Čekáme miminko/a v červnu 2012

Napsat příspěvek
31960
10.10.12 20:04
@Petra2829 píše:
@smurfka Budeš končit 4 měsíc ne? :think:

končit 4?..já nevím to se mi nezdá..nebo jo? :think: :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
10.10.12 20:04

Jinak jsme byli dnes na očkování. Hexa má jinou šarži tak pohoda. A vážíme 7,580g a 71 cm. :pankac: Máme začít s příkrmem ale ten náš mrňous to nechce. Jinak jsem změnila mléko. nakonec se ustálil na sunaru a stolička je max 2 za den.Tak že mu nesedlo Dm mléko.

@Sarik12 Mrzí mně to strašně moc, jaké má maličká trápeníčko. Už už si zasloužíte klídek. A maličká kopu zdravíčka. Posíláme moc sil. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
10.10.12 20:05

@Petra2829
neee…ted budem 4 začínat si myslím..ale fakt nevím, si mě zmátla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
10.10.12 20:05

@smurfka Třetí ukončený dle metříku má. Jedete 4 měsíc. a až začnete 5 měsíc, tak máte ukončený 4 měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
10.10.12 20:07
@Petra2829 píše:
@smurfka Třetí ukončený dle metříku má. Jedete 4 měsíc. a až začnete 5 měsíc, tak máte ukončený 4 měsíc.

aha..tak to je husté..já už ani nevím jak se to počítá..no tak jo..tak máme konec čtvrtého..:o) ale příkrmy stejně chci až tak na začátku prosince..myslím tím mrkvičky, kaše a tak..zatím snad bude stačit Um..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
10.10.12 20:08

@smurfka :mrgreen: :mrgreen: prdlačky…koukej na ten metřík. Kolik měsíců tam máš napsáno??? 3 tak že je máte ukončené. 4 měsíc tam máš 27 tudíš ho jedete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
10.10.12 20:09

@smurfka Hurá.ale neboj. Já v tom taky měla zmatek.No já jsem už jen na Um bohužel. tak že nám doporučila začít. je už i velký a Um by mu nemuselo stačit.I když 1 kg za měsíc mi nepřijde. že by strádal. No ale bude to boj.On to plyve ven :nevim: Kaši jsem koupila taky tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6830
10.10.12 20:15
@popletko píše:
@sylwikk jj presne ;) my máme dneska 4. mesiace :potlesk: hrozne to letí… a dávaš aj nejaký čajík? Ja ani to nie… a ako ti spí v noci?

Jojo, letí to strašně… Čajík dávám už od narození, doporučila nám ho doktorka a pomáhal jí na prdy. V noci spinká krásně, ALE - usíná až kolem půlnoci, takže nic moc :lol: Co František, ten určitě spinká líp, viď? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
10.10.12 20:35

@sylwikk to fakt?? Nám dr. povedala nedávať žiadny čajík/vodu keď bude smädný „ucucne si predného mlieka“… tak som nedávala…
Fanda sa v noci budí 2× na papanie ale inak sa skoro celú noc vrtí a pretáča (mňa tým budí a samozrejme že hneď k nemu skáčem a zisťujem čo sa deje)… zistila som že on keď spí tak mu vypadne dudka a on ju hľadá s otvorenú pusku (sám si ju nevie dať) všade okolo, keď mu tam „nespadne“ sama tak začne plakať… ale inak chodí spinkať okolo 20ho s tým nemá problém. Občas mi sám nadáva že by už chcel spať :-D
Jak to že chodí Danielka spinkať až o polnoci? zase asi vydrží dlho hajať nie? Kedy stáva na papanie a ráno je kedy už hore? Náš je pravidelne hore načisto o 6:50 jak hodinky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
10.10.12 21:52

Ahojkyyyy :mavam: Jak se tady máte? Máte vůbec čas sem chodit, já teda ani náhodou :jazyk:
Holky jinak jsem úplně na mrtvici, koukala jsem teď na zprávy na primě a říkali, že stahujou vakcíny infanrix hexa s určitým sériovým číslem a my jsme ji zrovna jako druhou dávku před měsícem dostali :cert: Prý můžou být kontaminovány 8o Je to vůbec možný??? Já jsem fakt vyřízená :zed: Nedostali jste ji taky náhodou - je to číslo A21CB191B :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
10.10.12 22:01

@Elenočka Ahoooooooooj!!! Že sa aj"ukážeš" ;) jj už to tu holky myslím písali… že ak nemal reakciu hneď po očkovaní tak je to ok? ale aby som nepísala bludy - určite ti niekto napíše… my máme inú šaržu… ako sa vám inak darí? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31960
10.10.12 22:09

@Elenočka
my tu šarží máme..v pohodě..nestresuj..hlavně neposlouchej televizi ale raději hledej info na netu..vakcina není kontaminovaná, tak bud v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
10.10.12 22:12
@popletko píše:
@Elenočka Ahoooooooooj!!! Že sa aj"ukážeš" ;) jj už to tu holky myslím písali… že ak nemal reakciu hneď po očkovaní tak je to ok? ale aby som nepísala bludy - určite ti niekto napíše… my máme inú šaržu… ako sa vám inak darí? :hug:

No malý mi dává zabrať :jazyk:
Ako sa máme teraz mať :pocitac: Neviem, čo s tým, samozrejme, že dr. mi povie, že je všetko ok a oni tiež nepriznajú, že čo sa skutočne s tými vakcínami stalo :pocitac: No mal teplotu po tom 38 a bol taky nervózny, uplakaný…Tak neviem :nevim: Ako ja ti závidím, že to máte ok :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
10.10.12 22:14

Smurfka
No já jsem našla tohle na netu právě
http://www.slobodavockovani.sk/…m_964655/20/

A píšou na těch stránkách, že i nějaké děti zemřeli a že umírají i na 4.dávku ve 2 letech 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
10.10.12 22:15

Ach jo, radši bych žila někde v pralese a takovýmhle hnusům se vyhnula :pocitac: Snažím se malého hlídat, chránit před vším a pak mu píchnou takový hnus, je mi z toho :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama