Čekání na // leden 2019

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rumela9
Kecalka 302 příspěvků 08.01.19 14:47
čekání na // leden 2019

Ahoj, je tu někdo jako já. Kdo má po ovulaci a čeká na dvě čárky? :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Veverka61
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 08.01.19 14:51

@rumela9 jo, treba ja :lol: akroat ze takhle cekam uz vic jak 2 roky…ale vcera v noci se mi zdalo, ze jsem mela na testu dalnici :P treba vestecky sen..kez by. Jsem 4 DPO, MS by mela dorazit za tyden cca ve stredu…co ty?

rumela9
Kecalka 302 příspěvků 08.01.19 14:55

@Veverka61 Tak to už jsi teda zkušená snažilka :) třeba na tom snu něco bude. Já mám dneska cca 8dpo, ale nejsem si jistá, jestli byla přesně takhle, mám dost nepravidelný cyklus. MS by taky měla dojít během příštího týdne. Jelikož nevím, kdy přesně, budu testovat nejspíš 14 dní po pravděpodobné ovulaci :mavam:

Veverka61
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 08.01.19 15:00

@rumela9 jooo, bohuzel mam zkusenosti na rozdavani, merim BT a tak vim kdy byla ovu naprosto presne…no, moc ti preju at to u vas ani neni potreba a najdes // ani nebudes vedet jak :kytka:

rumela9
Kecalka 302 příspěvků 08.01.19 15:06

@Veverka61 s tou ovulací máš ale velkou výhodu, to bych také chtěla :mrgreen: třeba ti to tentokrát klapne..po Vánocích, stres a shon už za hlavou…k tomu ten sen :mrgreen:
Děkuji moc :kytka: byla bych šťastná..už tak dva dny cítím prsa a přijde mi, že je to každým dnem víc. Podbříšek mě bolí jako na ms, ale ne pořád. Vždycky jen chvilku a hodně jemně, hlavně vždycky po sprše, tak se snažím spršit jen vlažnou vodou :mrgreen: Tak uvidíme, co z toho vyleze :mavam:

Niki Ku
Povídálka 27 příspěvků 08.01.19 16:24

@rumela9 čekala a nakonec včera se povedlo 2 čárky :srdce:

rumela9
Kecalka 302 příspěvků 08.01.19 16:26

@Niki Ku super. gratulace :potlesk: jaký jsi dpo a jak se cítíš? :kytka:

Niki Ku
Povídálka 27 příspěvků 08.01.19 16:29

@rumela9 no spíš smíšené pocity :D taková depka :D jsem tu chvilinku, takže nerozumím DPO?

rumela9
Kecalka 302 příspěvků 08.01.19 16:31

@Niki Ku to by mělo být den po ovulaci :) to chápu, asi bych taky byla hotová 8o :mrgreen:

Niki Ku
Povídálka 27 příspěvků 08.01.19 16:36

@rumela9 měla jsem 15.12. :) já jsem to měla komplikovanější, vysazovala jsem HA :) tu jsem vysadila 28.11.ja jsem si to nějak nehlidala, kdy mám ovulaci a tak :D prostě jsem vysadila, že tomu nechám volný průběh :D

rumela9
Kecalka 302 příspěvků 08.01.19 16:40

@Niki Ku jo táák. Tak gratuluji :mavam: :srdce:

Nana12
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 08.01.19 21:27

Ahojky holky :kytka: Muzu se pridat do skupiny ?
Uz jsem byla ve skupine v listopadu a v prosinci,ale nic…tak jsem se presunula do snazeni leden,ale tam to na me pada, jelikoz uz je tam skoro kazda s testovacima uspesnyma // :roll: . Potrebovala bych najit nekoho,kdo ceka na // v terminu od 21.1. Ma posledni MS byla od 27.-30.12 a hned nato se mi spustil vodovy vytok od 31.12 - 4.1. A pak uz vytok zacal belat a pak houstnout. Sex byl v utery 1.1. a ve ctvrtek 3.1. Uz i cyklus v prosinci jsem mela ovu 11 DC.Driv nez jsem to cekala a a vzpomnela jsem si, ze taky hned po MS jsem mela vodnaty vytok…a pak utz potvrzen folik 22mm a den po tom ovu. Bolestiva jako vzdy :mrgreen: Bohuzel tentokrat vubec netusim presne den kdy ovu probehla a tudiz nevim kolik bych byla ted DPO :think: . Zrovna v tydnu me chyli bolesti pohybovyho aparatu a to dost silny - zada…a tak nevim jestli ovu byla jeste driv nez 11DC a ja to nevypozorovala nebo o co jde teda :think: Ale dneska uz uplne husty hlen. :nevim: Ovu testy taky prapodivny. Cely tyden duchacci a kdyz uz nebyl hlen nebo vytok tak carka silila :nevim: . Nechapu nechapu :zed: .
Kazdopadne sipreju at uz 21.1 nedojde ta mrcha ruda a mame na testu //. Treba jste se nektera s timhle podobnym vodnatym vytokem hned po MS setkala a muzete prispet radpu nebo poznatky do diskuze :lol: Drzim nam vsem krasne // :kytka: :pankac:

rumela9
Kecalka 302 příspěvků 09.01.19 08:15

@Nana12 ahoj, tak já ten vodnatý výtok mívám taky. U mě to značí ovulaci. Ale nemám ho každý měsíc, takže podle toho se řídit moc nemůžu. :nevim: každopádně jestli máš na testu ducha, tak těhotná být můžeš. Já bych si došla asi k dr. :nevim:
Jinak já taky čekám na //, tak jsi ve správný skupině :hug:

Nana12
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 09.01.19 12:25
@rumela9 píše:
@Nana12 ahoj, tak já ten vodnatý výtok mívám taky. U mě to značí ovulaci. Ale nemám ho každý měsíc, takže podle toho se řídit moc nemůžu. :nevim: každopádně jestli máš na testu ducha, tak těhotná být můžeš. Já bych si došla asi k dr. :nevim:
Jinak já taky čekám na //, tak jsi ve správný skupině :hug:

Ahojky :) U me ten vodnaty vytok je ukazatel tech plodnych dnu. Ale me matou ty ovu testy. Ja test delala prvni teda toho 3.1 :think: Protoze jsem si chtela potvrdit tu blizici ovu,kdyz uz jsem mela vytok a prave me ukazal jen duch coz me prekvapilo a zmatlo a duch byl az do 6.1 ale to me uz vybehli pekne silny carky v poledne a vecer,ale ten vodnaty vytok zmizel a uz byl husty. Tak nechapu proc me ovu testy ukazali silny carky az kdyz uz ustali plodny dny :roll: . .nevim jestli jsem to dobre popsala :roll:
Je mozny, ze ta ovu probehla az po vodnatym vytoku ? :think:
A ty ovu testy by me tehu neukazali si myslim :think: To bych musela byt tehotna uz z minuleho mesice :mrgreen: . Ty jsi tedy kolity DC ? A budes testovat kolikatyho ?

rumela9
Kecalka 302 příspěvků 09.01.19 13:12

@Nana12 Já to špatně pochopila, myslela jsem, že máš dušíky na těhu testu :roll: :mrgreen: ale to by vlastně nevycházelo :think: :mrgreen: jinak někde jsem četla, asi tady na emiminu, že nejdřív je výtok a pak až ovulace a nebo naopak, teď nevím..takže mohlo to tak být, že ten výtok máš před a nebo po ovu. Každopádně já ovulační testy zkoušela jednou a taky jsem z nich nebyla moc moudrá. Takže od tý doby se prostě řídím tím, že je moc neřeším a prostě plus mínus si ty plodné dny počítám, i když to není jistota, tak ty ovulační testy mě vždycky zmátly. :nevim:
Jinak já jsem dneska 23DC a mám 8 dní po posledním snažení, co si myslím, že mohla být šance na mimčo. Taky to mám podobně jako ty. Bylo to 1.1., takže jsme na tom stejně :kytka: Jinak něco málo na sobě pozoruji, ale to jsem dříve pozorovala taky a bylo to vsugerovaný :mrgreen: každopádně mám cilivější prsa na dotek, hlavně po stranách a mám na nich teda výraznější žíly i se mi objevily úplně nový, o kterých jsem ani nevěděla :mrgreen: a taky mě občas bolí břicho, jako na ms, ale jen slaboučce..tak uvidíme :nevim:
Chystám se v pondělí, nebo v úterý udělat test, jestli to vydržím…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >