Čekám(e) miminko, TP na Štědrý den

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 20:11
Cekam(e) miminko, TP na Stedry den

Holky, jsem od rana jako ve snu. Ranni test mi ukazal svetlou druhou carku a protoze jsem posledni MS mela 19/3, tak mi TP vychazi na Stedry den :srdce: Je tu jeste nekdo, kdo to nedavno zjistil a ma podobny TP?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Elísek1983
Kecalka 157 příspěvků 18.04.18 20:47
@Anonymní píše:
Holky, jsem od rana jako ve snu. Ranni test mi ukazal svetlou druhou carku a protoze jsem posledni MS mela 19/3, tak mi TP vychazi na Stedry den :srdce: Je tu jeste nekdo, kdo to nedavno zjistil a ma podobny TP?

Já už sice Mimi mám ale rodila jsem 24.12.2017 držím palce :D

LLenule111
Závislačka 3044 příspěvků 18.04.18 20:56

Já měla termín na začátku ledna, ale malej se narodil nečekaně na štedrý den ráno.

Anonymní  18.04.18 20:58

U me podle meho odhadu to vypada na 15.12.Mame uz doma jednoho raubire, budou od sebe 2 roky a +- 14 dnu, tak snad se to zvladne :D.

Anonymní  18.04.18 21:09
@Elísek1983 @LLenule111 Je, to je krasne, holky a jake to je, stravit svatky v porodnici? To uz budete mit 4m miminko..
@Anonymní píše:
U me podle meho odhadu to vypada na 15.12.Mame uz doma jednoho raubire, budou od sebe 2 roky a +- 14 dnu, tak snad se to zvladne :D.

Gratuluju, treba to bude na stejno ;-)

LLenule111
Závislačka 3044 příspěvků 18.04.18 21:17

Tak bylo mi trošku líto, že jsem strávila štědrý den v porodnici a ještě s hladovkou(byla jsem po císaři). A syn trávil večer u stromečku s tátou. Ale musím říct, byl to nejkrásnější a největší dáreček :srdce: Jak se pak budou slavit narozeniny, to ještě nevím.. :lol:

Elísek1983
Kecalka 157 příspěvků 18.04.18 21:30

Já rodila poprvé, týden jsem přenášela takže původně jsem si myslela, že na Štědrý den už budu doma :) ale ani mi to nepřišlo a zbytek rodiny dostal krásný dárek, stejně jako my :D

Elísek1983
Kecalka 157 příspěvků 18.04.18 21:34

Dcerce budou příští týden 4 měsíce, narozeniny také řešíme, ale holt bude na Štědrý den ráno dort :mrgreen: ale jsem za to datum nakonec ráda, od teď pro mě budou Vánoce vždycky už jiné, v dobrém smyslu :srdce:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 19.04.18 07:48

Malá je tři dny před Vánocema, a řeknu ti Vánoce v porodnici jsou fakt vopruz největší, ale stálo to za to :)

jancabr
Kecalka 183 příspěvků 28 inzerátů 19.04.18 10:41

Poslední MS 17.3., takže jsem na tom podobně. 22.12. podle kalkulačky. Ještě ale nemám potvrzeno od doktora. Jdu na prohlídku za 14 dní až se vrátím ze zahraničí.

Anonymní  19.04.18 10:44
Test

Ahoj holky. Že by taky Ježíšek? 8o ;)

Anetka42
Povídálka 45 příspěvků 19.04.18 16:24

Ahoj holky tak se pridam já mám tp na 14.12 :hug: dneska jsem 5+6 tt 24 jdu na první utz tak snad už bude :srdce:

Anonymní  20.04.18 09:00

@jancabr je tak to muzeme byt stejne :-* At kde vsechno jak ma.. @Lily Evans no, nesmi to prijit lito, ale zase ty Vanoce pak budou vzdycky jeste o neco svatecnejsi.. :palec: @Anetka42 vitej a gratuluju! Gratuluce i anonymni s testem :srdce:

Anetka42
Povídálka 45 příspěvků 20.04.18 12:46

Děkuji mockrát :mavam: já už se nemůžu toho 24 dočkat ještě je mi dneska tak na :poblion: musela jsem si koupit chlazenou Coca-Colu jinak bych ani nevylezla ven chjo snad to brzo přejde

jancabr
Kecalka 183 příspěvků 28 inzerátů 20.04.18 13:23

@Anetka42 ajaj, ať je ti brzy lépe. Mě je teď posledních pár dní tak nějak všelijak, ale většinou to ustojím. Trochu to přičítám i segedínu, který jsem si dala v pondělí večer. Drobný zádrhel byl v tom, že se mi asi trochu zapařil v přepravní misce. Tak od úterního rána skoro nejím, snažím se aspoň pít vodu a čaje. Koupila jsem si Gaviscon žvýkací tablety a zatím zabírají. Zkus je taky. Jsou vhodné i pro těhotné.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Reklama