Čekám dítě s milencem/říct partnerovi pravdu?

Anonymní
14.7.21 18:07

Čekám dítě s milencem/říct partnerovi pravdu ?

Ahoj, nejde o blbý fór, bohužel, ale ráda bych viděla názor i jiných lidí..
Mám partnera 8let spolu žijeme a máme 5ti letou dceru. Před par měsíci jsme měli krizi, ono to došlo ňak s covidem, doma, ponorka, člověk vymýšlel hlouposti dost jsme se odcizeli.. Přítel si udělal profil na xchatu jednou nechal okenko v prohlizeci otevrene, tak jsem na to prisla -kde si skrze zprávy psal prasárny s ženskýma, viděla jsem nake fotky, telefonni čísla, udajna setkani atd- nepodstatné..Jelikož jsme měli tichou domácnost nic jsem mu neřekla a hrozne to ve mě bublalo, řekla jsem si když ty tak i já no jenže u me se to zvrhlo v románek..vidali jsme se tak jednou za 14dni (nutno dodat že jsem před par lety podstoupila interrupci která se neobešla bez komplikaci a bylo mi řečeno že pravděpodobnost že otehotnim je mala, takže od te doby jsem ochranu vypustila..no taky jsem spala jen s přítelem ze ano ) ve zkratce, přítel o mém romanku neví, a já si sem na 100%jista ze dítě které čekám je mého milence :roll: s tím už v kontaktu nejsem jsem na konci 3.měsíce krize mezi mnou a přítelem pominula tak čtvrt roku zpet to jsem se taky přestala vídat s milencem a chtěla udělat tlustou caru… přítel je štěstím bez sebe ze se nám podařilo mít druhé dítě.. A já chci slyšet názor někoho nezaujateho - říct pritelovi pravdu, nebo ho nechat při tom ze dítě které čekám je jeho… Jasne, se svědomím si ziju sama, jen me zajímá vas názor. Díky A

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9130
14.7.21 18:10

Tak drz hubu a dělej že je přítele. Řekneš pravdu, tak jsi svobodná matka. Takto jen tvoje psychika bude vychovávat kukačku.

Jo a pokud byl milenec černoch a bude černé dítě apod. tak to praskne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
14.7.21 18:12
@Anonymní píše:
Mám partnera 8let spolu žijeme a máme 5ti letou dceru. Před par měsíci jsme měli krizi, ono to došlo ňak s covidem, doma, ponorka, člověk vymýšlel hlouposti dost jsme se odcizeli.. Přítel si udělal profil na xchatu jednou nechal okenko v prohlizeci otevrene, tak jsem na to prisla -kde si skrze zprávy psal prasárny s ženskýma, viděla jsem nake fotky, telefonni čísla, udajna setkani atd- nepodstatné..Jelikož jsme měli tichou domácnost nic jsem mu neřekla a hrozne to ve mě bublalo, řekla jsem si když ty tak i já no jenže u me se to zvrhlo v románek..vidali jsme se tak jednou za 14dni (nutno dodat že jsem před par lety podstoupila interrupci která se neobešla bez komplikaci a bylo mi řečeno že pravděpodobnost že otehotnim je mala, takže od te doby jsem ochranu vypustila..no taky jsem spala jen s přítelem ze ano ) ve zkratce, přítel o mém romanku neví, a já si sem na 100%jista ze dítě které čekám je mého milence :roll: s tím už v kontaktu nejsem jsem na konci 3.měsíce krize mezi mnou a přítelem pominula tak čtvrt roku zpet to jsem se taky přestala vídat s milencem a chtěla udělat tlustou caru… přítel je štěstím bez sebe ze se nám podařilo mít druhé dítě.. A já chci slyšet názor někoho nezaujateho - říct pritelovi pravdu, nebo ho nechat při tom ze dítě které čekám je jeho… Jasne, se svědomím si ziju sama, jen me zajímá vas názor. Díky A

Já bych s tím tajemstvím asi nedokázala udržet dekórum. Já bych teda ani nespala s náhodným amantem bez kondomu, ono těhotenství nemusí být jediný problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
14.7.21 18:13
@Cenarius píše:
Tak drz hubu a dělej že je přítele. Řekneš pravdu, tak jsi svobodná matka. Takto jen tvoje psychika bude vychovávat kukačku.Jo a pokud byl milenec černoch a bude černé dítě apod. tak to praskne.

To je psycho, to bych nedala :? Dělat z mojeho blbce a dívat se na to celý život :poblion: To bych se asi radši přiznala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
14.7.21 18:13
@Anonymní píše:
Mám partnera 8let spolu žijeme a máme 5ti letou dceru. Před par měsíci jsme měli krizi, ono to došlo ňak s covidem, doma, ponorka, člověk vymýšlel hlouposti dost jsme se odcizeli.. Přítel si udělal profil na xchatu jednou nechal okenko v prohlizeci otevrene, tak jsem na to prisla -kde si skrze zprávy psal prasárny s ženskýma, viděla jsem nake fotky, telefonni čísla, udajna setkani atd- nepodstatné..Jelikož jsme měli tichou domácnost nic jsem mu neřekla a hrozne to ve mě bublalo, řekla jsem si když ty tak i já no jenže u me se to zvrhlo v románek..vidali jsme se tak jednou za 14dni (nutno dodat že jsem před par lety podstoupila interrupci která se neobešla bez komplikaci a bylo mi řečeno že pravděpodobnost že otehotnim je mala, takže od te doby jsem ochranu vypustila..no taky jsem spala jen s přítelem ze ano ) ve zkratce, přítel o mém romanku neví, a já si sem na 100%jista ze dítě které čekám je mého milence :roll: s tím už v kontaktu nejsem jsem na konci 3.měsíce krize mezi mnou a přítelem pominula tak čtvrt roku zpet to jsem se taky přestala vídat s milencem a chtěla udělat tlustou caru… přítel je štěstím bez sebe ze se nám podařilo mít druhé dítě.. A já chci slyšet názor někoho nezaujateho - říct pritelovi pravdu, nebo ho nechat při tom ze dítě které čekám je jeho… Jasne, se svědomím si ziju sama, jen me zajímá vas názor. Díky A

To by si fakt byla taková…? Že by si ho nechala ve lži? A co až se na to přijde? Jak to vysvětlis, až dítěti bude třeba 10let? A ty kecy co se tu píšou, že x dětí jsou kukačky, pro mne je to svina.rna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21458
14.7.21 18:14

Těžký rozhodnutí… já bych s takovým tajemstvím žít nemohla, ale jestli ty to dokážeš, nic neříkej. To je můj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
14.7.21 18:15
@Krista 1 píše:
To je psycho, to bych nedala :? Dělat z mojeho blbce a dívat se na to celý život :poblion: To bych se asi radši přiznala :?

Navíc není jisté, jestli on nechytil slinu a po nějaké hádce zas vleze na seznamku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
14.7.21 18:15

Řekla bych pravdu. Nedokázala bych s tím žít. Jinak kondom chrání i před pohlavní chorobou. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13553
14.7.21 18:16

Jestli toto není troll, tak chudák přítel. Bude vychovávat kukačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
14.7.21 18:20

Ty jo přiznám se, že já bych to teda asi neřekla. Rozvrátila bych celou rodinu, dvěma dětem sebrala tátu. Tátu přece nedělá jedna spermie. Navíc nikdy to není 100 %, že nemůže být otcem partner, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
14.7.21 18:22
@Dobrej_tym píše:
Ty jo přiznám se, že já bych to teda asi neřekla. Rozvrátila bych celou rodinu, dvěma dětem sebrala tátu. Tátu přece nedělá jedna spermie. Navíc nikdy to není 100 %, že nemůže být otcem partner, ne?

Ale on není táta toho druhého. A udržet tajemství zvládne asi jen někdo s hodně tlustou hroš kůží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13553
@Dobrej_tym píše:
Ty jo přiznám se, že já bych to teda asi neřekla. Rozvrátila bych celou rodinu, dvěma dětem sebrala tátu. Tátu přece nedělá jedna spermie. Navíc nikdy to není 100 %, že nemůže být otcem partner, ne?

Od toho jsou testy DNA. Cizího p*******a bych hnala.

Příspěvek upraven 14.07.21 v 18:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9039

Podej to prakticky - řekni příteli, že kromě dítěte jsi zařídila i jeho financování. Nějaký blázen vám bude platit alimenty :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 18:28
@Cenarius píše:
Tak drz hubu a dělej že je přítele. Řekneš pravdu, tak jsi svobodná matka. Takto jen tvoje psychika bude vychovávat kukačku.Jo a pokud byl milenec černoch a bude černé dítě apod. tak to praskne.

Souhlas, jeste ze karma existuje, nemel te podvadet 8).kdy ctu sousedni diskuzi o manzilkovi co se chce rozvest kdyz ma tri deti ( evidentne si nasel jinou), tak toto vidim jako taknejak karmu nevernikum.

• Citovat
  • Nahlásit
32798
14.7.21 18:29

Já bych volila tu méně šťastnou metodu a to potrat. Ale nejprve bych tu šťastnou novinku sdělila milenci.

Příspěvek upraven 14.07.21 v 18:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat