Čekání na (ne)dostavenou menstruaci březen 2021

37
23.2.21 02:28

Čekání na (ne)dostavenou menstruaci březen 2021

Ahoj holky, ve snazilkach unor už je to dost rozjeté, tak zakládám novou.
Kdo čekáte na menstruaci zda se dostaví či nikoliv začátkem března?
My se pokoušíme o mimi již 7 měsíc aktivně neúspěšně, já už mám po základním krevním testu hormonů od gyndarky a prý v pořádku. Přítel na spermiogram zatím odmítá jít.
Jak to máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
23.2.21 06:24

Ahoj, my se snažíme aktivněji od září (takže cca 6.měsíc), HA neberu už víc než rok, zatím jen měřím teplotu a dělám ovu testy, aby to v tom plodném okně bylo poctivě obden. :D Jinak beru jen superfolin a ted jsem zkousela kotryhelovy caj. V březnu se budu objednávat na preventivku, tak uvidím jestli to vyjde nebo rovnou nechám taky udělat nějaké testy :think: O vikendu budu testovat, ale tento mesic uz mi 2× prelili sklenicku :lol: tak treba to bude fungovat a letos ty křtiny budou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
23.2.21 12:45

Ahoj holky :) Ja jsem jeste i v unorovych snazilkach, ale protoze ne/cekam MS 7. brezna, tak si rada popovidam i tady :mavam:
Radi bychom 2. miminko a snazime se prvni mesic, poprve jsem rozjela testovani ovulace, kde mi uz od konce cyklu vychazi temer stale slabsi/silnejsi prouzky, radne pozitivni jsem zatim nechytla, ale nastesti uz tady z diskuzi vim, ze to nemusi znamenat, ze ovu neni nebo nebyla :palec:
Dnes vubec poprve tent cyklus citim bodank v levem vajecniku, ovu mela byt tyto dny, tak treba je to ono :) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
23.2.21 13:11

Ahoj, ráda se k vám holky přidám. :D já neočekávám tu bestii příští pondělí, 1.3., tak doufám že už se neukáže :) moc by nám to pomohlo. :potlesk: jinak my se snažíme už 8 měsíců, 2× se povedlo a taky z toho byly hned 2× za sebou potraty, v 5 a 6 týdnu. Pritel má ne úplně ok spermiogram, u mě nízké amh a málo času na otěhotnění. Teď jsem právě podstoupila 2 IUI a čekám, je to šílené, budu se muset do pondělí něčím zabavit, ale sama v úspěch nevěřím. Příští středu jdeme už podat žádost o IVF. Tož tak o nás :mrgreen: tak doufám že se tady budeme vzájemně držet nad vodou, mě z toho všeho už jinak hrabne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
23.2.21 13:12

@Xibalba já taky nikdy neměla tu čárku silnější než kontrolní :lol: ale jasně do 17.DC sílí a pak zase slábne a ten den mě i pobolívá břicho jako před MS a i podle bazální teploty to odpovídá, takže taky nemyslím, že musí být nutně řádně pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
23.2.21 13:21

@Ardilera vid, taky si myslim. Jsem rada, ze tam nejaka je a telo si s tim uz nejak poradi, spermijky na vajicko pockaji.. tyhle veci uz musime prenechat vyssi moci :) schvalne sem hodim fotku svych testu, dnes mam 19DC a dopo mi prisla uz hodne slabounka, tak asi jak rikas, uz nadobro slabne. Delala jsem je ted 2 denne, ale asi dojedu ten cyklus uz ted jen jednou, at moc neblaznim :P Teplotu zatim nemerim. A ty o vikendu uz tedy testujes, takze to je asi termin neocekavane ms nebo testujes v predstihu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
23.2.21 13:26

Az mi jdou z tech carek oci kolem :D Puntiky jsou :hug:, jistime to ted s manzelem obden :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
23.2.21 14:52
@Xibalba píše:
@Ardilera vid, taky si myslim. Jsem rada, ze tam nejaka je a telo si s tim uz nejak poradi, spermijky na vajicko pockaji.. tyhle veci uz musime prenechat vyssi moci :) schvalne sem hodim fotku svych testu, dnes mam 19DC a dopo mi prisla uz hodne slabounka, tak asi jak rikas, uz nadobro slabne. Delala jsem je ted 2 denne, ale asi dojedu ten cyklus uz ted jen jednou, at moc neblaznim :P Teplotu zatim nemerim. A ty o vikendu uz tedy testujes, takze to je asi termin neocekavane ms nebo testujes v predstihu? :)

No testovat budu cca 10DPO to už většině ukázalo co jsem tu vysledovala (tento měsíc mi to vyšlo na 19DC takže 29DC), testovat budu lehce v předstihu, MS (ne)očekávám pondělí-středa obvykle mám cyklus dlouhý 30-32DC tak doufám, že už nepřijde. Teď jsem to asi 2 měsíce moc neřešila, ale tento měsíc máme nějak pocit, že by to mohlo vyjít, tak se nemůžu dočkat testování :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
23.2.21 15:05
@Xibalba píše:
Az mi jdou z tech carek oci kolem :D Puntiky jsou :hug:, jistime to ted s manzelem obden :)

Podle fotky mi přijde nejsilnější 15DC, ale i ta druhá 17DC, těžko říct, proto měřím i tu teplotu na té je to hezky vidět (když nezapomínám měřit), ale i kdyby to byl jeden nebo druhej tak šance je. Nejhorší je pak to čekání skoro 14 dní jestli to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
23.2.21 15:10

Taky taky

Já bych měla dostat na 5.3 a doufám že nedorazí. Snažíme se od července na přelomu roku biochemické 😓ale nevzdavame se👍všem držím palce ať jsou ty dvě// co nejdříve 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
23.2.21 17:55

Zdravím Děvčata 😊
Mám na Vás prozbu,, jsem ztoho docela zmatená,, teď posledni 3 měsíce pravidelná MS vždy 3 den v měsíci a teď??.. Byla 3.2. Do 10. 2. A ejhle znova 🤦‍♀️…
Od 19. 2 extrémně málo při utreni ruzovi hlen a dneska 23.2.porad při utreni špinění a trocha krve.. Ale spíš hled ruzovi.. Trocha bolest v zádech a v břiše tak nevím zda se nerozjíždí?? Ale tak brzy 🙄
Co to může být?.. MS má přijít až 3.3.2021.
Dlouho už se snažíme, tak se chci optat zda nemáte některá zkušenost abych se zase neupla na to.. :wink:..
Děkuji moc 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
23.2.21 18:00

Ahoj holky
Přidávám se k vám
V únoru jsem byla na své první IUI
Teď jsem 23DC
Ms má/nemá dorazit začátkem března

Všem držím moc palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
23.2.21 18:01

@Teetka12 nemůže to být uhnizďování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
23.2.21 18:11

@sarah1618
Ahoj děkuji za reakci 🙂
No já právě nevím 🙏 🤦‍♀️
Od toho 19 do 21 to bylo fakt pidi spineni s tím růžovým hlenem a a od 22 a dnes je to o něco více ale pořád stejné vždy jen při utreni..
No Kéž by nepřišla 3.3. 🙄
Ale není to dlouho to uhnizdovani jakože 4 dny?.. Nebo když budu počítat že teď je to více vidět při utreni tak 2 dny?.
Každopádně děkuji 😊

A také Všem přeji co čekají na MS že nedorazí🙏 🙏 ❤️
A bude tam 🤰…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
23.2.21 18:26

@Teetka12 já myslím ze to vůbec není dlouho..

Každopádně jestli to opravdu bylo uhnizdovaní
Tak bys to mohla vidět za par dní na testu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat