Čekám miminko a nemůžu si zvyknout v novém městě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 13:54

Čekám miminko a nemůžu si zvyknout v novém městě

Zdravím všechny. Mám syna z předchoziho vztahu a s nynějším partnerem čekám miminko. Jsem na začátku 3, měsíce. Přestěhovali jsme se za ním necelých 100km od původního bydliště. Ze začátku nebyl s ničím problém, ale poslední měsíc mě hrozně trápí ta dálka od mojí rodiny. Snažím se za nimi jezdit ale ne vždy to jde, nemáme auto takže jezdíme většinou autobusem. Jsem z toho nešťastná. Na miminko jsme se hrozně těšili, ale já teď den co den usínám s pláčem protože je mi smutno. Partner mi nabízel přestěhovat se tam kde jsem bydlela, ale nechci být sobec a vzít mu stálou práci, rodinu, koníčky a všechny přátele. Jsem s prvním synem ještě na mateřské takže proto jsme šli my za ním. Povídáme si o tom a partnerem pořád a snazim se to změnit ale nejde mi to, občas bych nejradši utekla k rodině a byla sama. On je úžasný partner dělá pro nas všechno, ale já už nevím co mám dělat. Je mi hrozně smutno :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12631
1.11.21 14:05

Jsi tam neštastná, partner ti nabízí přestěhování zpět, tak proč nechceš? Nechceš být sobec, a tak se budeš trápit? Co když si nezvykneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
1.11.21 14:53

Tak když ti manžel nabízí se přestěhovat zpět, nechápu, nad čím zvlykáš. Asi bude schopný si najít práci i tam. A že přijde o rodinu a přátelé.. Tak asi jeden z nich o to přijdete no.. Takhle si ji ztratila ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65285
1.11.21 16:06

Proč 2×?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
1.11.21 17:57

Abyste to měli spravedlivě a byla tam možnost bydlení na půli cesty. Partner neměl problém s dojížděním, vyřešila bych to takto. V novém místě jsi nešťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat