Čekání na dítě už sedm let, přítel odmítá vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Larysa940
Stálice 53 příspěvků 18.12.18 05:10
Čekání na dítě už sedm let,přítel odmítá vyšetření

Ahoj holky, nebudu tu psát celý můj příběh, který jsem již psala do jedné diskuse, ale jsem už bezradná, toužím po dítěti už sedm let, před sedmi lety jsem prodělala spontánní potrat v 7tt a od té doby už se bohužel nezdařilo, nemohu se pohnout z místa, protože přítel ( v jiných případech naprosto milionovej ) odmítá spermiogram a o umělém oplodnění ani nemluvím, nechce tím procházet a já se bojím, že už se nedočkam.
Možná jsem sobec, ale bojím se, že když ho opustim, potrvá dalších spoustu let, najít partnera, projít vztahem až do fáze kdy bude chtít dítě a pak do fáze, kdy bude čas na pomoc lékařů, už nevim kudy kam, přítele miluju ale bezdětná být nechci,.Je tu někdo, kdo si necim takovým prošel?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 18.12.18 05:36

Neprošla, my jsme na umělé sli celkem brzy, chtěli jsme to oba (Já rekla ze to chceme :mrgreen:)
Proč partner nechce umělé a jake on nabízí možnosti? Nebo tim, že to prirozene nejde, je dáno, ze budete bez deti? Chce adopci? Nebavili jste se o rozchodu, milenci (i to obcas chlap navrhne)?

cecetka
Echt Kelišová 7657 příspěvků 18.12.18 06:20

@Larysa940 A chcete deti oba? Nebo po diteti touzis jenom ty?

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 18.12.18 06:27

@1mila2 já taky řekla že to chceme :D nepomohlo to.
On o tom se mnou tolik mluvit nechce, je tvrdohlavej jak poleno štve mě to,když to dostanu, tak před ním nesmím ani brečet ( protože tím na něj prý tlačim) o rozchodu jsem přemýšlela už tolikrát, věř mi, ale miluju ho,vážně moc, a jak říkám, asi ani nechci zase leta čekat na jineho tatínka a asi stále věřím že se to povede no…o adopci jsme se nebavili, nejsme svoji, vdavat se nechci a on to ví a asi v,ch nesnesla neustále nějaké kontroly a tak,je to těžké… nemám se na co těšit a můžu jen doufat

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 18.12.18 06:28

@cecetka ..oba,on děti chce,má je moc rád,ale nechce pro to nic dělat

cecetka
Echt Kelišová 7657 příspěvků 18.12.18 06:32

@Larysa940 Ja bych taky nevedela, co delat. Ale takhle se jen trapis a budes trapit dal :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 06:35

@Larysa940
Naprosto te chapu. Ja se dockala az po 7 letech. Nejdrive mi nasli problem se stitnou zlazou, ale pak se opet nezadarilo. Take nechtel na spermiogram. Nakonec svolil s tim, ze nikam nepojede a ja mela 2 hodiny dorucit zkumavku do laboratore. No, ale co, chtela jsem dite a bez toho by jsme se nehli. Nakonec mu bohuzel zjistili azoospermii. Jedina moznost bylo umele s darovanymi spermiemi. To razantne odmital, a ze pry zustaneme sami. To me tenkrat strasne ranilo a rekla mu, ze bud do toho pujde se mnou nebo se po 13 letech rozejdeme. Asi jsem byla dost presvedciva, ptz svolil. Ted mame dva kluky a je za ne moc rad. Sice to byl risk, nevedela jsem, jestli se na me nevykasle, ale touha po diteti byla silnejsi. (Prosim nechat anonym nebo smazat, osobni informace) .

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 18.12.18 06:36

@cecetka neříkám že se netrapim,to bych lhala, ale ono to za ty leta tak nějak otupí

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 18.12.18 06:45

V jeho případě asi nic nenaděláš. Jde mu o jeho ego, přece nebude nikde přiznávat, že není,, nadsamec" a asi ví, že se s tím nedokáže smířit,pokud by výsledek dopadl špatně. Jak na něj ti neporadím. Možná zkusit pohrozit rozchodem. Ale nevím, jestli partner, před kterým nemůžeš volně projevit své emoce je to nejlepší do života :nevim:

ivašot.
Kelišová 6877 příspěvků 18.12.18 06:47

@Larysa940 Pro mě by to, že není ochoten podstoupit něco tak nenáročného jako je spermiogram, důvod myslet si, že o dítě potažmo i o mě zas tolik nestojí :think: .
Jaké má důvody k tomu, že spermiogram odmítá?

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 18.12.18 06:53

@Aduš8 @ivašot. Taky jsi myslim,že se bojí výsledků a toho že není superploditel,za­čínám o rozchodu uvažovat ale je to těžký, co budu pak dělat ? Nemám ho jen kvůli touze po dítěti ale je pravda že mi vůbec není oporou a s ním se asi dál nepohnu, on mi neřekl proč to nechce, prostě to nechce

sediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 18.12.18 06:57

A vy už jste na vyšetření byla?

Helca83
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 18.12.18 07:01

Kolik je vám let? Jak píše @sediza, některá vyšetření můžeš absolvovat sama, je jich dost. Ale pokud se nenajde příčina u Tebe, co budeš dělat? Musíš si srovnat priority - chceš dítě? Jen s přítelem nebo pripustits i jiné varianty(dárce, milenec, nový přítel)? Nebo je pro Tebe důležitější tento vztah, i když třeba bez dítěte?

blumen
Hvězda diskuse 44346 příspěvků 18.12.18 07:06
@Larysa940 píše:
@Aduš8 @ivašot. Taky jsi myslim,že se bojí výsledků a toho že není superploditel,za­čínám o rozchodu uvažovat ale je to těžký, co budu pak dělat ? Nemám ho jen kvůli touze po dítěti ale je pravda že mi vůbec není oporou a s ním se asi dál nepohnu, on mi neřekl proč to nechce, prostě to nechce

Moc neverim tomu, ze je chce. Kdyby ano, tak by pro to neco udelal a na vysetreni zasel. Spise se divim, ze jste tak dlouho spolu, kdyz se 7 let snazite (snazis) a on ani na to vysetreni nezasel. Navic bez pomoci ivf se asi nezadari, kdyz to odmita, tak se taky nepohnete z mista. Ty jsi na vSetrenich vcetne vysetreni pruchodnosti vajecniku byla nebo se to dela az kdyz se vysetri partner?

blumen
Hvězda diskuse 44346 příspěvků 18.12.18 07:08
@Larysa940 píše:
@1mila2 já taky řekla že to chceme :D nepomohlo to.
On o tom se mnou tolik mluvit nechce, je tvrdohlavej jak poleno štve mě to,když to dostanu, tak před ním nesmím ani brečet ( protože tím na něj prý tlačim) o rozchodu jsem přemýšlela už tolikrát, věř mi, ale miluju ho,vážně moc, a jak říkám, asi ani nechci zase leta čekat na jineho tatínka a asi stále věřím že se to povede no…o adopci jsme se nebavili, nejsme svoji, vdavat se nechci a on to ví a asi v,ch nesnesla neustále nějaké kontroly a tak,je to těžké… nemám se na co těšit a můžu jen doufat

Nesmis to s nim probirat, nesmis pred nim brecet. Fakt idealni partner. A po 7 letech snazeni nedoslo ani na slovo adopce mezi vami. Zda se mi to divne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >