Čekáme mimčo, nebo ne?

25.11.15 10:12

Čekáme mimčo nebo ne?

Dobrý den, mám dotaz. Už dva měsíce nemám ms, těhotenský test jsem dělala min. 2×, ale pokaždé byl negativní. Poslední ms jsem měla v září. Může za to i moje epi, že třeba nejsou správné výsledky těhu testů? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

76
25.11.15 10:13

@Dracenka být tebou, tak si zajdu na gyndu, tak ti to reknou presne, tady ti nikdo doopravdy nerekne, jestli tehotna jsi nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
25.11.15 10:14

Epi? To je co? Epilepsie? Ta bude mít těžko vliv na výši hcg v krvi. Spíš se nech vyšetřit u gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
25.11.15 10:15

Pokud nevychází tes, tak asi těhotná nejste. jinak jak píše @Madari nejlépe to pozná lékař

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
25.11.15 10:18

Tak kdyz test ani po dvou mesicich nevysel, tak tehotna nebudes.
Ale proc si nezajdes na gyndu, kdyz to takhle dlouho nemas… :nevim:

• Citovat
  • Upravit
25.11.15 10:18

Absence menstruace může mít různé příčiny. Jak radí holky, spolehlivou odpověď ti dá jen gynekolog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
25.11.15 10:40

Třeba si už v přechodu - a bacha, to si fakt nedělám srandu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
25.11.15 10:47

Jediná šance je gynekolog. Chybějící ms vyřeší. Těhotenství to ale nebude na sto procent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
25.11.15 11:02

Těhotna urcite nebudeš, to by jsi měla dávno na testu dalnici //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
25.11.15 12:06

Přesně jak píší holky nade mnou. Gynekolog vám určitě řekne více ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 21:16

V poslední době mám hodně stresu, v září jsem měla salmonelu a teď podle doktorů mám v sobě ještě nějakýho bacila. Jinak mi je 23 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 08:16

Ahoj holky…chtěla bych slyšet váš názor. V sobotu 14.11. byla ovulace, 15.11. sex. Od středy 18.11. mám stupňující se bolesti podbrisku jako pri menstruaci, více vždycky večer a někdy i v noci. Taky mě dost bolí prsa, hodne ze strany, az do podpaží, ted posledni dva dny mě tak nějak divně bolí celý den, i podprsence, přijdu si jak stažená korzetem. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Nedalo mi to, a zkusila jsem dnes ráno test, ale nic. Dnes je to11.den od sexu a 12. od ovulace, tak nevím, jestli to není případně i brzy. Jinak menstruační cyklus je přesně 28 dní, menstruace má přijít pozítří a dostávám to na den a pomalu i hodinu přesně.
Díky moc za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 09:10

Třetí test negativní, dva mesíce bez menstruace, včera jsem měla velice citlivá prsa, a obden mě pobolívá v podbříšku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 10:34

@Dracenka Hele, fakt to tu nevyřešíme. Může to být cysta, rozhozené hormony, cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.15 14:27

Ahoj holky :mavam:
prosím o radu třeba se Vám to některé stalo. Ve středu měla dorazit MS ale nikde nic před 2 dny jsem si dělala test a objevil se slabý duch, od té doby jsem ještě 2krát testovala a nic sněhobílo. Dnes od rána mi nějak neni dobře bolí mě celé tělo ( i v krku) jako při chřipce, nicméně po celou dobu mám citlivé bradavky a zvětšená prsa. Co myslíte mohla bych být v tom?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama