Reklama

Čekání na samovolný potrat při ZT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 23.07.18 14:13
Čekání na samovolný potrat při ZT

Ahoj. Na kontrolním uz v 9tt jsem se dozvěděla, že se plod přestal vyvíjet v 7tt. Doktor se mnou nediskutoval a okamžitě mě poslal do nemocnice na revizi. Revizi jsem ale odmítla a rozhodla jsem se čekat na SP. Teď bych byla v 10tt a pořád se nic neděje. Nemám bolesti, teplotu, ale už vymizely těhotenské příznaky. Piju čaj z maliníku a ze šalvěje. Dávám si horké vany, červené víno, ale zatím nic. Máte někdo podobnou zkušenost? A jak dlouho jste čekaly? :( (Na revizi opravdu nechci,potřebovala bych spíše podpořit. ) :,(

Příspěvek upraven 23.07.18 v 14:28

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 23.07.18 14:24
@ZuzankaZoey píše:
Ahoj. Na kontrolním uz v 9tt jsem se dozvěděla, že se plod přestal vyvíjet v 7tt. Doktor se mnou nediskutoval a okamžitě mě poslal do nemocnice na revizi. Revizi jsem ale odmítla a rozhodla jsem se čekat na SP. Teď bych byla v 10tt a pořád se nic neděje. Nemám bolesti, teplotu, ale už vymizely těhotenské příznaky. Piju čaj z maliníku a ze šalvěje. Dávám si horké vany, červené víno, ale zatím nic. Máte někdo podobnou zkušenost? A jak dlouho jste čekaly? :( (Na revizi opravdu nechci)

Proboha na co cekas, dle me to muze byt nebezpecne..

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7619 příspěvků 23.07.18 14:33

No já tedy nevím v březnu jsem se taky dozvěděla že se miminko nevyvíjí(v 10tt odpovídalo 7tt) a vzhledem k tomu, že jsem předtím nešpinila ani nekrvacela, se semnou Dr vůbec nebavil a sám řekl, že už by to mohlo být dost nebezpečné a s ohledem na to že jsem doma měla v tu dobu 16m syna mě poslal do nemocnice a na nic jsem nečekala a v ponděli nastoupila.. Jako chápu není to nic příjemného, nesnáším nemocnice, bojím se jehel a všeho, ale teda tohle je za mě hazard. A pokud Tě to podpoří tak 15.3 jsem byla na revizi a 30.4 tedy ihned po šestinedělí jsem otěhotněla a momentálně jsem 14+3tt :)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 23.07.18 14:39
@Kristyna.Vechto­va píše:
No já tedy nevím v březnu jsem se taky dozvěděla že se miminko nevyvíjí(v 10tt odpovídalo 7tt) a vzhledem k tomu, že jsem předtím nešpinila ani nekrvacela, se semnou Dr vůbec nebavil a sám řekl, že už by to mohlo být dost nebezpečné a s ohledem na to že jsem doma měla v tu dobu 16m syna mě poslal do nemocnice a na nic jsem nečekala a v ponděli nastoupila.. Jako chápu není to nic příjemného, nesnáším nemocnice, bojím se jehel a všeho, ale teda tohle je za mě hazard. A pokud Tě to podpoří tak 15.3 jsem byla na revizi a 30.4 tedy ihned po šestinedělí jsem otěhotněla a momentálně jsem 14+3tt :)

Presne, mela bych strach z otravy krve..ta revite je urcite nutnost..nedela se pro srandu kralikum.

kat kat
Závislačka 3090 příspěvků 23.07.18 14:40

Chapu te, ale necekala bych dyl nez tyden, max 10 dni. Mne se embryo od 6tt zpozdovalo ve vyvoji, a i kdyz byla srdecni akce, proste nerostlo. Nekdy v 9tt uz nebylo ani srdicko. Tusim, ze jsem tehdy zkousela salvej a horke vany cca tyden, pak jsem dostala injekci, po ktere asi za den nebo dva prisel SP, ale nakonec jsem stejne na revizi musela, protoze neodeslo vsechno :nevim:

chezlu
Povídálka 30 příspěvků 23.07.18 14:58

Pročti si tuhle diskuzi, co tu byla relativně nedávno https://www.emimino.cz/…ankovani/22/?…

Terka3345
Povídálka 12 příspěvků 23.07.18 15:01

Divím se, že Ti lékař nenavrhnul možnost vypuzovací pilulky. Takhle je to dost dlouho a je risk, že dostaneš infekci a takové komplikace bych Ti nepřála, to teda raději tu revizi…kamarádka to měla podobne a pak se jí snazeni o další miminko protáhlo o půl roku kvůli komplikacím…

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 23.07.18 15:10

Všem vám děkuji. Další články si určitě pročtu. Sestra byla na revizi a od té doby (8 let) nemůže otěhotnět. :( To je jeden z důvodů,proč na revizi opravdu nechci. Pokud to bude opravdu nutné,samozřejmě tam půjdu. Jen bych se tomu ráda vyhnula. :nevim:

Terka3345
Povídálka 12 příspěvků 23.07.18 15:15

@ZuzankaZoey to naprosto chápu…zkus se v nemocnici zeptat na pilulku Mispregnol, nebo Mifegyn…myslela jsem, že dnes už všude dávají na výběr mezi pilulkou a revizí :nevim: je to rozhodně šetrněji, nehrozí srůsty a můžete se začít snažit dřív, než po revizi :palec:

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 23.07.18 15:17
@Terka3345 píše:
@ZuzankaZoey to naprosto chápu…zkus se v nemocnici zeptat na pilulku Mispregnol, nebo Mifegyn…myslela jsem, že dnes už všude dávají na výběr mezi pilulkou a revizí :nevim: je to rozhodně šetrněji, nehrozí srůsty a můžete se začít snažit dřív, než po revizi :palec:

V nemocnici jsem se ptala,ale přišlo mi,že je otravuju,neměli na mě ani moc čas. Snažili se jen napsat co nejrychleji zprávu a poslali mě domů. :nevim: Přemýšlím,že zajdu do jiné nemocnice. :(

hankacd
Kecalka 162 příspěvků 23.07.18 15:21

@ZuzankaZoey v březnu jsem byla na kontrole v 9+2tt a pár dní před tím se zastavil vývoj miminka i přestalo bit srdce. MUDr. se mě sama zeptala, jestli chci zkusit sama doma potratit, nebo rovnou na revizi.Byla jsem ji vděčná a rozhodla jsem se zkusit to doma. Jen mě Dr. chtěla mít pod kontrolou, tzn. časté kontroly a při teplotě apod hned do nemocnice. Na revizi jsem byla rok před tím a úplně mi to rozhodilo hormony, skoro celý ten rok jsem nemohla otěhotnět.Teď jsem to tedy zvládla doma a hned se mi nastartovalbpri­tozeny cyklus a celkove to bylo v pohodě, kromě smutku samozřejmě.Takže ja bych tě podpořila.Pila jsem kontryhel, šalvěj a pelyněk, pak prý je „potratový“ zlatobýl. A červené vino na prokrvení.Držím moc palce!

Markéta80
Hvězda diskuse 39261 příspěvků 23.07.18 15:30

@ZuzankaZoey co krev? Klesá hcg? Pokud ne je to problém a možná se revizi nevyhneš :?

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 23.07.18 15:32

@Markéta80
Za celou dobu mi v nemocnici krev neodebrali. Takže vůbec nevím. :nevim: :(

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7619 příspěvků 23.07.18 15:35

@ZuzankaZoey no já teda nevím, jako za každou cenu čekat doma :nevim: a já jsem ta co hned po revizi otěhotněla a ve finále se dozvíš kolik žen na revizi muselo a do 3m otěhotněly.. Jako mě taky vadí nemocnice a nikdy jsem na jiné operaci nebyla, ale teda jako za mě v tomto případě kdy nešpiníš nekrvácíš apod bych šla do nemocnice. Ale samozřejmě volba je na Tobě. Já jsem asi moc velkej posera..

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7619 příspěvků 23.07.18 15:37

@lilith1 jako já chápu, že je to nepříjemný, taky prostředí nemocnice nemám ráda, ale asi jsem moc velkej posera a čekat jen tak doma bych nedokázala a teda pilulka mi přijde jako dost velká srajda, ale budiž no. Každopádně držím zakladatelce palce ať to dopadne jak chce :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama