Čekáme miminko/a v červnu 2012

Napsat příspěvek
915
7.10.12 14:47

@smurfka my máme teda jedničku a malá se taky budí…ale pokud mu vyhovuje tak neměň! počkej a uvidíš :-) @Hovezinka Nám se po kaši stalo to samé!! Celou noc s náma v posteli a kroutila se… já počkám do ukončenýho 4.měsíce a pak jí to zkusím dát…střevo jí zase povyroste a půjde jí to líp strávit! :pankac: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
7.10.12 14:50

Ta kase by se pry mela bud vice zredit nebo dat po tom jeste vice napit..vody nebo caje..aby se to lip dostalo do tech strev..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
7.10.12 22:12

Holky mně po tom Dm mlíko děsně kadí a fakt děsně :nevim: i 6 denně. Nevím nevím. Zkusila jsem jiné, ale to mi zas odmítá :zed: Musím se poradit s dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
7.10.12 22:27

@Petra2829
tak mě jednou, maximálně 2× denně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6040
8.10.12 00:30

Ahoj holky, narazily jsme s holkama na FB na tohle. http://www.sukl.cz/…ne-6-10-2012
a v SK https://www.sukl.sk/…ix121006.pdf

Tak si v očkováku raději omrkněte šarže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
8.10.12 07:35

@KvetinkaL
No super! Tak a co mám ted dělat když tuhle šarži máme v očkováku??? :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
8.10.12 07:45
@mekkinka píše:
@KvetinkaL
No super! Tak a co mám ted dělat když tuhle šarži máme v očkováku??? :,( :,( :,(

asi bych zavolala pediatričce co s tím, at rozhodne ona..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
8.10.12 07:58
@mekkinka píše:
@KvetinkaL
No super! Tak a co mám ted dělat když tuhle šarži máme v očkováku??? :,( :,( :,(

my tim jsme taky očkovaní..volala jsem dr. ta o ničem nevěděla, že prý jim výrobce nedal nic takového vedet. Říkala že pokud na to dítě nereagovalo špatně hned po očkování tak ted už jim to nic udělat nemá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
8.10.12 08:02
@mekkinka píše:
@KvetinkaL

Tak píšou že samotný výrobek kontaminovaný nebyl..tak snad to nic není..
Počas kontroly kvality bola zistená potenciálna mikrobiálna kontaminácia výrobného prostredia, samotné produkty nie sú mikrobiálne kontaminované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
8.10.12 08:10

@smurfka
Tak mě taky řekli, že tom nic neví. Napsala si to tam a daji mi vědět, až přijde hlavní doktorka (střídaji se tam doktorky a my chodíme k tý hlavní). Mám si zavolat zítra dopoledne. Tak uvidim, co mi řeknou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
8.10.12 08:55

My máme jiný kod!!! jinak @Petra2829 je to zvláštní, že ti kadí tak často…my jsme fakt bez problémů… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
8.10.12 10:21

Tak my máme tiež iný kód… ale v sobotu sa malému spravil taký červený fliačik na pindíkovi… včera to tam ešte mal a dneska som chcela ísť k dr. a ráno nič… nemáte niektorá skúsenosť??? keby sa to objavilo znova - nevypadal, že by ho to bolelo alebo niečo :nevim:
Inak konečne dneska spal. Napapl sa o 23hod a potm vstal až 3:34hod a potom sa zobudil až 6:50hod… takto to bolo pravidelne než sa začal moc budiť.. dúfam, že to tak už zase zostane ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
8.10.12 12:04

My bojujem třetí den se zácpou.. Malá už je lepší, ale pořád tlačí o sto šest, a ráno konečně sama vyplodila hodnotu, ale chuděra uplně takové suché tuhé to bylo… pak jsem jí pomohla teploměrem a šlo to… ted zas tlačí a nic.. No ale co nadělám, zvyknout si musí… Koupila jsem jí Lactulosu a švestkovou štávu, nakoupila jsem jiné kaše a budem střídat… (ona mi to pak už moc zapíjet nechce, potvůrka.. jak zkusí lžičku, tak si s prsem pak už jen hraje)
Kaše jsem koupila od Hamé „první kašičku“ za 70kč a pak ve zdravé výživě Jáhlovou a pohankovou po 30kč (četla jsem na ně dobré recenze) tak jsem zvědavá :)

Holky, už jste některá vytáhla sporťák? Na kdy to asi plánujete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
8.10.12 12:10

@Hovezinka No já to plánuju brzy..jelikož se mi do korbičky za chvíli nevleze :-D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
8.10.12 12:14

@Romanet Mně se vleze, ale nebaví ji to tam.. tak ji stejně mám nejčastěji v sedačce… V kočáře jen když spí. O víkendu jsem prala vložku, tak jsem vytáhla sporťák a celkem se jí tam líbilo… ale přijde mi to ještě brzo, tak nevím no. Zas si říkám, že v sedačce taky „sedí“ tak by jí ten sporťák tak moc ničit záda neměl (když jí to dám jen do polosedu)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama