Čekáme dvojčátka po IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 17.10.14 16:58
Čekáme dvojčátka po IVF

Ahoj všichni, budu ráda, když se přidají do diskuze všichni co čekají dvojčátka a jsou teprve na začátku těhotenství. Já jsem 7+4 tt., jsem po IVF a je to mé první těhotenství. Čeká mě první návštěva poradny, dosud jsem chodila na kotroly do CARu. Je tady někdo tak jako já???

Jinak jak se cítíte? Mě je teda pěkně :poblion: celý den, prsa bolí teda hodně a pořád bych jenom spala. Ale hlavní je, aby bylo všechno OK. Už máte těhu průkazku???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 17.10.14 17:02

@1Evuli ahojky, já teda dvojčátka ještě nečekám, nevo nevím :)
Jsem také po ivf a dávali jsme 2 blastičky a test pozitivní, tak teď se uvidí :)
Můžu se zeptat jestli jsi cítila uhnizdování a vůbec jak se cítíš? Já teda žádné příznaky nemám, jen mě občas tak podloubne v podbřišku :)
Děkuji :kytka:

1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 17.10.14 17:08
@vally píše:
@1Evuli ahojky, já teda dvojčátka ještě nečekám, nevo nevím :)
Jsem také po ivf a dávali jsme 2 blastičky a test pozitivní, tak teď se uvidí :)
Můžu se zeptat jestli jsi cítila uhnizdování a vůbec jak se cítíš? Já teda žádné příznaky nemám, jen mě občas tak podloubne v podbřišku :)
Děkuji :kytka:

Ahooj, tak to potichoučku gratuluji, a třeba to budou i ty dvojčátka :lol: My zaváděli dvě expandující blastocysty a uchytili se obě dvě. Já měla pozitivní těhu test již 7 den po ET, tak jsem tušila, že by mohli být dvě. No a 14 dní po ET hcg v krvi 2130 j. a na utz jedna dutinka. Bylo mě řečeno, že ještě se druhá může objevit…a taky že jo, za týden na kotrole hcg už 12349 j. a na utz dvě dutinky :dance: Jinak u mě zatím vše ok (ťuk, ťuk, ťuk), jen jsem v 6 tt. den krvácela a pak asi 3 dny špinila no a udělal se mi hematom. Takže mám klidový režim a snad se vstřebá a neohrozí mimísky :hug:

Jinak uhnizďování jsem nijak nevnímala, měla jsem mírné OHSS, takže spíš to jsem vnimala, no de fakto ho mám do dneška, ale už se to lepší :palec:

A ty jdeš kdy na krev???

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 1 inzerát 17.10.14 17:13

Ahoj holky, já už mám teda dvojčátka dávno na světě, ale chci Vás jen podpořit a popřát hodně štěstí.
Jen trocha mých poznatků - žádné těhotenské příznaky jsem necítila, jen mi bylo 14 dní trochu blbě, unavená jsem byla celé těhotenství, v noci nemohla spát, přes den bych chrápala furt. Komplikace žádné nebyly ( máme dvojvaječná dvojčata po IVF s ICSI ), jen jsem kolem třicátého týdne ležela 3 dny v Brně Bohunicích, protože se mi mírně zkracoval čípek. Ale nic hrozného. Jinak vše ok, rodila jsem na konci 39. týdně, dokonce mi vyvolávali porod ( vyvolává se týden před termínem ).
Těhotenství bylo po zdravotní stránce ok, po psychické už to bylo horší, protože co si budeme povídat, kdo je po IVF, má ještě 100× větší strach, aby vše dopadlo, než ten, kdo otěhotněl přirozeně. Doporučuji nečíst kraviny na netu typu - předčasný porod, potrat, komplikace v těhotenství… Jen se tím člověk nervuje :zed:.
Tak hodně štěstí, ať donosíte krásná zdravá miminka :hug:!!!

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 17.10.14 17:15

Já dneska dělala test a jsem 9 dní od ET :-) a do caru budu volat ve středu a to mě objednají na krev asi na konec řijna :-)
Tak my měli PK 120 hod. a podle embrioložky krásné Ačkové blastocysty, no a dali jsme obě :-)
Moc bych si dvojky přála :)
No já právě taky žádné příznaky nemám, krom toho občasnýho podloubnutí :mrgreen:

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 17.10.14 17:17

@Cipisek79 děkuji :)
No vystihla jsi to přesně, ten kdo je po IVF už tak toho máme dost :-)

1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 17.10.14 17:21

@Cipisek79 Díky za podporu :hug:

@vally píše:
Já dneska dělala test a jsem 9 dní od ET :-) a do caru budu volat ve středu a to mě objednají na krev asi na konec řijna :-)
Tak my měli PK 120 hod. a podle embrioložky krásné Ačkové blastocysty, no a dali jsme obě :-)
Moc bych si dvojky přála :)
No já právě taky žádné příznaky nemám, krom toho občasnýho podloubnutí :mrgreen:

Tak u nás v CARu se chodí na krev automaticky 14 den po ET a pak každý týden na kotrolu a při poslední kontrole byly i :srdce: :hug: takže jsem předána do poradny na „bežnou“ gynekologii. Jinak jsem od začátku na PN a těhu je bráno jako rizikové, takže budou častější kontroly v poradně. V pondělí jdu poprvé do poradny, tak jsem zvědavá, jestli už dostanu průkazku, to budu 7+6 tt.

Na každou kontrolu jdu s hrůzou, zda bude vše ok, hlavně ať se mi ten hematom zmenšuje a neohrožuje mimča :zed:

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 17.10.14 17:28

@1Evuli tak k nám do caru se po 2 týdnech od et volá s výsledkem testu a pak objednávají na krev + utz mě řekli cca 3 týdny od et.
Také doufám že u nás bude vše v pořádku a drobečci taky :-) a tobě přeji ať ti kontrola dopadne dobře a máš :srdce: :srdce: a hlavně ať zmizí hematom :palec:

1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 17.10.14 17:30
@vally píše:
@1Evuli tak k nám do caru se po 2 týdnech od et volá s výsledkem testu a pak objednávají na krev + utz mě řekli cca 3 týdny od et.
Také doufám že u nás bude vše v pořádku a drobečci taky :-) a tobě přeji ať ti kontrola dopadne dobře a máš :srdce: :srdce: a hlavně ať zmizí hematom :palec:

Díky dám vědět jak jsem dopadla, ale věřím v dobré zprávy :*

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 17.10.14 17:36

@1Evuli joo věřit je potřeba, já také věřím, že to dopadne dobře :-) ono to ani jinak nejde :-)
Přeju hodně štěstí :kytka:

1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 20.10.14 19:00

Nikdo dalsi kdo ceka dvojcatka po ivf???

Katmar
Povídálka 42 příspěvků 26.01.15 12:18
Dvojčátka po ivf

Ahoj holky.. v listopadu 2014 jsem s přítelem podstoupila též ivf v caru v Hradci Králové. Teda řeknu Vám že do 9 týdne jsem si užila strachu co to jen šlo. Každou chvíli jsem silně krvácela a někdy jsem byla i v nemocnici. Vánoce jsem ani nevnímala. Bohu dík se však obě fazolky udržely. Jak však píšete i já se před každou kontrolou třesu jestli bude vše ok. Nejraději bych chodila na ultrazvuk každý den nebo alespon ob den :lol: S těmi příznaky je to také všelijaké ze začátku to bylo hrozné na jídlo jsem neměla ani pomyšlení tak jsem byla živa jen o jablkách. Ted když už bych třeba jedla tak mě zase pálí žáha ale to jsou jediné příznaky které mám. Mám pocit že břicho a prsa jsou splasklá jako bych těhotná vubec nebyla. Měly jste nebo máte to podobné?

invisibl
Kecalka 157 příspěvků 26.01.15 12:29

@Katmar ahoj, taky jsme byli na ivf v listopadu. ET jsme podstoupili 21.11., takže teď jsem ve 12. tt a čekáme dvojčátka. je to moje první těhotenství, ale bříškomám teda podle mě veliký dost. je pravda, že předtím jsem břicho neměla vůbec žádný, takže teď ta boule prostě přehlídnout nejde a už i v práci se ptají, zda můžou gratulovat. jinak moc gratuluju, že jsou mrňousi v pořádku. taky jsem před každou kontrolou úplně na nervy. teď ve čtvrtek máme jít na screening a to děsím strašně moc. v kolikátém jsi teď týdnu? já ještě pořád mívám žaludeční nevolnosti, jinak kromě velkýho břicha a nateklých prsou nic.

Katmar
Povídálka 42 příspěvků 26.01.15 13:11
ivf

Já byla na transferu 15.11. měla bych být tak 12+3tt ale podle ultrazvuku jsem více tedy podle velikosti plodů. 19.1. jsem byla na ultrazvuku a na krvi co se dělá v 1 trimestru. Ultrazvuk byl v pořádku prý bych měla být bez obav. Jenže již jednou jsem to zažila sice tak o měsíc dříve ale ted mám obavy znovu. Pořád se však utěšuji že kdyby náhodou nebylo něco v pořádku tak přece nepříjdu hned o oba plody. Znepokojuje mě to tak trochu splasklé břicho a už ani ty prsa mě nijak nebolí. Jen tedy ten žaludek a žáha. Možná žě to mám ale už i z nervu jak se pořád stresuji. Vím že to není správné ale nějak mi na to nejde myslet. Šest let jsme se snažili až jsme se odhodlali na ivf. Ted ve středu 28.1 jdu do poradny a už ted se mi chce zvracet. Snad to ale bude vše v pořádku. Musím ted jen doufat.

Katmar
Povídálka 42 příspěvků 28.01.15 09:41
Dvojčátka po ivf

Tak jsem dnes byla u lékaře na kontrole a je vše v pořádku. Prý jsem trochu plašan říkal pan doktor :lol: Že by to chtělo více optimismu. Se mu to řekne chlapovi oni takové starosti nemají, snad možná ti naši chlapi doma to prožívají s námi. Zakázala jsem si číst některé bludy na internetu a budu si to užívat dokud je mi dobře. Ted mám vlastně to nejklidnější období před sebou. Přeji všem děvčatum co čekají mimi aby jim vše dopadlo moc dobře :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >