Čekáme druhé miminko a dcera beze mě nechce spát

7.3.21 19:27

Cekame druhe dite a dcera nechce beze me spat

Zdravim, prosim ma nekdo zkusennost? Mame 2 letou dceru, v cervnu cekame dalsi. Dcera beze me nechce spat, usinat, nic. Kdyz to zkousi manzel, jsou to hystericke zachvaty. Nedej boze, ze by spala u babicky atd. Do roka a pul to bylo o. k. uspaval i manzel, na chalupe deda. Posledni pulrok nesmi nikdo jen ja. Bojim se, aby manzela netrefilo az budu v porodnici. Nevim jak to vyresit, nemate nektera nejakou echt radu? Dekuju a pardon za diakritiku, pisu z mobilu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1901
7.3.21 19:34

Když tam nebudeš, tak tam nebudeš, a nějak to dá, neboj ;) a třeba i holcicka, když uvidí, že jsi pryč, to bude brat jinak. Takhle asi nechápe, proč by měla usinat s tatínkem, když vždycky usina s mamkou a ta je doma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
7.3.21 19:35

Dcera evidentně prokoukla, že hysteráky na vás platí a dosáhne svého, takže se toho drží. Až budeš v porodnici a ona bude mít na výběr buď usnout s tátou nebo sama, tak si nejspíš vybere tátu. Ale začala bych s tím něco dělat už teď, protože po porodu asi nebudeš moct pořád skákat, jak píská dcera. Byla bych nekompromisní, prostě dneska uspává tatínek nebo jde spát sama a hotovo. Jenže nesmíš vyměknout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19758
7.3.21 19:39

Klid, dokud jsem doma, tak smráďata nepůjdou spát s tátou ani omylem, mladší řve jak tur. Jakmile nejsem doma, tak je tatínek dobrej… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3223
7.3.21 19:41

Zkus vecer odejit. Dceri je 5 let. Chce abych ji uspavala. Kdyz jsme doma s manzelem oba, tak nechce, aby s ni byl u uspavani tata, ale pokud vecer doma nejsem, tak je uplne v pohode a tata ji muze uspavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.21 19:42

Lil kitkat

No jde prave o to, ze jsme to zkouseli. Koordinovany plac. A prisaham, ze rvala od 8 vecera az do pul 5 rano. Neusla ani vycerpanim, to si pak vybrala pres den. Po 3 dnech jsme to vzdali, pac bych s ni uz asi i zatrepala :zed: tak snad se to zlomi jak opravdu doma nebudu, jak pise semtex, jinak se chlap asi zblazni sam tady na ni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
7.3.21 19:45

@Koltonka.R zkušenost mám. Nejstarší taky ve 2 letech spala jedině se mnou, ona ale nechtěla nikdy nikoho jiného. Když jsem byla v porodnici, tak vzala manžela na milost, protože pochopila, že nikdo jiný prostě není a hotovo, takže to bylo úplně v klidu. V porodnici ke mně ani nechtěla jít, připadala jsem jí tam cizí :)
Doma pak zase chtěla mě, spala jsem tedy s oběma dětma, na jedné straně dcera, na druhé byla přiražená postýlka s miminkem, později se syn přesunul taky ke mně. Noční kojení a přebalování dceru zprvu nebudilo, pak se ale jednou vzbudila a zjistila, že se děje něco zajímavého, tak se začala budit, ale myslím, že ji to pak nějak přešlo :)

• Citovat
  • Nahlásit
7.3.21 19:46

No tak se zitra zkusim nekam uklidit a uvidime. To bude asi dlouha nocni prochajda 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
7.3.21 19:48

@Koltonka.R tak mě napadá, jestli se to nezhoršilo po té vyřvávací „akci“?

• Citovat
  • Nahlásit
350
7.3.21 19:51

Můj syn také usínal jen se mnou nikoho jinýho nechtěl… No do porodnice jsem musela, usnul úplně na pohodu s tatínkem..
Je pravda že jsem byla pryč jen jednu noc… Pak pár dní jsem byla večer doma a zas na dvě noci pryč w zvládnul to úplně v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
7.3.21 20:01
@Koltonka.R píše:
No tak se zitra zkusim nekam uklidit a uvidime. To bude asi dlouha nocni prochajda 🙈

Zkusila bych na to jít spíš opačně, vrátit jí tu jistotu, takže bych naopak byla co nejvíc s ní.

• Citovat
  • Nahlásit
7.3.21 20:07

@Mufina ne ne, prave, ze uz je to tak cca pul roku. Tu akci jsme delali asi pred mesicem, protoze uz jsme si rekli, ze je treba neco delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.21 20:11

Prave nechapeme co se stalo. Odpoledni spanek jsme rikali, ze je tatinkovani, to spavala s manzelem po obede furt kdyz mel volno. Vecer, kdyz jsem sla se psem, normalne uspal manzel. Ze dne na den, hysterak a uz nechtela nikoho jineho. Ze zacatku to bylo ok, nevadilo mi to, ale ted se desime co predvede, jak budu pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
7.3.21 20:12

Hele, z mé zkušenosti, vůbec se tím netrap a nehroť to. O to horší to bude pro všechny zúčastněné. Do června se může ještě hromada změnit. Já mám prcky 20 měsíců od sebe, starší usínal jen se mnou od narození. Prostě jsem ho uspávala až do porodu mladší, tři noci, co jsem byla v porodnici, úplně bez problémů usnul s tatínkem a když jsem se vrátila, tak zase spal se mnou a miminkem. V porodnici si taky držel odstup, ale asi to bylo prostředím. Odměnou mi je krásný vztah, který mezi sebou děti mají. Sem tam nějaký náznak žárlivosti byl, ale nikdy žádná nenávist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
7.3.21 20:14

Ambulantní porod nebo rodit doma, ale vážně, já bych to předem neřešila, žádné zkoušky nedělala, ale asi bych ji o tom řekla, je v létě, až bude velká holka to pár dní zvládne s tatínkem nebo můžeš jít z porodnice dřív, když bude fakt nějaké psycho.

Příspěvek upraven 07.03.21 v 23:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat