Čekání na první návštěvu u Gyndr

78
13.10.20 18:23

Čekání na první návštěvu u Gyndr

Ahoj holky, taky vám připadá/připadalo čekání na první návštěvu tak nesnesitelně dlouhý? :lol: Až konečně uvidíte na vlastní oči důkaz o miminku (kromě teda testu a vynechané MS). :srdce:
Nějaké rady, jak se nezbláznit a přestat se sledovat? :mrgreen:
Nikomu do potvrzení nechci nic říkat, ví to jen manžel. Ale to nutkání je obrovský. :lol: Nechci to ale zakřiknout, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18926
13.10.20 18:25

Nepřišlo, ono celkově cele těhotenství uteklo, ani nevím jak :think: prostě sem dal chodila do prace, dal se venovala konickum a v mezičase sem odskocila na gyndu no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
13.10.20 18:27
@Kriss Tina píše:
Nepřišlo, ono celkově cele těhotenství uteklo, ani nevím jak :think: prostě sem dal chodila do prace, dal se venovala konickum a v mezičase sem odskocila na gyndu no :mrgreen:

To chápu, jenže já teď nemakám a strašně se nudím  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27656
13.10.20 18:29

Já si udělala test a jako neznalá Emimiňačka a prvorodička jsem hnala ke gynekologovi. Asi po týdnu jsem si zažádala o převedení na práci přes den. Nic jsem netajila. Mimino to v děloze neudrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
13.10.20 18:32
@Russet píše:
Já si udělala test a jako neznalá Emimiňačka a prvorodička jsem hnala ke gynekologovi. Asi po týdnu jsem si zažádala o převedení na práci přes den. Nic jsem netajila. Mimino to v děloze neudrží.

To je taky pravda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
13.10.20 18:40

Ja teď čekám na první screening a taky mě to moc neutiká :lol: Do práce sice chodím ale je mě tam blbě, ze to tam sotva prežiju a doma skoro nefunguju :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 19:01

Já čekám teda už na druhou kontrolu, na první byla jen dutinka, docela mi to utíká, ale jsem nervní aby bylo vše v pořádku a už tlouklo srdíčko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13661
13.10.20 19:22

Nepřišlo. Ja volala až 14dnu po vynechání, takže na kontrolu jsem šla další týden. Ale ja nejak nemela čas nad tim přemýšlet, chodila jsem do práce, doma rekonstrukce bytu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
13.10.20 19:33
@paní_nafrněná píše:
Já čekám teda už na druhou kontrolu, na první byla jen dutinka, docela mi to utíká, ale jsem nervní aby bylo vše v pořádku a už tlouklo srdíčko :roll:

Přesně! Kdyby měl člověk jistotu. Ale věřím, že všechno dobře dopadne :srdce: přeju hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
13.10.20 20:28

Jo, připadalo mi to nekonečný. :mrgreen: A vůbec celý to první těhotenství bylo takový nekonečný, taky jsem se pořád tak pozorovala. A to jsem přitom chodila do práce. Proto se těším na druhý těhotenství, že už to nebudu mít čas tolik prožívat při péči o prvního prcka. Teď je tu třeba šance, že bych mohla být těhotná a nějak to vůbec neřeším… Ani pomalu nevím, kdy má přijít MS… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27656
13.10.20 22:38
@Peltaga píše:
Přesně! Kdyby měl člověk jistotu. Ale věřím, že všechno dobře dopadne :srdce: přeju hodně štěstí :kytka:

S pocitem jistoty se na dlouho rozluč. Porodem totiž ten fičák teprve začne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4788
14.10.20 01:01
@Anett.taa píše:
Jo, připadalo mi to nekonečný. :mrgreen: A vůbec celý to první těhotenství bylo takový nekonečný, taky jsem se pořád tak pozorovala. A to jsem přitom chodila do práce. Proto se těším na druhý těhotenství, že už to nebudu mít čas tolik prožívat při péči o prvního prcka. Teď je tu třeba šance, že bych mohla být těhotná a nějak to vůbec neřeším… Ani pomalu nevím, kdy má přijít MS… :mrgreen:

To můžu potvrdit. U prvního jsem se furt pozorovala, kde mě co pichlo.. :roll: teď u druhého zachvili rodim, a přitom jsem včera pocurala test… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
14.10.20 12:58

@mackA159
Já se hlídám pořád :lol: chvíli necítím to co před chvílí a už mi to přijde divný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5515
14.10.20 13:04

Jo, chci jít na první kontrolu až po Vánocích a je to docela dlouhý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
14.10.20 16:23

Já poprvé šla až v 20. týdnu. Dřív to je zbytečný. :mavam: