Čekám dvojčata - jak oznámit rodině?

Anonymní
6.6.21 08:59

Čekám dvojčata jak oznámit rodině

Ahojte čekám dvojčátka sice už jsem se to od doktora dozvěděla v pátek, ale doteď to kromě manžela nikdo neví. Chci udělat nějaký vtipni oznámení. Pomůžete mi? :think:
Prosím o zachování anonymity nechci aby všichni věděli kdo jsem, chodím sem sestra.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.6.21 09:01
@Anonymní píše:
Ahojte čekám dvojčátka sice už jsem se to od doktora dozvěděla v pátek, ale doteď to kromě manžela nikdo neví. Chci udělat nějaký vtipni oznámení. Pomůžete mi? :think:
Prosím o zachování anonymity nechci aby všichni věděli kdo jsem, chodím sem sestra.

Oznamovala bych az po prvnim screenigu. Pro jistotu.

• Citovat
  • Nahlásit
1540
6.6.21 09:04

Řekla bych po prvním screeningu. Nepreji ti to ale klidně ještě může jedno „zmizet“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 09:12
@Nicole 1234 píše: Řekla bych po prvním screeningu. Nepreji ti to ale klidně ještě může jedno „zmizet“.
Čekám jednovaječná dvojčata tudíž nemůže zmizet. Tedy alespoň myslím..
  • Citovat
  • Nahlásit
20754
6.6.21 09:14
@Anonymní píše: Čekám jednovaječná dvojčata tudíž nemůže zmizet. Tedy alespoň myslím..

Nemysli a oznam to až po prvním screeningu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
6.6.21 09:20

Ja bych to rekla rodine klidne hned, teda lidem, kterym bych rekla o pripadnem potratu tak jako tak. Ale dvojcata to moc vtipne neni, to tě lituju :mrgreen: ale urcite to zvladnes a po case to bude fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 09:21
@Kaileee píše:
Ja bych to rekla rodine klidne hned, teda lidem, kterym bych rekla o pripadnem potratu tak jako tak. Ale dvojcata to moc vtipne neni, to tě lituju :mrgreen: ale urcite to zvladnes a po case to bude fajn

Jsem za jednovaječná dvojčátka opravdu šťastná. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 09:23
@Anonymní píše: Čekám jednovaječná dvojčata tudíž nemůže zmizet. Tedy alespoň myslím..

Muze, ale na to ted nemysli.

• Citovat
  • Nahlásit
200
6.6.21 09:23

Moc gratuluju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3430
6.6.21 09:40

Vítej do klubu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11101
6.6.21 10:20
@Anonymní píše:
Jsem za jednovaječná dvojčátka opravdu šťastná. :srdce:

Dcera nám prostě zavolala, že budeme vlastníky dvou stejných obličejů. Vtipné situace nastanou teprve, až je budete mít doma. Děda napříkla krmil minulou neděli jeden kus dvakrát a druhý nedostal nic, než jsem si všimla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
6.6.21 10:36

Z vlastní zkušenosti není třeba vtipné oznámeni- nám nikdo nevěřil a mysleli si, že si děláme legraci:-):-)
Oznamovala bych určitě po screeningu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
6.6.21 10:36

Co tak nechat udělat stírací los? Nebo trička?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21539
6.6.21 10:45

@boball Ty jsi na dovolenou vyfásla jednovaječná dvojčata rok a půl? 8o No to máš svatozář. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11101
6.6.21 11:00
@divine woman píše:
@boball Ty jsi na dovolenou vyfásla jednovaječná dvojčata rok a půl? 8o No to máš svatozář. :andel:
:lol: Jejich máma i táta byli s námi, ale to víš, večer babka hlídala, ale ne vždy, taky jsem si odběhla na pout a na véču s těmi staršími. Ale holky byly na to prostě malé, lítala jsem s kočárkem v poledne po cestě, aby chruply a neprudily. Nebyla to úplně dovča podle mých představ.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat