Čekáme miminko v červnu/červenci 2010

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 29.10.09 13:08
Čekáme miminko v červnu/červenci 2010

Ahojky holky,
rozhodla jsem se založit tuto diskusi, protože jsem tu žádnou podobnou
pro začínající těhulky nenašla a do rozjetých diskusí jsem nechtěla zasahovat.
V neděli 25/10 jsem objevila na testíku 2 // - přenádherné a jelikož jsem minulý rok prodělala zamlký potrat, tak jsem hnedka v pondělí zašla k panu doktorovi.
Na ultrazvuku byl vidět gestační váček a v něm nádherná bublinka :-), takže to odpovídá 5. týdnu těhotenství. V pondělí 2/11 jdeme na kontrolu, zda se objeví už srdíčko. Pan doktor mi předepsal na udržení těhotenství pro jistotu Ultrogestan, takže si ho zavádím 1-1-2, zatím vše vypadá v pořádku. Tak snad nám to již na podruhé vyjde, moc si to s přítelem přejeme.

Tak co holky, přidá se někdo k nám?????? Moc se na vás těším, ahoj Marci

Reakce:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 29.10.09 14:07

ahoj..uz je zalozena
https://www.emimino.cz/modules.php?…

beruškaJ
Stálice 91 příspěvků 02.11.09 20:06

ahojky tak já se přidávám 28,10,2009 jsem zjistila dvě// ale ještě se moc neraduju dr. mě taky potvrdil gestační váček, ale říkal že pokud na něho mimko nebude mávat z ultrazvuku tak tomu nebude věřit, já jsem taky jerštěš v kludu zatím se radši neraduju mám taky dlouhý boj za sebou tak jsem v radování ještě skromná

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 03.11.09 11:23

Ahoj BeruškoJ : vítám tě mezi námi, chtěla jsem založit tuhle diskusi, ale míkitaa mi poradila, že už je tato diskuse založená - najdeš ji v diskusním FORU, úplně dole - stejný měsíc porodu, ČERVEN 2010 - tak přijď za námi :-)

irinek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.09 14:57
červenec

Ahojky holky, tak jsem mezi vámi, dnes mi doktor potvrdil těhu a dokonce máme první foto z ultrazvuku- taková malá fazolka. Jedno mimi už doma máme, tomu budou dva. No doufejme, že nám všem celé těhu proběhne v pohodě. Všem přeji krásný den.

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 07.11.09 16:50

Irinku, přijď k nám do diskuse: Podle stejného data porodu - červen 2010 nebo červenec 2010, já jsem na rozhraní, tak občas nakukuju a přispívám do obou diskusí. Čekáme tě…

didi81
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 19.11.09 10:44

Ahojky, tak se taky přidáváme mezi Vámi. 23.10. jsem objevila na testíku zřetelně 2//, a teprve 10.11. jsem byla u doktorky, která mi těhotenství potvrdila. Fotečku z prvního ultrazvuku už mám taky, měla jsem velkou radost. Dokonce mělo už i srdíčko. Za týden už budu mít i těhotenskou průkazku.

terka007
Závislačka 4444 příspěvků 19.11.09 13:01

Didi: diskuse červenec je tady… https://www.emimino.cz/…-2010-34236/

didi81
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 19.11.09 15:05

terka007: já ale mimi čekám v červnu, tak jsem tu správně

terka007
Závislačka 4444 příspěvků 19.11.09 15:09

když mrkneš do stejný měsíc porodu, najdeš tam i červen 2010 :-D už docela rozjetej :wink:

didi81
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 19.11.09 15:13

terka007:díky!!

smaria
Kecalka 417 příspěvků 29.06.10 16:17

Ahoj holky, tak koukámn, že byla založena tato diskuze, už jste porodily? Já mám termín zítra :-) zatím jen poslíčky, který mám teda celekm silný a asi 14dní…mazec :-)

tamichita
Kecalka 351 příspěvků 05.08.10 15:40

Mario, tak co? Naposledy jsme si psaly pred mym porodem, moje dcerka Viktorie bude mit brzy pul roku :) Co ty, uz? Jak to jde? Jake to bylo? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >