Čekáme trojčátka a doma máme prcka

Anonymní
7.5.21 23:25

Čekáme trojčátka a doma máme prcka

Ahoj holky, pořád se z toho nemůžu vzpamatovat. Jsem v 9tt a včera nám doktorka na ultrazvuku řekla, že čekáme s manželem trojčátka. Doma máme ještě čtyřletého chlapečka, který se na sourozence moc těší. My s manželem jsme si druhé mimčo moc přáli, ale nečekali jsme tři, počítali jsme s jedním. Vůbec nevím jak čtyři děti zvládneme finančně a taky časově, chci se všem svým dětem věnovat naplno, ale čtyři nebo dvě je prostě rozdíl. Je tady nějaká maminka čtyř a nebo více dětí? Jak vůbec probíhá porod trojčátek, trvá to dlouho? Břicho bude asi on dost větší než u jednoho prcka, to je mi jasný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53786
7.5.21 23:35

Hlavně myslet pozitivně. Ať vše dobře dopadne :kytka:.
Zrovna včera jsem zahlédla na fb v nějaké soutěži. Že paní porodila 2019 trojčata. Má tři krásné kluky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 23:40
@Kelsey píše:
Hlavně myslet pozitivně. Ať vše dobře dopadne :kytka:.
Zrovna včera jsem zahlédla na fb v nějaké soutěži. Že paní porodila 2019 trojčata. Má tři krásné kluky.

Já vím, snažím se… Děkujeme :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
20773
7.5.21 23:52

Porod císařem, pokud půjde všechno dobře, tak někdy kolem 32tt. Mimimálně měsíc v nemocnici s miminky a nejspíš hospitalizace nějakou dobu před porodem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14363
8.5.21 00:00

Páni, gratulace :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:16
@kaja00 píše:
Páni, gratulace :kytka:

Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:18
@Janli píše:
Porod císařem, pokud půjde všechno dobře, tak někdy kolem 32tt. Mimimálně měsíc v nemocnici s miminky a nejspíš hospitalizace nějakou dobu před porodem…

Věděla jsem, že to bude složitější, než s jedním. Ale zvládnout to musíme.

• Citovat
  • Nahlásit
2085
8.5.21 00:24

Moc gratuluji, bude to honička, ale určitě to bude stát za to. Jinak moje máma měla dvojčata čtyřletá a dvojčata novorozence, zvládla to, prej až na oblíkání to bylo dobrý a měla od nás klid, jsme si vyhráli :lol: často koukám na vymoženosti pro dvojčata/trojčata co se týče krmení, atd… To zvládnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
8.5.21 01:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, pořád se z toho nemůžu vzpamatovat. Jsem v 9tt a včera nám doktorka na ultrazvuku řekla, že čekáme s manželem trojčátka. Doma máme ještě čtyřletého chlapečka, který se na sourozence moc těší. My s manželem jsme si druhé mimčo moc přáli, ale nečekali jsme tři, počítali jsme s jedním. Vůbec nevím jak čtyři děti zvládneme finančně a taky časově, chci se všem svým dětem věnovat naplno, ale čtyři nebo dvě je prostě rozdíl. Je tady nějaká maminka čtyř a nebo více dětí? Jak vůbec probíhá porod trojčátek, trvá to dlouho? Břicho bude asi on dost větší než u jednoho prcka, to je mi jasný.

Ja mam momentalne pred porodem dvojcat a je to tedy zahul uz ted.
A to jeste nejsou na svete.
Nevim, jak je to s trojcaty, ja dvojcata porodim uz donosene s krasnou vahou a v planu je prirozeny porod (vse tomu zatim nasvedcuje).
Ale s temi trojcatky je to asi uz hodne komplikovany.
Bricho vetsi urcite bude, ale hlavne je na prd i vse ostatni. Telo proste na vicecetny tehotenstvi prizpusobeny neni a tak je to narocny no 🙄.
Kazdopadne gratuluji a hodne stesti 🍀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
8.5.21 01:52

Chudaku, by me jeblo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8509
8.5.21 04:53

Gratuluji. Otěhotnění bylo přirozeně, nebo umělé? Či před těhotenstvím hormonální léčba?
Určité je těhotenství triojčat vysoce rizikové. Jak tu někdo psal - děloha člověka je primárně uzpůsobena na jedno dítě. Budeš vice sledovaná. Určitě před porodem budeš nějakou dobu hospitalizovaná v nemocnici. A porod se budou snažit co nejpozději. Ale do termínu to určitě nezvládnete. Důležitý bude udržet těhotenství co nejdéle.
Ty začátky po porodu budou náročný. Budete si muset udělat nějaký rytmus a vše zorganizovat.
Ale zase trojčata jsou dar. Obrovský dar a kopa radosti. Děti budou parťáci. Rodina bude plná dětského smíchu. Určitě se vše zvládnout dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
8.5.21 05:52

Já zkušenost nemám miminko čekám jedno, ale moc ti gratuluji :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
8.5.21 06:22

Moc gratuluji! Existuje myslím Klub dvojčat a vícerčat, tak tam se určitě dozvíš spoustu užitečných rad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
8.5.21 06:38

Ležela jsem v porodnici s jednou paní, co je čekala. Janli má pravdu. Navíc teda řešila kočár - opravdu hodně drahý, chůvu, protože ta od státu se prý nesmí starat o děti, tak vlastní, bydlení pro tu chůvu u nich v domě, a zabezpečení manželské postele tak, aby na ní mohla být se všemi dětmi naráz a nehrozil pád. Také měli jako vy už doma jedno starší dítě. Jinak gratuluji :kytka: a přeji ať jste 4v1 co nejdéle!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8442
8.5.21 07:08

Ajajaj. Mě by asi kleplo a vytrhal bych si vlasy jak Homer. :D ale tak coby, člověk se holt postará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat