda/kamarádku? A tělísko mi doporučil sam gyn. Měla jsem po prášcích velké problémy :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
739
5.7.21 20:44

Zapomeň na to, že byste žili spolu jako rodina. Nejdřív mu řekni o těhotenství a uvidíš, jak se k tomu postaví. Nečekej, že se ti vrhne kolem krku a začne sepisovat rozvodové papíry, ale třeba se zachová jako charakter a bude se chtít podílet na výchově. Nebo - a to je podle mě pravděpodobnější - tě bude chtít poslat na potrat, případně nebude chtít mít s levobočkem nic společného. V tom případě bych se zařídila podle sebe.

Máš kolem sebe lidi, kteří ti s dítětem můžou pomoct? Měli byste kde bydlet? Máš nějaký slušný zdroj příjmů nebo úspory, ze kterých můžeš čerpat? Pokud ano, dítě bych si nechala. Otec ti bude muset posílat aspoň alimenty, ale k ničemu jinému ho nedonutíš, pokud nebude sám chtít.

Příspěvek upraven 05.07.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6929
5.7.21 20:46

Vubec mi neprijde, ze je ti 21 podle stylu psani, ale to je fuk.

Takze kdybys vedela, ze zije s matkou jeho ditete, tak bys s nim od 19 nespala, nebo co se tim snazis rict?

To, ze ti selhalo telisko je smula.
Vidim to podobne jako Magicaleye. Mas narok na alimenty a aby byl v RL, pokud o nej bude stat. Zbytek zalezi na nem.
Uzivis sebe a dite, mas kde bydlet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat