Čekáme miminko/a v červnu 2012

Napsat příspěvek
828
10.10.12 09:43

Ahojky holky. Dáváte prckům kašičky?? Nám doktorka řekla, že máme začít s rýžovou kaší. Udělala jsem jí podle návodu a byla hustotně tak jak krupičná kaše a malej mi to plival. Flaškou to skoro vubec neteklo. Tak jí dnes zkusím udělat řidší a uvidíme. Koupila jsem rýžovou sunarku- nemléčnou. Ale míchám jí s nutrilonem, tak jsem si říkala jestli bych nemohla koupit rovnou mléčnou rýžovou kaši? Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
10.10.12 09:47

Jinak jsme byli včera na kontrole ve 4. měsících a máme 65 cm a 6,555 g. Začínáme se zeleninovýma příkrmama - dnes mrkvičku tak jsem zvědava co mi na to malej.
Včera zase dva píchance do nožiček. Snáší to celkem dobře, má jen nepatrně zvýšenou teplotu a je nevrlej jak sáňky v létě. tak uvidíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
10.10.12 10:17

@market-b já jsem dělala malé taky rýžovou a to nic moc tak jsem jí koupila mléčnou rýžovou a dobrý!! Akorát měla z toho zácpu tak jsem jí to musela víc naředit… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14745
10.10.12 10:45

@market-b
Kup rovnou tu mlecnou a udelej ji ridsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
10.10.12 12:17

Holky neviete čo sa deje s plienkami pampers Sleep&play? Ráno som bola v DM a tam mi povedali že už dopredávajú posledné kusy a že už ich asi nebudú mať, dovod mi nevedela pani povedať, ale že ich majú vyradené z nabídky?! Na nete som nič nenašla…
My stále len kojíme, žiadne kašičky, príkrmy ani nič.. k dr. ideme budúci týždeň v útorok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
10.10.12 13:16

Romanet, Sarik12

Právě mi přišlo, že mu to moc nejede. Určo koupím mléčnou rýžovou, ulehčím si i práci. Do obchodu se dostanu až zítra takže dnes dostaane samotnou rýžovou ale rozhodně ji víc naředím.
Dnes jsme na oběd baštili mrkvičku, ze začátku mi přišlo že mu to jede, ale pak už moc ne… asi hold tomu musí přijít na chuť. Snědl asi tak dvě lžičky - myslím že na začátek dobrý :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
10.10.12 13:19

@Sarik12
Jak to s vámi holky vypadá? Držím pěsti, ať už je všechno lepší. Malá je veliká bojovnice. Posílám vám hodně sil. papa :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14745
10.10.12 19:20

No stale nedycha sama, ale uz nema horecky. tak uvidime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6830
10.10.12 19:31

@popletko Já jsem ráda, že nejsem sama, kdo jenom kojí :hug: Taky plánuješ příkrmy až v půl roce, pokud budeš mít dostatek mlíka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
10.10.12 19:32
@sylwikk píše:
@popletko Já jsem ráda, že nejsem sama, kdo jenom kojí :hug: Taky plánuješ příkrmy až v půl roce, pokud budeš mít dostatek mlíka?

jj to by som rada.. práve som zvedavá čo povie dr. v útorok na KO. Inak sa mi zdá že mu prestáva mlieko stačiť… tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
10.10.12 19:37

Já jsem na pul MM a na pul UM..ale nic jiného zatím nedávám..ani kašičky nebo tak..ted budem končit třetí měsíc a začínat čtvrtý, tak si myslím že na ostatní věci je ještě brzo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6830
10.10.12 19:37

@popletko Tak to jsem ráda, mě to přijde, že všici chtějí přikrmovat, i když nemusej… Já si počkám, až do toho půl roka, pokud bude vše ok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1578
10.10.12 19:52

Ahojky holky, ja su na tom jako smurfi pul na pul ale ted uz pije 166 davku, ale asi brzo budeme muset prikrmovat protroze treba dnes prso vubec nechtel ale pak za par hodin uz zase jo.no ted sem si pro zvedavost odstrikla a z obouh prs jen 20ml takze dost slabi a ta dnes piju jako o zivot.na ko deme za mesic i na pichance tak se poradim s dr.
jinak sem objednala fusak Emitex 3v1 cerno bordo a nejaky hracvky protoze doted nic nemel, ale porad ma ruce v puse tak tan bude met aspon neco jinyho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
10.10.12 19:59

@smurfka Budeš končit 4 měsíc ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
10.10.12 20:01

@sylwikk jj presne ;) my máme dneska 4. mesiace :potlesk: hrozne to letí… a dávaš aj nejaký čajík? Ja ani to nie… a ako ti spí v noci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama