Čekání na nové snažení po potratu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
178
5.2.20 19:41

No to je prave ta záhada. Koukal na mě opravdu jak na blázna 8o
Jsem objednána ke svoji doktorce, tak snad budu moudřejší :) od minulé neděle až do včerejška jsem krvacela ale bylo to to sestinedeli a vůbec netuším jak si vypočítat další menstruaci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.20 14:49

Zdravím, jsem 6 týdnů po revizi v 8tt a ms stále nikde, po revizi jsem dva týdny krvácela. Mezitím jsem ještě špinila tak dva týdny zpátky a dnes zase jen špiním a ne a ne se to rozjet. Piju kontryhel, víno, vše mi vždy zabralo aby se ms rozjela a teď nic :( nevím co si myslet, co čekat, co se děje? Díky za odpovědi a vaše zkušenosti. :( :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
18.2.20 15:02

...

Děkuji za toto téma. Taky se snažíme už nějakou dobu po potratu a už mi to drásá nervy. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.20 20:03

Zdravím, mám 6 týdnu po samovolnem potratu a m/s furt nikde. Nevíte někdo co se děje? Jestli to trvá třeba dyl než se dostaví. S přítelem spolu už spime a test negativní🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.20 23:19

Ahoj holky, já jsem dostala MS 7 týdnů po samovolném potratu v 8tt. Tak zkuste vydržet…

• Citovat
  • Nahlásit
5016
6.5.20 13:47

Ahoj holky. Můžu se k Vám přidat? Včera mi bylo oznámeno ZT, podle MS 10+1, podle velikosti plodu 7+5. Na první kontrole jsem byla 8tt a velikost plodu byla 6tt, ale bilo srdce - ale už bylo divný, že těhotenství je o dva týdny mladší - podle sexu mi to prostě vůbec nevycházelo. Včera už bez srdeční akce. S doktorem jsme se domluvili, že mi dá týden, pokud se to samo nerozjede, jinak příští týden revize. Takže já teď prvně čekám až se tělo vyčistí nebo půjdu na revizi a pak přijde čekání na další snažení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3093
28.5.20 14:17

Zdravím holky, mohu se k vám prosím přidat? Jsem 14 dní po ukončení těhotenství kvůli vvv. Dle kontroly u dr. jsem v pořádku, jen ještě nějakou dobu budu krvácet (špinit). Snažit bychom se prý měli začít po 2.ms a sex mi byl doporučen až po 1.ms (takže doufám, že na sebe nenechá dlouho čekat). Jak jste na tom vy holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
28.5.20 15:32

@Biton ja jsem 4 měsíce po mimodeloznim a momentálně jsem v 8tt..takže věřím ze se brzo dockas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3093
28.5.20 19:31

@Kristynka S. Gratuluji a přeji ať je vše v pořádku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
30.5.20 10:48

Ahoj holky, moc mě mrzí, když tady čtu ty Vaše příběhy. Já také mám svou cestu trnitou.
V roce 2015 jsem porodila zdravou holčičku. 03/19 mi odebrali jeden vajecnik a vejcovod. Od té doby snažení. Letos v únoru a teď v květnu se povedlo, oboje SP v 6tt. Jsem na zhroucení, už mám strach i otěhotnět znovu. Ci je špatně? Evidentně otěhotnět mi jde, ale ihned je to pryč 😰 😰 😰 :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3093
30.5.20 11:40

@Markeetinka mrzí mě, co se ti stalo…byla jsi kvůli tem SP u lékaře? Co ti řekl? Nebylo by možné dostat nějaké léky na udržení plodu? Nemám se SP žádné (zaplať pánbůh) zkušenosti, takže ti nedokážu poradit :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
30.5.20 11:51

@Biton
V tom únoru mi řekl že se to stává. Teď mi říká, po telefonu, že ho to mrzí… prostě na mě nějak prdi. Tak jsem mu řekla, že příští týden přijdu a že budu chtít poslat na veškerá vyšetření. Tak jsem na něj zvědavá. Já ani nevím, jestli to mám brát jako mesicky nebo teprve přijdou.. nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3093
30.5.20 11:53

@Markeetinka aha…je ale dobře, že chceš poslat na vyšetření…třeba se díky tomu na něco přijde a bude se to řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.20 11:54

Hcg v krvi

Ahojky, slečny, dámy.
Mám už dva syny, s manželem jsme se rozhodli ze se pokusíme o holčičku, měli jsme tak neuvěřitelně obrovskou radost, ze holcicka se nám povedla, ale z ještě neznámého důvodu ve 21 tt mi doktor řekl ze nemám plodovou vodu, a miminko bez známek života… myslím si ze je tu spousta žen které toto neštěstí potkalo…
Proto asi ani nemusím mluvit o tom, jak je to velmi těžké na psychiku. Jsem 14 dni po potratu. Upřímně po 6ti neděli se mi čekat nechce. Nic víc si teď nepreju než znovu otěhotnět.. mate někdo zkušenost v tomto týdnu (ve druhem trymestru) potrat a hned v sestinedeli otěhotněla??? Mooooc dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
3093
30.7.20 12:19
@Anonymní píše:
Ahojky, slečny, dámy.
Mám už dva syny, s manželem jsme se rozhodli ze se pokusíme o holčičku, měli jsme tak neuvěřitelně obrovskou radost, ze holcicka se nám povedla, ale z ještě neznámého důvodu ve 21 tt mi doktor řekl ze nemám plodovou vodu, a miminko bez známek života… myslím si ze je tu spousta žen které toto neštěstí potkalo…
Proto asi ani nemusím mluvit o tom, jak je to velmi těžké na psychiku. Jsem 14 dni po potratu. Upřímně po 6ti neděli se mi čekat nechce. Nic víc si teď nepreju než znovu otěhotnět.. mate někdo zkušenost v tomto týdnu (ve druhem trymestru) potrat a hned v sestinedeli otěhotněla??? Mooooc dekuji

ahoj, moc mě mrzí co tě potkalo…mě genetička řekla počkat se snažením po 3.ms, moje dr. po 2.ms a my se s manželem domluvili, že tomu po šestinedělí necháme volný průběh a chránit se nebudeme…jsem po první porevizní ms a jsem zvědavá, kdy dorazí druhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama