Čekám na výsledky z pohovoru z ÚP už 3 týden

27.12.18 09:53

Čekám na výsledky z pohovoru z ÚP už 3 týden...

Ahojky…chci se zeptat na Vaše zkušenosti z „výběrka“ na ÚP…byla jsem 12.12. na pohovoru na referent pro zprostředkování…tam mi bylo řečeno, že výsledek přijde do 3 týdnů v obálce s červeným pruhem…ale co jsem tak četla různé diskuze, i když staršího data, třeba 2 roky zpátky, psali tam, že některým volali a některým přišel dopis…je mi jasné že každé město a úřad to může mít jinak, ale říkám si, tomu co ho vybrali už to určitě došlo a ten zbytek obeznámí opravdu až na konci termínu výsledků..prostě si už nedávám moc šance…asi v tom hraje roli i to, že se hodně píše o tlačenkách atd..ale i přes to jsem četla, že někdo měl štěstí a dostal se přes klasický pohovor :) na 3 otázky jsem odpověděla celkem dobře, ty první 2 jsem věděla a u 3 mě museli trochu nakopnout :D myslíte, že je pořád šance, že otevřu ten dopis, který čekám už každým dnem a ještě tam bude „kladná“ odpověď, že mě vybrali??? Díky za Vaše názory a zkušenosti a pěkné svátky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2395
27.12.18 10:09

Ja bych mezi temi 3 tydny hledala porad dal a necekala na nejaky verdikt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 10:13

To hledám a vlastně už mám, sice od února, a na zkrácený úvazek, ale vychovatelku ve školní družině…„nelajzla“ bych si zůstat bez práce…jen že bych chtěla na úřad…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
27.12.18 10:50
@Keniska1989 píše:
To hledám a vlastně už mám, sice od února, a na zkrácený úvazek, ale vychovatelku ve školní družině…„nelajzla“ bych si zůstat bez práce…jen že bych chtěla na úřad…:)

Prosím te a jaký máš vzdělání, že můžeš jak na ÚP, tak do družiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 10:53

Maturitu…ta stačí na referenta na 9.platovou třídu a jinak se zaměřením na sociální výchovnou činnost…sociální politika, pedagogika, psychologie..teď jsem začala dálkově studovat na vysoké sociální pedagogiku… v družině jsem byla 2 roky zpátky jako záskok za nemocenskou..a teď se jim tam uvolnilo místo, jedna vychovatelka jde na mateřskou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
27.12.18 11:04
@Keniska1989 píše:
Maturitu…ta stačí na referenta na 9.platovou třídu a jinak se zaměřením na sociální výchovnou činnost…sociální politika, pedagogika, psychologie..teď jsem začala dálkově studovat na vysoké sociální pedagogiku… v družině jsem byla 2 roky zpátky jako záskok za nemocenskou..a teď se jim tam uvolnilo místo, jedna vychovatelka jde na mateřskou..

Aha, tak to je fajn, že můžeš hledat více směry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.18 11:27

Mně po pohovoru na ÚP volali ještě týž den, že mě berou. Nevím ale, jak to kde jinde chodí a je to už pár let. A když jsem před dvěma lety byla na pohovoru na jiný úřad, tak pohovor byl v pátek a volali mi pak v pondělí. Ta úřední rozhodnutí v obálkách s doručenkou jsem pak dostala poštou až po nějakých týdnech. V tom druhém případě mi to přišlo až v době, kdy už jsem tam pracovala.
A mezitím jsem byla na pohovoru ještě na jiný státní úřad, tam mě nevzali, a to jsem se dověděla až po několika týdnech právě doručením toho rozhodnutí.
Asi bych si na tvém místě už nedělala moc naděje. Ono na tom ÚP není o co stát, dlouho jsem tam nevydržela.
Každopádně držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
27.12.18 11:27

Bohužel nemám praxi…před 11 lety (po maturitě)…jsem „blbec“ dala přednost práci v pekárně před nástupem na úřad, kde jsem měla už dohodnutou práci jako sekretářka vedoucí jednoho oddělení…vůbec tím neshazuji práci prodavaček, vlastně až na 2 roky pauzy při mateřské jí celou dobu dělám…jen se teď na to dívám už jinak, prodávání mám už plné zuby, poslední 2 roky pracuji na benzince a postupně jsem kromě obsluhy zákazníků přešla i k celkové administrativě co se týče chodu čerpačky a zjistila, že mě ta administrativa už baví zdaleka více, než obsluha …jenže holt moje CV je takové jaké je…a kdybych chtěla kamkoliv do obchodu, asi bych neměla problém místo sehnat..jenže já už chci do kanclu, být po večerech doma, syn jde příští rok do 1.třídy…mít volné víkendy a svátky a svým způsobem chápu i personalisty, kterým posílám už 2 měsíce životopis a oni si radši vyberou někoho z praxí :( no holt od 1.1.2019 jsem „šťastně“ nezaměstnaná..teď už jsem doma a čerpám ještě zbytek dovolené a uvidím, jestli se mi podaří se někam „protlačit“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8876
27.12.18 11:38

Moc to nevidím, že by to na UP ČR vyšlo. Držím pěsti. Dej vědět, jak to dopadlo. Družina taky dobrý, ne? Když budeš mít soc. pedagogiku, můžeš to na UP zkusit jako sociální pracovnice NSD, to máš pak dance vyšší. A navíc máš pak další možnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 14:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 14:06

Vim ze bych mohla jako soc.pracovnice, mamka to dela „cely život“…a proto vim,ze kdyz uz se tam nekdo udrzi, tak pak financne to je hezke…jen se tam dostat…a tu školu jsem ted začala…tak si jeste chvilku počkám…pokud se mi ji teda podaří dokončit :D družina je fajn,jsem optimista a flegmatik, tak děti zvladam v klidu..ale je to celkem maly úvazek,a ten mi nestačí,tak budu muset hledat dal..ale urcite napíšu,jak to dopadlo..i když uz to taky moc nevidím :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 14:26

Na ÚP jsem pracovala, tak vím, jak to tam chodí.. Vzhledem k tomu, že ten dopis musí doručit Česká pošta, a bylo před Vánoci, čekala bych ho po Novém roce.. :nevim:
Hlavně obecně na ÚP teď mají mraky práce. Před Vánoci museli mít odeslané peníze do nějakého 18. dne.. Takže mají opravdu starosti jinde :)).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8876
27.12.18 14:34

@Keniska1989 až skončíš VŠ, jako socka máš víc možnosti a hlavně šanci. Vím, o čem mluvím. Referentu se hlásí mraky, stačí jen maturita. Tak, kde je potřeba VOS, VŠ je situace jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 14:43

@Deniskaaaaa tak ze by porad byla sance? :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 15:05

@Keniska1989 Určitě bych neztrácela naději :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama