Dlouhé čekání na miminko kvůli zdravotním problémům

12.7.13 10:23

Čekání na miminko,ale ze zdravotních důvodů musí počkat?

Ahoj, je tu někdo s podobným či stejným problémem? Byla jsem už dvakrát těhotná ( jednou dvojčata ) a dvakrát to skončilo špatně. Snažili jsme se s manželem o miminko zhruba 2 roky a pořád nic. Když se to poprvé zadařilo, byla jsem moc šťastná, ale netrvalo to dlouho, po dalším snažení to byly dvojčátka v 19ctém týdnu opět špatný konec. Změnila jsem gynekologa, s mým mi došla trpělivost, nový stanovil diagnózu a začal v únor s léčbou už je to 5 měsíců a vypadá to, že zdravá budu až okolo nového roku. A já jsem jen pořád nešťatná a strašně bych chtěla posunout čas. :( a to pak ještě budu ve větším stresu opět zda se vše už povede i když doktor říká, že ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15866
12.7.13 10:28

@Tamara.Muller ahoj, vím jak se cítíš. My se snažíme už přes 4 roky a díky IVF jsem byla 2× těhotná a obě těhotenství skončily SP :,( První v 15. týdnu a teď v 7. týdnu :,( Na co ti přišel, s čím se léčíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
12.7.13 10:29

Neboj, to uteče, i když ti to ted připadá jako věčnost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 10:36

@kaczule1 Pro me byl hrozny porod těch dvojčatek :,( :( no popravde, přesně nevím jsk se to jmenuje, ted si název nevybavuji, ale ve smyslu jde o to, že mi přišly na rakovinotvorbném buňky, ty sice seřezaly, ale zůstala ve mě nejaka infekce, která ty vsechny miminko sežrala zaživa :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
12.7.13 10:39

@Tamara.Muller ach jo, to mě mrzí :hug: ale je dobře, že se na to přišlo a jde s tím něco dělat :hug: To my teprve budeme zkoumat, proč se to u nás děje a ještě, když nemůžu otěhotnět přirozeně :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 10:53

Já takhle doporučila me zname, kdyz nemohla 10 let otěhotnět, po nekolika umelych a i IVF, toho mého gynekologa a 4 cykly na to byla těhotná :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
12.7.13 10:55

@Tamara.Muller 8o co je to za doktora? Kde sídlí takový zázračný doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 10:56

Hodne lidi, je z nej paf, bohužel neni z CR. Stejne jako ja. Ale nebyla ta ženská sama, bylo jich co znám ja jeste asi 6

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
12.7.13 10:58

@Tamara.Muller a odkud jsi (smím-li se zeptat)? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 11:02

Migruji s manželem mezi San Franciskem a Monakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
12.7.13 11:03

@Tamara.Muller jé, tak to obojí mám trošku z ruky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 11:05

No…ty taky nejsi z Ceska?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
12.7.13 11:10

@Tamara.Muller právě, že jsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 11:15

Jo, ták… Kontryhel jsi asi zkoušela viď? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15866
12.7.13 11:16

@Tamara.Muller jj, zkoušela jsem kontryhel, gynex, nosifol… :nevim: Teď po SP ale asi zase na kontryhel najedu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama