Čekání na porod 41. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

albana123
Povídálka 38 příspěvků 05.01.17 22:29
čekani na porod 41tyden

Ahoj potrebuji poradit předevčírem jsem vecer mela, bolesti v podbrisku a kreče potom jsem mela kontrolu a pry se neotviram ze je to stejny, na druhy den po kontrole jsme meli styk a krvacela jsem po něm tak na 2 vložky a bolesti v podbrišku a ty kreče, ted ze mne vychazi jako by hlenova zatka naruzovela a zase zacinaji ty bolesti doktor si mne pozval až na pondeli, protoze chci cekat zda se mi nerozjede porod sám, ted jsem 41+2 :roll: pohyby citim klasicky.. tak jestli s tim nekdo nema zkušenost..

Přečtěte si článek: Jak probíhá 41. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 05.01.17 22:35

@albana123
Já osobně pokud bych krvácela, jela bych hned do porodnice. Stalo se mi to a taky jsem to udělala - už si mne tam nechali, ale porod se rozjel až za tři dny. Nicméně udělala bych to zas, krev je krev.

Labandita
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 05.01.17 22:35

Krev na dve vlozky mi prijde dost.. 8o.. ja bych radeji treba jen zavolala do porodky, za zeptani zkusenych nic nedate.. :)

Tunrida
Hvězda diskuse 47734 příspěvků 05.01.17 22:37

V každé nemocnici dostaneš instrukce, že pokud se objeví krvácení, nemáš diskutovat na netu, ale jet do nemocnice.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 05.01.17 22:38

@albana123 jako krvácela jsi a nejela do porodnice, aby tě zkoukly 8o. Já bych teda jela okamžitě

anupati
Kelišová 5964 příspěvků 5 inzerátů 05.01.17 22:38

Rodila jsem 41+3,pokud odchazi zatka, tak by se porod mohl konecne rozjet. U me to tak vzdycky bylo, zacal jeste ten den, kdy odesla zatka. Zkus se nalozit na minimalne 30 minut do teple vody.Bud krece ustanou nebo se rozjedou do kontrakci.
Ano, do porodnice bych si zavolala a na krev se zeptala, to jsem prehlidla.Ze zkusenosti kamaradky - pri odchodu zatky ji odeslo taky hodne krve, opravdu moc. Vydesilo ji to, tak valila do porodnice.Tam na ni koukali, co plasi a ze asi prehani, porod neni rozjety…poslali ji domu…porodila az nejaky dalsi den a vse ok.Ale taky. se muze jednat o nejaky spatny symptom, takze neriskovat.

Příspěvek upraven 05.01.17 v 22:43

Helileli
Závislačka 2946 příspěvků 05.01.17 22:40

Krvaceni na dve vlozky je duvod k odjezdu do porodnice… Aspon, ze citis pohyby, ale je to jeden ze tri duvodu k odjezdu (voda, krev, kontrakce po 5min)

No neco se deje, vecne tam mimino nebude :lol: Sla bych spat, pokud se to rozjede, tak te to vzbudi ;)
Me vzdycky deti nechaly vyspat aspon par hodin a pak me to vzbudilo, rodit jsem sla odpocata.

albana123
Povídálka 38 příspěvků 05.01.17 22:40

No..ono jsem to uz jednou mela sice méně ale mela a nechali si mne tam na pozorovani a rekli ze je to s toho styku, tak predpokladam ze to je ono, ale zaraži mne ty bolesti v podbřišku :roll:

Helileli
Závislačka 2946 příspěvků 05.01.17 22:44
@albana123 píše:
No..ono jsem to uz jednou mela sice méně ale mela a nechali si mne tam na pozorovani a rekli ze je to s toho styku, tak predpokladam ze to je ono, ale zaraži mne ty bolesti v podbřišku :roll:

Ve 41.tydnu te zarazi bolesti v podbrisku? Tak to te mozna v nasledujicich hodinach a dnech par veci asi vyslovene prekvapi :P

Labandita
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 05.01.17 22:45

Ja obdivuju zensky, co maji jeste chute na styk div ne pet minut pred porodem 8o.. ja v devatym mesici byla jak lachtan.. ale ze uz ste jednou po nem krvacela a pak riskovala znova… :think:

Tunrida
Hvězda diskuse 47734 příspěvků 05.01.17 22:46
@Helileli píše:
Ve 41.tydnu te zarazi bolesti v podbrisku? Tak to te mozna v nasledujicich hodinach a dnech par veci asi vyslovene prekvapi :P
:lol: Ve 42. :lol:

@albana123 Prosím tě, nespekuluj o všem možným. Jsi v termínu, začala jsi krvácet, máš bolesti. Fakt jako z toho neusoudíš, že by ses měla sbalit a navštívit porodnici?

albana123
Povídálka 38 příspěvků 05.01.17 22:51

Ne, protoze ty bolesti mam vecer pak usnu rano nic tak co bych jela.. a styk jsem od te doby měla právě jen vcera jenom abych ho trochu popošťouchla, protoze nechci jit na vyvolaní.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 05.01.17 22:52
@Labandita píše:
Ja obdivuju zensky, co maji jeste chute na styk div ne pet minut pred porodem 8o.. ja v devatym mesici byla jak lachtan.. ale ze uz ste jednou po nem krvacela a pak riskovala znova… :think:

A jak tě napadlo, že důvodem ke styku byla chuť? 8o :)
V 41. týdnu?? Asi jsi nepřenášela… ;)

anupati
Kelišová 5964 příspěvků 5 inzerátů 05.01.17 22:52
@Helileli píše:
Ve 41.tydnu te zarazi bolesti v podbrisku? Tak to te mozna v nasledujicich hodinach a dnech par veci asi vyslovene prekvapi :P
:lol: Tak me treba u druheho porodu vyslovene prekvapilo, kolik jsem toho od posledne stihla vytesnit a dodnes nechapu, jak jsem mohla.neco takoveho pozapomenout a dokonce se jeste zacatkem tehotenstvi vyslovene tesit na ten krasny zazitek :lol: Priroda je mocna…

axelina
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 3 inzeráty 05.01.17 22:54

Máš odvahu.. ja bych ni neriskovala a v 41 tt tedy při krvácení trvala na hospitalizaci… vem si časopisy a v nejhorším si uděláš 3 pěkne dny na „hotelu“ :-) jídlo do postele, nemusis uklizet, starat se… venku je stejne hnusně tak co.. já jsem byla před porodem 2 dny v nemocnici - a krásne jsem si to užila, přečetla jsem knížku a odpočinula si

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >